Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - reprezentacija Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ја ништа не гледам црно и бело. Где год има да се осуди први ћу бити. О САД имам најлепше могуће мишљење као о месту за живот и тотално разликујем САД као нацију и њихов естаблишмент. И ја знам да бих тамо могао бити већи Србин него у Србији јер тиме што јесам не браним некоме да буде већи "шта било".

    Ја сам срећан и када Албанци испоштују своју химну, срећан сам када видим да људи поштују себе и ондс их и ја поштујем.

    А како поштовати народ који навија да игра Калинић а он даје сепаратистичке изјаве? Никако. Јбг али никако. Албанци су мени четири копља изнад Срба тренутно.

    Поштуј сам себе и заради туђе поштовање. Погледајте опозицију у Албанији шта ради, а шта раде Срби што каже Адам сисице
    Last edited by Cassius Clay; 12-09-19, 11:14.

    Comment


    • Ako ste dovoljno dokoni pročitajte intervju Marka Jakšića u današnjem "Vremenu".
      To je samo deo onoga što se dešava u Mitrovici.

      O onima južno od Ibra, još samo Sava Janjić kaže po koju reč,
      a da ima neku težinu objektivnosti.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Kalinić je nekim twitovima veoma autošovinistički prikazao Srbe, onaj twit kao Srbin sa Ajfelovog tornja će sigurno prvo pljunuti/popišati sa njega, sa porukom kako smo seljoberi u najgorem smislu, a ja ti mogu naći (proguglasti=gde američki milijarder piša po beskućniku (što je meni svakako strašnije od ovog karikiranja Srba) pa opet ne generalizujem da su svi Ameri takvi. Osim toga, oni o kojima piše sa oduševljenjem su ne mali broj puta (britanci) u Evropi pravili sranja pijani.
        Ja sam ovo shvatio kao salu na sopstveni racun.

        Srbi voli da pricaju viceve i sale se na racun Roma, Bosanaca, Albanaca i tako dalje.... sto da se ne nasalimo i na sopstveni racun neki put, ne boli nista

        Comment


        • Pre par meseci posao je tamo konvoj humanitarne pomoci, od odece do hrane. Od caleta prijatelj vozio, cesto ide tamo.
          Hrana nije bila podeljena nego zavrsila u prodavnicama kod privatnika sto na nasoj sto na njihovoj strani. Odeca pregledana i ostavljena, nesto baceno po ulici, nesto u kontejner.

          A znate i sami koliko je tesko bilo sta prebaciti tamo.

          Ima izuzetaka ali sta misliti o narodu koji ne postuje sam sebe.
          Mi smo organizam sa tesko autoimunom bolescu, ne mogu bolje reci pronaci.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by Stojanče View Post
            Poslednji put kad sam bio na Kosovu video sam da ih i te kako ima.

            Nisu svi sendvičari ili plaćenici.

            Mnogo je onih koji podržavaju Vučka ne iz ličnog interesa nego zbog siromašne pameti.

            Pamet jeste siromašna al su bogati u duši. Dočekaše me ko brata rođenog.
            Slazem se, narocito na jugu KIM i narocito medju svestenstvom kao sto je vladika Teodosije i iguman manastira Decani Sava Janjic koji su glavna meta Psiha jer su protiv podele i priznanja Kosova. Psiho je uspeo cak i da podeli Srbe na one sa severa i one se juga sto mi je najodvratnije u celoj prici. Pa ja da sam Srbin na severu meni bi bilo sramota da zbog toga sto cu sutra eventualno kada Psiho u zamenu za priznanje dobije 4 opstine na severu da slavim to kao pobedu dok moja braca ostadose da zive dole u velikoj Albaniji.

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Duletova izjava
              Znaci, nije rekao nista slicno kao Kalinic, nije rekao nista slicno kao "mislim da bi bilo tacno kao u onom vicu kad se Srbin popne na Ajfelovu kulu", nije rekao nista slicno kao "Ja nikad nisam video Amera, Engleza, ovog, onog da pravi nered, povraca na ulici, pljacka prodavnice, itd, itd"? Nije rekao da su Srbi kao narod olos ili slicno tome.
              Rekao je da Srbija, tj. tadasnji ljudi koji su rukovodili drzavom imaju najvecu odgovornost za rat. Njegovo misljenje za koje sam vec rekao u prethodnom postu sta mislim.
              I opet, kakve Dule ima veze sa Kalinicem ili reprezentacijom i cemu taj spin kad je tema (opet) Kalinic.

              ----------------------------------------------

              I dokle ce vise da se spominje Kaliniceva izjava da nismo nebeski narod ili kako je vec rekao kao razlog zasto ljudi zameraju Kalinicu i zasto smatraju da ne treba da prismrdi dresu.
              Po 101. put, u pitanju je upravo pljuvanje sopstvenog naroda kao neke nize vrste, olosa ili cega vec onim "Nikad nisam video...", sto je usledilo nakon spominjanja onog vica.
              Bezobrazluk i kretenizam.
              Last edited by Mr. Wolf; 12-09-19, 11:22.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • A da gledamo kosarku, sta kazete na to. Nije ni tema a i mucno je nekako.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Čekaj još pola sata.
                  U 13 h počinje

                  Comment


                  • Pa najbolje da turimo tačku.

                    Dosta je više, preterali smo.

                    Comment


                    • Jel igraju svi danas

                      Comment




                      • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                          Kakav Kosovski boj pobogu.
                          To je mitomanija.
                          Koliko validnih istorijskih činjenica imaš o tom događaju.

                          Svi narodi su mitomani.
                          Ameri su to pretočili u western filmove,
                          a mi se trudimo da živimo nešto što ne znamo kako se zapravo odigralo
                          i da li se uopšte odigralo sa sve akterima tog događaja.

                          Miloš Obilić je mitska ličnost, a ne stvarna.
                          Vuk Branković je izdajica jer je preživeo.

                          Kad već voliš mitove i veruješ u njih,
                          verujem da poznaš onaj mit gde navodno Lazar Hrebeljanović poziva
                          u bitku i proklinje sve koji se ne odazovu.

                          Proveri malo kroz neke istorijske podatke gde taj isti Lazar nije hteo
                          da ode da pomogne sve u nadi da će dobiti veći kolač za sebe.

                          Etc.. etc....

                          Zbog takvih budalaština smo i gubili glave u ratovima,
                          da bi opet dobili po gubici od moćnika i ućutali se na neko vreme.

                          Pominjao sam ovde hiljadu puta.
                          U maju 1992. sam ja na ratištu ostao bez 19 vojnih/ratnih drugova
                          koji su imali 18-20 gidina tada, kao i ja.

                          To ko preživi sa tako malo godina malo se zamisli na mitomaniju i nebeski narod
                          i ostale šarene laže koje služe za zaglupljivanje svetine.
                          Pogrešno si obavešten šta je to Kosovski zavet, ali kada je neko toliko daleko od suštine nema ni svrhe objašnjavati mu.

                          Comment


                          • Originally posted by Mrkela View Post
                            Jel igraju svi danas
                            Za nas igraju svi, što se tiče Amerikanaca neće igrati Markus Smart zbog povrede.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Reci kao sto su celavi prepotenko govore o tvom sklopu, pogotovo ako se uzme i taj svinjac na koji se zalis, a ne postujes one koje pokusavaju da manifestuju neke prave vrednosti.
                              Sa druge strane govori i o neinformisanosti. Ugovor mu istice za nekoliko dana a ti pricas o ostavci, i to hitnoj?
                              Ostavka hitna dok nije pokvario i ovo malo igraca sto je ostalo da igra po nesto. Doduse ja ocekujem ostavku, koja bi bila moralni cin, od nekoga ko manifestuje "prave vrednosti"
                              Ostavka onog trenutka kada je bilo jasno da od medalje(bilo koje) nema nista kao i od plasmana na OI. Trenutna.

                              Ali dobo nije on navikao da daje ostavke. Navikao je da ga otpustaju. Ili to produzenje ugovora ili kako god mu bude lakse...

                              P.S.
                              Zamolio bi te da analizu moje licnosti preskocis osim ako prilozis neku diplomu kao psihijatra. Onda bi imao par pitanja.
                              Dosta mi je takvih pametnjakovica koji "znaju" sve o svima ali sebe ne vide...

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan9 View Post
                                Ostavka hitna dok nije pokvario i ovo malo igraca sto je ostalo da igra po nesto. Doduse ja ocekujem ostavku, koja bi bila moralni cin, od nekoga ko manifestuje "prave vrednosti"
                                Ostavka onog trenutka kada je bilo jasno da od medalje(bilo koje) nema nista kao i od plasmana na OI. Trenutna.

                                Ali dobo nije on navikao da daje ostavke. Navikao je da ga otpustaju. Ili to produzenje ugovora ili kako god mu bude lakse...

                                P.S.
                                Zamolio bi te da analizu moje licnosti preskocis osim ako prilozis neku diplomu kao psihijatra. Onda bi imao par pitanja.
                                Dosta mi je takvih pametnjakovica koji "znaju" sve o svima ali sebe ne vide...
                                Gledamo kosarku.
                                Sale je trener i danas iako bi ti vise voleo da ovu utakmicu obavi Muta ali izgleda ces morati da sacekas jos koji dan.

                                Comment

                                Working...
                                X