Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - reprezentacija Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A žabac koji se smeje?

    Odma posle poraza svojih dojučerašnjih drugova protiv Argentine.

    Ponoviću. Govnar...

    Comment


    • On stavio zabca ili su tako shvatili svi? Nije isto. Za onu prozivku sa Skolom od strane Kalinica mogu da kazem da je govnarska.

      Comment


      • Originally posted by Mark0 View Post
        Pitao je kad su kvalifikacije za OI na tw posle pobede francuza, na odgovor sta ga briga, odgovorio je pitam za drugara.

        #glupost
        Bilo malo drugacuje.
        Pitao Boguna, ovaj mu odgovorio e onda krenuo taj neki da ga podjebava, pa je rekao pitam za druga.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          A žabac koji se smeje?

          Odma posle poraza svojih dojučerašnjih drugova protiv Argentine.

          Ponoviću. Govnar...
          Znao sam da ćeš to napisati.

          Jesi li ti paranoičan?

          Nije on stavio žapca već je neko njegovu sliku kako pije čaj uporedio sa slikom tog žapca kako isto nešto pije.

          Neka budala povezala sličnu pozu koju je imao Kermit u Mapet Šou i sve ostale budale se primile.

          Nedović verovatno ni ne zna šta je Mapet Šou. Dosta sam stariji od njega, pa se i ja kroz maglu sećam te budalaštine.

          Jel ti kapiraš da će danas sve uraditi da prodaju novine i zgrću klikove?

          Mislio sam da si inteligentniji ili si ipak samo zadojen mržnjom prema crveno belim bojama.
          Last edited by goku; 11-09-19, 21:45.

          Comment


          • Originally posted by goku View Post
            Znao sam da ćeš to napisati.

            Jesi li ti paranoičan?

            Nije on stavio žapca već je neko njegovu sliku kako pije čaj uporedio sa slikom tog žapca kako isto nešto pije.

            Neka budala povezala sličnu pozu koju je imao Kermit u Mapet Šou i sve ostale budale se primile.

            Nedović verovatno ni ne zna šta je Mapet Šou. Dosta sam stariji od njega, pa se i ja kroz maglu sećam te budalaštine.

            Jel ti kapiraš da će danas sve uraditi da prodaju novine i zgrću klikove?

            Mislio sam da si inteligentniji ili si ipak samo zadojen mržnjom prema crveno belim bojama.
            Kada igra nacionalni tim nemam vremena niti želim se baviti klubaštvom.

            To stalno radi jedna druga strana.

            PS i baš tada, odma po porazu od Gaučosa Nedara se oglasio putem društvene mreže. Baš slučajno...
            Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 11-09-19, 21:51.

            Comment


            • Nedovic se na tviteru prepire sa nekim anonimnim tviterasima? Pa potpuno se uklapa u fudbalski mentalitet.

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Kada igra nacionalni tim nemam vremena niti želim se baviti klubaštvom.

                To stalno radi jedna druga strana.

                PS i baš tada, odma po porazu od Gaučosa Nedara se oglasio putem društvene mreže. Baš slučajno...
                Objavio sliku kako pije nešto. Sram ga bilo, gnjida, govno jedno.

                Comment


                • Originally posted by goku View Post
                  Objavio sliku kako pije nešto. Sram ga bilo, gnjida, govno jedno.
                  Jel radiš i slučaj Kaline?



                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Bilo šta da izjave Nedović ili Kalinić ne može biti glupo kao izjava jednog "stručnjaka" koji je izjavio: Španci su se spremali samo za nas.
                    Pa majstore, za koga si se ti spremao? Angolu ili SAD? Angolu smo preslišali pa je očekivati da to ponovimo i Amerima jer smo se za njih valjda spremali.

                    Ajde sledeći put, ako se negdje plasiramo, da mu neko odštampa grupe i raspored utakmica.

                    Comment


                    • Не може Недовић у исти кош све и да се ругао Ђорђевићу. Није Ђорђевић цвећка и егоиста је то велики, али није срао по народу и историји(Недовић) као Калинић.

                      Comment


                      • А Калинић не знам да ли је затворио врата Србије али је затворио врата Звезде заувек. Једино ако Човић крене да се бави неким махинацијама. Што се Делија тиче, јасно је. Бар је неко паметан у овој држави.

                        Comment


                        • Kalinic ne bi smeo bez javnog izvinjenja da prismrdi vise dresu.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Imao je i DV raznih izjava po preuzimanju BiH klupe. Vjerujem da se izvinjenje očekuje i od njega

                            Comment


                            • Откад смо ми и они исти? Зна се ко је ко

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Jel radiš i slučaj Kaline?



                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                                Kalina je kriv, Nedović nije. Kraj priče.

                                Comment

                                Working...
                                X