Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - reprezentacija Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne da neće produžiti, nego ako imaju obraza u Savezu da dobije zasluženi šutoguz.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Mislim da je izvesno da Djordjevic nece produziti ugovor.... tako da raspaljujte vatromet, docekali ste svojih 5 minuta.
      A ti zaista mislis da ljudi ne bi bili srecniji da mogu da napisu: jeste, jeo sam govna, Djordjevic je ipak vrhunski selektor, dokazao je osvojenom medaljom na SP (necu namerno da napisem zlato)
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Sta mislite, da li bi Pesic mozda hteo?
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Sta mislite, da li bi Pesic mozda hteo?
          Covek ima 7 banki. Ne verujem da ce da se zajebava u tim godinama sa klubom i sa repkom.

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Sta mislite, da li bi Pesic mozda hteo?
            Ne, ambicije Barselone su prevelike i u njihovim planovima je on jedan od nosilaca njihovog željenog preporoda. Ciljaju na sam vrh EL i sve i svako je podređen samo tome.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by goku View Post
              Đorđević nije u top 10 naših košarkaša?

              Ako misliš samo na srpske igrače grdno se varaš.

              Poslato sa PRA-LX1 pomoću Tapatoka
              Mozda i jeste, ali bi na toj nekoj listi bio 9. ili 10., a i to je diskutabilno, posto je bilo kosarkasa sa boljom karijerom od njega. Ako gledamo ono sto je igrao u reprezentaciji onda je sigurno u top10.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Treba nam selektor koji ima dovoljno respekta da okupi tim za OI posto ce za mnoge to biti poslednje takmicenje. Kokoskov koji je sa Slovenijom osvojio zlato na EP namece se kao logican izbor.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  A ti zaista mislis da ljudi ne bi bili srecniji da mogu da napisu: jeste, jeo sam govna, Djordjevic je ipak vrhunski selektor, dokazao je osvojenom medaljom na SP (necu namerno da napisem zlato)
                  Hmmm.... da na zalost, zaista to mislim.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Hmmm.... da na zalost, zaista to mislim.
                    Nikada nećemo saznati.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ne mogu stvarno da se raspravljam,pricao sam o tim medaljama,jedna losa utakmica ne moze da ih izbrise,a to mastanje o zlatu je dobrodoslo,ja samo znam da ga mi kao Srbija jos nemamo i da od kada se zovemo Srbija Djordjevic je nas najuspesniji selektor,nema vise ni Crnogoraca,ni Hrvata,ni Slovenaca,sad je samo Srbija i ne podrazumevaju se medalje sa svakog takmicenja jer kao sto mi imamo odlicne igrace ima ih i bar 10 reprezentacija na svetu.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Ne, ambicije Barselone su prevelike i u njihovim planovima je on jedan od nosilaca njihovog željenog preporoda. Ciljaju na sam vrh EL i sve i svako je podređen samo tome.
                        Kako bre... zar nisi jos na pocetku prosle sezone rekao da je Barselona vec resila pravog trenera za sebe za sledecu (sad vec proslu) sezonu a to je Jasikevicijus... a ne neki treneri koje je pojelo vreme?

                        Comment


                        • Jao don Miško, sad sam se njega setio..

                          Brat je danas obrnuo vola na ražnju i popio 23 piva..
                          Nema više povreda, nema više prozivki njegovih igrača..

                          Ju, ju, ju..
                          Ček' da izguglam kome on nije menadžer pa ću da sastavim 12 najboljih..

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Nikada nećemo saznati.
                            Neki nikada necete, a neki smo vec i saznali. Medalja na SP je vec odavno osvojena, pa Bojana vec ima odgovor na sebi postavljeno pitanje.

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Mozda i jeste, ali bi na toj nekoj listi bio 9. ili 10., a i to je diskutabilno, posto je bilo kosarkasa sa boljom karijerom od njega. Ako gledamo ono sto je igrao u reprezentaciji onda je sigurno u top10.
                              Đorđević je u top 5 srpskih igrača, a ako se gleda samo reprezentacije ne kažem da je najbolji, ali je sigurno u top 1.

                              Što se tiče odlaska sa klupe, nekako sam 50:50.

                              Od 5 takmičenja je na 2 podbacio, jednom žestoko, na 2 prebacio očekivanja, jednom debelo, dok je na OI otprilike ostvario ono što je trebalo.

                              Što se mene tiče može i ostati, a može i otići. Ako isključimo emocije zbog današnjeg razočarenja i ako je izvukao pouke, više sam za to da ostane.

                              Poslato sa PRA-LX1 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                                Ne mogu stvarno da se raspravljam,pricao sam o tim medaljama,jedna losa utakmica ne moze da ih izbrise,a to mastanje o zlatu je dobrodoslo,ja samo znam da ga mi kao Srbija jos nemamo i da od kada se zovemo Srbija Djordjevic je nas najuspesniji selektor,nema vise ni Crnogoraca,ni Hrvata,ni Slovenaca,sad je samo Srbija i ne podrazumevaju se medalje sa svakog takmicenja jer kao sto mi imamo odlicne igrace ima ih i bar 10 reprezentacija na svetu.
                                Meni nije problem sto smo mi prsli u QF, meni je problem sto mi nemamo igru, sto nema odbrane, sto je napad katastrofa, sto ne znaju gde biju.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X