Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - reprezentacija Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Најбоље би било Кокошков а помоћни Дејан Милојевић.

    Comment


    • Radonja da je ušao na teren postigao bi 12 poena a Bjelica, Gudura i Radonja zajedno 15.

      Šteta što se Bobi mnogo troši na piku u odbrani inače bi on, Radonja, Bjelica, Gudura i Rakočević ubacili dva poena manje nego udvojeni Bogdan.

      Comment


      • Originally posted by Chiwwi View Post
        Imamo dostojnu zamenu.
        Radonja će lom da napravi.
        Zašto se preskače on?
        Jel' to namerno ili?
        On je stranac, a za stranca smo konstatovali da mora da bude plaćen 1+ milion po godini.

        Comment


        • To ja zovem kratko pamcenje,posle tri srebra na svim najvecim takmicenjima jedan los rezultat i odmah ne valja nista,nema pojma,nije on sad neki vrhunski trener ali je odlican selektor,apsolutno sam siguran i da Zeljka Obradovica stavis za selektora da tesko da bi ponovio ovakve rezultate Djordjevica,tri medalje,jedno polufinale na 5 takmicenja.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            On je stranac, a za stranca smo konstatovali da mora da bude plaćen 1+ milion po godini.
            Nek' košta šta košta.
            Penzioneri su kao bivši komunisti danas velike patriote, domoljubi..

            Comment


            • Ja mislim da Mihajlo pred spavanje kaže tri srebra, koliko je to ponovio.. I znači ako kažeš da si za smenu selektora, da znači da ga mrziš..

              Comment


              • Originally posted by darko pancev View Post
                Radonja ili Saša Obradović..ova telesina neka se tera u . . .
                Pa tako brate moj.
                Radonja nego šta.
                Šta mi okolišu ovde sa Kokoškovima i ne znam ni ja šta..

                Comment


                • Al da se ne spramo, Radonja bi odradio bolje prvenstvo sa ovim rosterom, on forsira pik i igru na centre, kod Radonje svaki centar ispadne Dejvid Robinson, kidali bi Bobi i Milutinov, a Jović bi radio ono što najbolje i ume, pik sa centrom.

                  Ovako od 4 centra pamtiće se samo isključenje Jokića.

                  Comment


                  • Originally posted by blanco View Post
                    Onda tebra i svi ovi ostali sto su lajkovali slike ,onda su "obican ljudski smrad" ,jer ne smes da lajkujes sliku jer je izgubila Srbija.

                    Mislim trazi se dlaka u jajetu da se pljune po Kalinicu koji recimo sad nije ni u reprezentaciji ,sada kada je Sale izeo g**** i vecina ljudi videla,progledala ,da pravio se pametan sa nekim svojim idejama i sistemom igre ,a niti ideje niti sistema se nije videlo ..
                    I sada neko treba da kaze ovima sa "dnevne doze Miska ..." ljudi nemoj da s***** ko foke i postavljate ovakve slike ,izgubili smo ,nemoj da nam stavljate so na ranu ..
                    Tebric, svaka cast ako si stavio znak jednakosti izmedju reprezentativca, coveka koji je do ovog prvenstva igrao zajedno sa ovim ljudima kojima je tesko danas pao poraz i obicnih ljudi, navijaca.
                    Ako je tebi normalno ovo, okej. On ovim pre svega pisa po svojim saigracima, ako je tebi lakse da ga branis tako sto ces neko nebulozno poredjenje da stavis, slobodno.

                    Birca je znao jos onda.

                    ----------------------------------------------------------

                    Bjelica:
                    Nas narod je dobar narod.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      A da li mozes da ne izvlacis reci iz konteksta i da pazljivo procitas ostatak recenice?

                      Zaobidji mi sledeci put ako hoces istu stvar da ponovis.
                      Sta izvlacim? Cela Srbija je Vuciceva prcija a kamoli neki savezi. Nema institucije gde nije umesao svoje prste i ubacio svoje ljude.Ti sumnjaj i cekaj sledeci spisak imas pravo na to, meni je sve jasno. Kalinic je posebna prica.

                      Comment


                      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                        To Bojana sto ti mrzis Djordjevica je tvoja stvar,on je meni mnogo radosti doneo i kao igrac i kao selektor i uvek cu biti na njegovoj strani pa makar zadnji zavrsili na prvenstvu a mi smo u 8 i mozda cemo imati sansu za OI.
                        Nikad ne treba slepo podrzavati po svaku cenu. Kad god nesto vidis da ne valja, nevezano za neku specifnu osobu, sport, biznis, menjas ako mislis da moze bolje. Sad da li u savezu misle da je sada momenat ili je casa tek na pola puna, to je druga stvar.
                        Evo npr. Prosinecki, niko od zvezdasa nije prestao da ga ceni, jer nije uzeo titulu, niti je postao manja legenda, covek video da ce ici tesko i otisao, kao i za Bosnu, dao sansu nekom drugom da proba.

                        Ali sto mark kaze, mora da se pazi da ne bude neki novi Krstajic.

                        Comment


                        • Originally posted by Chiwwi View Post
                          Pa tako brate moj.
                          Radonja nego šta.
                          Šta mi okolišu ovde sa Kokoškovima i ne znam ni ja šta..
                          Ko okoliša, ja bih Nebojšu Čovića za selektora.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Mislim da je izvesno da Djordjevic nece produziti ugovor.... tako da raspaljujte vatromet, docekali ste svojih 5 minuta.

                            Comment


                            • Izvanredna Plavšićeva analiza


                              https://t.co/BGsBhQkvo7?amp=1

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Djordjevic jeste bio dobar, ali nije ni u top10 nasih najboljih kosarkasa ikada.
                                To sto je bio covek odluke u tim odlucujucim trenucima, ne znaci nuzno samo po sebi da je nas najbolji igrac ikada.
                                Đorđević nije u top 10 naših košarkaša?

                                Ako misliš samo na srpske igrače grdno se varaš.

                                Poslato sa PRA-LX1 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X