Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - reprezentacija Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Đorđević je najjači za te utakmice na jednu loptu. Njegov problem je što smo sada bili u dvocifrenom zaostatku [emoji16][emoji16][emoji16]

    I hoće li netko da objasni šta znači to repka?

    Comment


    • Djordjevic jeste bio dobar, ali nije ni u top10 nasih najboljih kosarkasa ikada.
      To sto je bio covek odluke u tim odlucujucim trenucima, ne znaci nuzno samo po sebi da je nas najbolji igrac ikada.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Chiwwi, koji si ti troler
        Mislim da vise ni sam ne znas sta hoces da kazes, niti sta mislis
        Moje Grobarsko pružanje ljubavi je sinoć dostiglo svoj maksimum, a 66% žena u ovoj zemlji navija za Zvezdu, vreme je za nova poglavlja, taman mi je ostalo još 2/3 života..

        Comment


        • Originally posted by forum1nick View Post
          Ma Đorđević je najjači za te utakmice na jednu loptu. Njegov problem je što smo sada bili u dvocifrenom zaostatku [emoji16][emoji16][emoji16]

          I hoće li netko da objasni šta znači to repka?
          Repka je baka reperka.
          Last edited by Chiwwi; 10-09-19, 20:10.

          Comment


          • Da li je realno da postoje ljudi koji brane i dalje brane Djordjevica?

            A nemam reci za izjavu Raduljice i to je kapiten nase reprezentacije
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Sale definitivno ima dosta nedostataka, ali ono sto je dobro radio do sada na ovom prvenstvu se raspalo. On je dobro drzao tim na okupu, uvek su ginuli jedan za drugog, poslednje dve utakmice ja to ne vidim, svi nekako bledo gledaju bez ikakve borbe i zara.
              Poraz ko poraz, nije kraj sveta. Meni je krivo sto znam da smo mi bolji od ove Argentine i to mnogo, mi ovu Argentinu dobijamo bez trenera, da dodju da se okupe sutra 10igraca dobijamo ih.
              Tako nekako. Deluje kao da je pukla atmosfera.

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                Djordjevic jeste bio dobar, ali nije ni u top10 nasih najboljih kosarkasa ikada.
                To sto je bio covek odluke u tim odlucujucim trenucima, ne znaci nuzno samo po sebi da je nas najbolji igrac ikada.
                Đorđević sigurno spada u Top 10 igrača iz Srbije.
                Ako ćemo o srpskim tu je još Bodiroga (on je rešio onu Argentinu u finalu 2002,
                baš protiv Skole i drugara tada mnogo snažnije Argentine nego sada,onda kada se Stojaković u odlučujućim momentima sakrivao iako je ubacio 20+ poena).
                Divac zbog vrhunske karijere. NBA dream. Svaka čast Jokiću i kada bi uzeo 10 prstenova, Vlade Divac je bio čovek kao da je rođen za NBA.
                Pa ne zaboravimo ove naše iz 1991, onda možda najbolju generaciju SFRJ košarke (pardon me Dražen Petrović) zlatnu generaciju iz 1978.
                Tamo sve što je bilo je esencija jugoslovenske škole košarke.

                Comment


                • Za mene znaci,kad on jednom Marculjonisu koji je u to vreme klasa nad klasama zabije 41 poen,on je najveci,svaku veliku utakmicu on uzme loptu kad je gusto i bam trojka,takva muda niko od nasih kosarkasa nije imao. Bio je mozak ekipe i kad god je igrao mi zlato sem na OI kad nismo mogli protiv Amerikanaca bez Savica.

                  Comment


                  • jel glupak podneo ostavku?

                    Comment


                    • Pa dobro, kriv je za ovaj kiks to se svi slažemo. Medjutim, neće to izbrisati sve što je radio do sada u životu.

                      Videćemo šta će se dalje dešavati, ako nemaju neku spremnu, dostojnu zamenu, možda prodjemo mnogo gore.
                      Last edited by mark !t zer0; 10-09-19, 20:09.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • To Bojana sto ti mrzis Djordjevica je tvoja stvar,on je meni mnogo radosti doneo i kao igrac i kao selektor i uvek cu biti na njegovoj strani pa makar zadnji zavrsili na prvenstvu a mi smo u 8 i mozda cemo imati sansu za OI.

                        Comment


                        • Imamo dostojnu zamenu.
                          Radonja će lom da napravi.
                          Zašto se preskače on?
                          Jel' to namerno ili?

                          Comment


                          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                            To Bojana sto ti mrzis Djordjevica je tvoja stvar,on je meni mnogo radosti doneo i kao igrac i kao selektor i uvek cu biti na njegovoj strani pa makar zadnji zavrsili na prvenstvu a mi smo u 8 i mozda cemo imati sansu za OI.
                            Gde sam ja napisala da mrzim Djordjevica?
                            Moje detinjstvo je obelezeno njegovim kosevima i uspesima kosarkaske reprezentacije, onu Atinu nikad necu zaboraviti. I zato mi ovaj poraz izuzetno tesko pao, jer prva ljubav je kosarka, a ne tenis.
                            Ali to sto je bio odlican kosarkas, ne znaci da je vrhunski trener. A on posto zna sta ovde znaci kosarka i reprezentacija, treba da se povuce, sta god mi uradili u ove 2 utakmice sto su nam ostale.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                              Za mene je Djordjevic nas najveci kosarkas koga sam imao prilike da gledam,sva finala,bitne utakmice on je resio. Huventud,Litvanija,Hrvatska,Argentina,kad je gusto uvek Djordjevic.
                              Trebalo je da skine civilku i u dres, prestala bi sva ona zajebancija i dobili bi vrv sa 20 razlike.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Radonja ili Saša Obradović..ova telesina neka se tera u . . .

                                Comment

                                Working...
                                X