Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - reprezentacija Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da je napad najmanji problem bio danas, Jokic i backdoor dodavanja brzim igracima.
    Stefan Markovic je celu karijeru napravio na odbrani, nema maltene nikakvu inteligenciju ofanzivno, ali zato kad stane u stav nema prolaza, kad te zagradi nema ti mrdanja. A pazi to moze svako, samo je bitno da hoce i da je fizicki spreman, ne treba ti tu previse mozga. To je nama falilo ove poslednje dve utakmice, napad kakav je takav je, neki sutevi su mogli da udju nisu sta sad. Odbrana je problem=zelja i volja.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by 弱肉強食 View Post
      Не могу да верујем да навијате да игра Калинић? Имамо ли људи трунку самопоштовања.
      Nemamo. Živimo u vremenu kada je rezultat sve. Nije bitno kako doći do njega, jer on će nam sutra nahraniti decu.



      Poslato sa PRA-LX1 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Ја сам испоштовао Салета. Али Сале није нас. Не еволуира уопште. И то није проблем, ако овде стане.

        Зато што није звао оног смрада људског, зато сам му вечно захвалан, а нисам био неки претеран фан његов ни пре ни после тога у тренерском смислу.

        Није искусан и не уме да раздрма екипу. Ми кад тонемо, потонули смо.

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Zar je važno dal je šmeker ili nije? Mi smo jeben narod kada razmišljamo na način kako razmišljamo. Tri debakla ne mogu ugroziti Saletovo ime i prezime.
          Jedan je od najvećih sportista koji su kročili na srpsko tlo. Toliko radosti i osmeha izmamio koliko mnogi neće i nisu za tri života.
          Glupo je jedan neuspeh stavljati u kontekst njegove reputacije ili ne daj Bože ljudskosti koju poseduje.
          Zaboga gde je napisano kako Srbija mora u svemu pobeđivati, biti najbolja...? Sport je čudna grana zato ga i volimo jer nikada nisi načisto na čemu si.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
          Pretenciozno, veliki igrač, veliki ali je toliko sportista Srbija imala boljih od njega da se ja zapitam koliko to najvećih sportista ima Srbija u svojoj istoriji kada i on nosi epitet jedan od najvećih?
          Dakle, odličan igrač ali vrlo slab trener.
          Last edited by nebitan; 10-09-19, 19:33.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Sale definitivno ima dosta nedostataka, ali ono sto je dobro radio do sada na ovom prvenstvu se raspalo. On je dobro drzao tim na okupu, uvek su ginuli jedan za drugog, poslednje dve utakmice ja to ne vidim, svi nekako bledo gledaju bez ikakve borbe i zara.
            Poraz ko poraz, nije kraj sveta. Meni je krivo sto znam da smo mi bolji od ove Argentine i to mnogo, mi ovu Argentinu dobijamo bez trenera, da dodju da se okupe sutra 10igraca dobijamo ih.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Pretenciozno, veliki igrač, veliki ali je toliko sportista Srbija imala boljih od njega da se ja zapitam koliko to najvećih sportista ima Srbija u svojoj istoriji kada i on nosi epitet jedan od najvećih?
              Dakle, odličan igrač ali vrlo slab trener.
              Imena???

              Comment


              • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                Tu je i stari doktor Propast.
                Vlade Đurović je sve video.

                Vlade Djurovic je jedan od najboljih trenera sa ovih prostora, nadam se da ovo nije ironicno posto tako izgleda.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Nije.
                  Vlade Đurović je 1986 sa KK Zadar bio šampion Jugoslavije.
                  U vreme jake Cibone, Jugoplastike, Zvezde i Partizana.
                  Naravno da je Đurović svakako pozvan da priča o košarci.

                  Comment


                  • Potcenjujete ovu Argentinu,Kampaco apsolutno najbolji plej na prvenstvu,mali je cigra,mi bez Teodosica nemamo tu kreativnost koju Kampaco donosi Argentini,Skola legenda argentinske i svetske kosarke koji i u ovim godinama moze da dominira znanjem,kvalitetom,kao uostalom sto bi radio Pau Gasol da nije povredjen. Mnogo vrhunskih sutera,za razliku od nas gde su nam svi sem Bogdanovica zakazali,ali je cinjenica da se nismo borili kako znamo i umemo,atmosfera sigurno da je bila daleko od dobre posle onoga sto se desilo Vasi,mnogo toga je uticalo da ne odigramo ovaj put kako znamo,ali nije ni katastrofa ni tragedija izgubiti od ovakve Argentine,vec 20 godina ljudi igraju vrhunsku kosarku.

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Imena???
                      Šta imena? Ja sam tebe pitao koliko to Srbija ima velikih sportista i koliko se računa u velike sportiste?
                      Da budem precizniji 10, 100, 1000...koliko?
                      Pa samo KKP ima bar 10 većih igrača (ne gabaritno) kroz svoju istoriju.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Ok, ali realno od Agentine ima bar 5 reprezentacija na prvenstvu gde oni ne bi bili favoriti

                        Comment


                        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          Potcenjujete ovu Argentinu,Kampaco apsolutno najbolji plej na prvenstvu,mali je cigra,mi bez Teodosica nemamo tu kreativnost koju Kampaco donosi Argentini,Skola legenda argentinske i svetske kosarke koji i u ovim godinama moze da dominira znanjem,kvalitetom,kao uostalom sto bi radio Pau Gasol da nije povredjen. Mnogo vrhunskih sutera,za razliku od nas gde su nam svi sem Bogdanovica zakazali,ali je cinjenica da se nismo borili kako znamo i umemo,atmosfera sigurno da je bila daleko od dobre posle onoga sto se desilo Vasi,mnogo toga je uticalo da ne odigramo ovaj put kako znamo,ali nije ni katastrofa ni tragedija izgubiti od ovakve Argentine,vec 20 godina ljudi igraju vrhunsku kosarku.
                          Dal si ti realan sta pises? Kampaco, Skola...
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by Mrkela View Post
                            Jel ozbiljno to izjavio kapetan reprezentacije?
                            I ja sam bio sokiran u neprijatnom smislu.

                            Comment


                            • Nadji mi boljeg pleja na prvenstvu od Kampaca,48 asistencija,11 ukradenih,17 izgubljenih lopti. Skola isto jako dobro igra prvenstvo,sad sto ima 39 godina,pa ajde gde su ti mladi centri da ga zaustave,covek dominira kvalitetom,znanjem,vrhunski igrac i s tim godine nemaju veze. Ocigledno da je Djinobili dobio naslednike,rokali su nas sa pozicija pleja i beka samo zvoni i to sve uz prelepu kosarku,uopste me ne bi cudilo da sa Spanijom igraju finale.

                              Comment


                              • Za mene je Djordjevic nas najveci kosarkas koga sam imao prilike da gledam,sva finala,bitne utakmice on je resio. Huventud,Litvanija,Hrvatska,Argentina,kad je gusto uvek Djordjevic.

                                Comment

                                Working...
                                X