Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - reprezentacija Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Ne igramo sa dve petice nego jedna petica uvek izigrava 4. Kada je jedna od te dve petice Jokić on igra na 4.
    Igramo sa dve petice.

    Comment


    • Originally posted by Chiwwi View Post
      Pa Bobi, zvani prvi pik, kako što?
      Pa zbog koga smo onomad pred Olimpijadu suze lili što ga se nije čekalo da overi kod notara NBA ugovor?

      Kolko se sećam Radulju nikad nismo čekali.
      Ne kasni ni kad iz daleke.Kine dolazi.
      Raduljica je probao u NBA igrao za minimalac i prošao ko bos po trnju. On je bedan izgovor za košarkaša već duže vreme, druže.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Mmajstore, gledaj maskotu.
        Ako je istina to sto kazes da je on u stvari maskota, onda to nece ici jer nama treba kosarkas koji ce igrati kao "svi za jednog jedan za sve", a ne da se na svakoj utakmici kaci ili sa igracima ili sa sudijama pa svoje saigrace da ostavlja na cedulu, samo zato sto mu sujeta ne moze podneti da mu neko svira faul koji nije bio, ili ga jace zvekne po ruci. Niko mu ne trazi da bude nista vise od toga... ne da daje po 30 koseva i 15 asistencija sa 10 skokova, nego samo da igra za tim. Jel on to nije ili ne moze, i zato ne treba traziti od njega ono sto nije?

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Igramo sa dve petice.
          Pitaj ćelavog kako igramo.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Raduljica je probao u NBA igrao za minimalac i prošao ko bos po trnju. On je bedan izgovor za košarkaša već duže vreme, druže.
            To je istina.

            Comment


            • Originally posted by blanco View Post
              Pa na danasnjem mecu nije fantazirao ,a ovaj nas jeste ,mi pukli oni dobili .
              Tacno... samo ko se zadnji smeje najsladje se smeje. I mi smo njih dobili 2015 u grupi, pa?

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Mi igramo sa dve petice, ne sa 4 i 5. Gasol je igrao peticu.
                Dve petice? A-ha ok, znaci Jokic je taj sto je ledjima zidao do kosa i sto je uvek stajao u reketu. Sto je cuvao Juancha i Oriolu. Znaci Oriola/Juancho su takodje petice, dobro je to znati.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Raduljica je probao u NBA igrao za minimalac i prošao ko bos po trnju. On je bedan izgovor za košarkaša već duže vreme, druže.
                  Pa baš zato nam treba Bobi SNS da zaključa pik dugim nogama.
                  On u Embijeju razara.

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Pitaj ćelavog kako igramo.
                    Pitao sam ga, kaže da igramo sa dve petice.

                    Ili ti misliš da kad su Milutinov i Bobi u petorci, Bobi igra četvorku?

                    Ono ćoškari i pripali po koju trojku.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Kazem ti na osnovu tvojih komentara. Janis je MVP NBA ali nije ni u 5 nsjboljih u NBA a mozda i u 10. To je poenta. Jokic je odigrao lose. Ne znam sta hoces da ti kazem.

                      Ove namerne i zajebancije su ponasanje Darka Milicica.

                      Dodji na kosarku da je komentarises i ako je "dosadan" sport. Ne svidja mi se Jokiceva igra, nisam ja replicirao i nekog podsmevao, nego ti kolega.

                      Nemam nista protiv tebe, diskusija, ne uzimaj to previse licno. Meni je kosarka 24/7..
                      Jokic je lose odigrao, ali to ne znaci da je overrated ili ne znam ni ja sta. Covek je najbolji igrac na svojoj poziciji u najjacoj ligi sveta. Ponasanje jeste lose i sve ovo sto je uradio na kraju nije dobra stvar. Nadam se da ce ga sve ovo danas sto se desilo malo probuditi. I njega i sve ostale, zajedno sa Saletom.
                      A ovo sto se tice Janisa, pojma nemam, slabo pratim Buckse tako da nisam odgledao ni jednu njihovu celu utakmicu, ali verovatno ima razloga zasto je on to sto jeste. Rezultati Grcke nemaju neke velike veze sa time sto on igra u Americi...za mene licno on je klasicni fizikalac i to je to, nemam neko pozitivno misljenje o njemu.

                      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                      Last edited by Brian McShtull; 08-09-19, 16:28.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Chiwwi View Post
                        Pa baš zato nam treba Bobi SNS da zaključa pik dugim nogama.
                        On u Embijeju razara.
                        Imamo mi i Jokića.
                        On baš razbija po Embijeju, pa ovde statira u kukuruzu.

                        Comment


                        • Originally posted by Chiwwi View Post
                          Pa baš zato nam treba Bobi SNS da zaključa pik dugim nogama.
                          On u Embijeju razara.
                          Da, ćelavi mrzi Bobija SNS pa ga ne stavlja u igru. Suzi mastermind obrnula igricu.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Ako je istina to sto kazes da je on u stvari maskota, onda to nece ici jer nama treba kosarkas koji ce igrati kao "svi za jednog jedan za sve", a ne da se na svakoj utakmici kaci ili sa igracima ili sa sudijama pa svoje saigrace da ostavlja na cedulu, samo zato sto mu sujeta ne moze podneti da mu neko svira faul koji nije bio, ili ga jace zvekne po ruci. Niko mu ne trazi da bude nista vise od toga... ne da daje po 30 koseva i 15 asistencija sa 10 skokova, nego samo da igra za tim. Jel on to nije ili ne moze, i zato ne treba traziti od njega ono sto nije?
                            Ti si ga nazvao maskotom.
                            On je petica a NIJE cetvorka. I to ne moze biti ma koliko se Salo trudio da nadoknadi taj nedostatak.
                            On je tip igraca koji mora da ima loptu a ne da bude deseto resenje u napadu. Pobogu pricamo o coveku koji Popovicu saspe 45 poena uz td. Gregu a ne Skariolu.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Pa prvo vaspitanje pa sve ostalo. Sta znavi ovo kuobecanje na svakom mecu? Jel pobesneo od tih 180 miliona dolara, pa izgubio zivce? Pa naravno da ce ga najvise tuci.

                              Comment


                              • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                                Imamo mi i Jokića.
                                On baš razbija po Embijeju, pa ovde statira u kukuruzu.
                                Imaju i Grci Janisa, on još više razbija po Enbijeju pa je zakazivao ferke kao Joka..

                                Comment

                                Working...
                                X