Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - uživo komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad se vidi kakva je klasa Teodosic,nema ideja u napadu bez njega,Jokic jeste dobar ali nije plejmejker,Jovic i Micic bezobasni na sutu.

    Comment


    • Recite Vasi da nije Teo.

      Comment


      • Originally posted by Chiwwi View Post
        Hahahha..

        Ovi su gledali fudbal sinoć do kasno uveče.
        I prepisivali.

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Mogao je stručni štab bolje pripremiti meč. Ništa specijalno nas Španci nisu iznenadili. Oni ovako igraju mi smo ti koji smo podbacili. Zašto? Na Saletu i asistentima da otkriju razloge.
          Vrlo je jasno, samo igrače da pusti da igraju njihove prirodne pozicije. Samo onda ima problem sa pozicijama 3 i 4 jer bi priznao da je pojeo govno izostavljanjem Kalinića prvenstveno jer je on igrač koji fali taktički i donosi kvalitet koji Lučić i Birčević nemaju. Lučić je trebalo da bude njegov backup, a Kalinić po potrebi da bude backup Bjelici.
          Last edited by dekkard; 08-09-19, 14:56.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Očajno vođenje utakmice od strane našeg selektora što je i uvelo repreuentaciju u kontraritam a kasnije i nervozu. Skariola ga je odradio vrlo iskusno.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
              Ovu gubimo,ali se nadam da ce nam naleteti u finalu,ima tada da ih pocepamo.
              Misliš da ćemo ovim pristupom sa istim sudijama, dobiti Argentinu?
              I oni će nas ubiti 20+, jer umesto da igramo svoju igru "ON" je prilagođava nekoj drugoj ekipi!

              Comment


              • Šta li Jokara radi sad u svlačionici?

                Comment


                • Kad bi spustili na deset pa da imamo lažnu nadu za preokret.
                  Svakako treba igrati jako do kraja. Ponos je nešto što se uvek mora nositi sa sobom.

                  Comment


                  • Jos nisu pocele eliminacije,tako da se jos zagrevamo,bolje sad da izgubimo nego kasnije.

                    Comment


                    • Originally posted by Пера Ложач View Post
                      Misliš da ćemo ovim pristupom sa istim sudijama, dobiti Argentinu?
                      I oni će nas ubiti 20+, jer umesto da igramo svoju igru "ON" je prilagođava nekoj drugoj ekipi!
                      A sad će nas svi ugaziti 20+
                      Ma važi...

                      Comment


                      • Bravo Sale, odlicna priprema pre svega.
                        Ti ucis kosarkaski svet kako nasa najbolja cetvorka moze da igra trojku i kako najbolja petica na svetu moze da se izgubi na cetvorci kako bi Bradule i Bobi uzimali minute na centru.

                        Radi to protiv Portorika, Angole, Filipina alinprotiv ozbiljne repke svi koriste taj hir.
                        Igra taj kancer i u Denveru cetvorku, tri minuta po utakmici kada ga krpi Plamli u odbrani koji je bolji atleta. Tri minuta ne celu utakmicu kao danas. Horor jebeni.

                        Jokic da je pametan preskocio bi i ovo, sta ce mu potreba da ga neko naziva kancerom nije mi jasno.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Muta Nikolic pre pocetka utakmice rece pobedicemo Spaniju sa 15 poena razlike.

                          Comment


                          • Argentina će nas rutinirati, takodje.

                            Comment


                            • Hahah... coskara Bjelica. Nisu mu tamo u nba dali da vodi loptu i covek zaboravio.

                              Comment


                              • Bjelicu upropasti ovaj NBA,bio je ranije mnogo bolji igrac,zaboravio je tamo s loptom da igra.

                                Comment

                                Working...
                                X