Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prva Liga Srbije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Videh sta pise pre pocetka sezone pa sam se tim vodio Smesno bi bilo da se plasira, igrali bi na Marakani?
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • #77
      Ma glupost. Jebeš takvu ligu, ali dobro kad vidiš ko je predsednik saveza sve ti je jasno. U suštini boli me uvo, i ne pratim JSL kao što ne bi pratio ni PLS da nije Kolubare, ali nama bi bilo lakše kad Grafičar ne bi išao u JSL jer bi imali veće šanse onda mi.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • #78
        A u Engleskoj ti ne smeta što filijala Liverpula igra PL? Dvostruki aršini
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • #79
          Originally posted by mark it zer0 View Post
          Čisto da ti kažem da Grafičar može da igra JSL.

          A i što da ne, kad može u baksetu, što ne bi i u fudbalu, šta fali...
          Secam se pre par godina, cini mi se da je bio FM12 u pitanju, uzeo je Bilbao naravno i krenuo sa igrom. Posle par sezona gde sam uglavnom zavrsavao treci iza Barce i Reala, udje u ligu Barcelona B. Naravno da je bagcina bila u pitanju ali eto uzeli Emerija za trenera i osvojili ligu sa deset bodova prednosti u odnosu na mene.

          Cim je moguce u FM-u, moguce je i u Srbiji
          #facts
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • #80
            Originally posted by Nerealan View Post
            A u Engleskoj ti ne smeta što filijala Liverpula igra PL? Dvostruki aršini
            Upravo! Ne ocekujem da ce ti odgovoriti jer ne zna kako...

            Comment


            • #81
              Originally posted by Scouser View Post
              Upravo! Ne ocekujem da ce ti odgovoriti jer ne zna kako...
              Na ignore mi je pa nisam ni video da je nešto napisao. Ali mu svakako neću odgovoriti.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • #82
                Pocelo je za vikend.

                Graficar teze nego sto rezultat govori dosao do 3 boda. Domaci bili dobri, imali nekoliko lepih sansi a na 0:1 domaci promasili penal.
                Kabel podbacio u ocajnoj utakmici, bez sansi za gol. Ocekivao sam vise od njih, kazu da su dobro radili u Antaliji.
                Metalcu otisao kapiten Jesic u Lucane pa popunjavaju jos tu rupu u vezi. Bili nesto bolji od Zlatibora.

                Danas bi se mogao pogledati Zemun - Novi Pazar, lep dan a valjda ce biti i mec.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • #83
                  Danas derbi, bez publike. Nadam se dobrom mecu jer i jednima i drugima trebaju bodovi. Izgleda da Arena nece prenositi, ali zato GEM rtv hoce.
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • #84
                    Laka tri komada.

                    Comment


                    • #85
                      Hvala lepo, dođite nam opet.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • #86
                        Nisam baš najbolje ispratio ko sada ide u Super Ligu. Da li ide Grafičar ili ne? I ako ne, prvih koliko onda ide u Super ligu?
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • #87
                          Trebalo je prve 4 ekipe. Ali mislim da neće Grafičar hteti gore, Zlatibor nema uslove a Kabel ne može.

                          Bačka, Metalac i Kolubara skoro sigurno ulaze. Četvrto mesto će verovatno popuniti Novi Pazar, zbog mira u kući.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • #88
                            U tom slučaju, ja bih rekao da slavlje može da počne.
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by NSG View Post
                              Trebalo je prve 4 ekipe. Ali mislim da neće Grafičar hteti gore, Zlatibor nema uslove a Kabel ne može.

                              Bačka, Metalac i Kolubara skoro sigurno ulaze. Četvrto mesto će verovatno popuniti Novi Pazar, zbog mira u kući.
                              Bas ce da bude mir kad dole pocnu da uzvikuju protiv drzave u kojoj zive....narocito ce mirno da bude protiv zvezde i Partizana, Rada, Vojvodine....

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by tamonajugu View Post
                                Bas ce da bude mir kad dole pocnu da uzvikuju protiv drzave u kojoj zive....narocito ce mirno da bude protiv zvezde i Partizana, Rada, Vojvodine....
                                Ne sportski mir, politički mir.

                                Vraća se Prva liga u jedan grad u Vojvodini sledeće sezone.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X