Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prva Liga Srbije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Jači sprint izvukao čovek posle gola nego dok je trčao da ga postigne.

    Comment


    • #17
      Najjači su kibiceri što dobacuju "igraj, igraj, iiigraaj, igraaaaaaj". Hahahahaha, koji je ovo cirkus.

      Iskreno, baš seljački potez ovog smradića što beži posle kao da ga juri ne znam ni ja šta. Baš katastrofa. A štoper i zadnji vezni Borca su dva debila, kako možeš onako da stojiš, oni su krivi za gol.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • #18
        Samo sto ovo nisu igrali protiv Borca iz Cacka nego protiv Backe iz Backe Palanke

        Comment


        • #19
          Moja greška, povukli me dresovi, Borac je ispao.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • #20
            Ja pročitao negde Čačak, a reko i ovi dresovi zebrasti crveni.

            A imalo mi i smisla da se biju, s kim ćeš nego sa komšijom.

            Comment


            • #21
              Ovi iz Backe se izgleda tuku sa svima, protiv Radnickog su uspeli da se pobiju u 3. minutu, utakmica je posle protekla u atmosferi kao da ce biti mrtvih svakog momenta. Odem ponekad na njihove utakmice, tamo sve puca od fer pleja Pogotovo sad kad je PLS.

              Comment


              • #22
                Da, da, neki pošteni, pa staju kao jer se podrazumeva.

                Ovaj lik da nije sprintao, iznudio bi brat bratu 2 crvena kartona.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • #23
                  Malo su nervozni, još neće svinjokolj
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by tamonajugu View Post
                    Hahahahahahahaha kako ga jure posle gola, a on tci, ovo ce da obidje svet.....ako vec nije
                    Sad ozbiljno, nista nije kriv ovaj u plavom dresu osim za nedostatak fer-pleja ali to opet nije obaveza vec dobra volja tako da su cacani sami krivi sto su stali kao da postoji neka zakonska obaveza da igrac stane kad neko pocne da se valja plus start nije bio toliko jak videlo se da je zeleo da izazove reakciju kod sudije pa je poceo da urla kao da su ga pogodili strelom (mada cini se da su oboje istovremeno udarili u loptu bez kontakta noga o nogu)....da je bio neki udarac u glavu sudija bi morao da prekine igru ali ovako..... Cacani ubuduce da malo bolje prouce pravila fudbala da im posle neko drugi ne bude kriv....problem sa nasim klubovima je sto ne prate trendove, vecina ne zna da je moguce da igrac primi loptu u 16 metara kad je golman izvodi sa peterca


                    Neka bude 3-2(2-1) i svi zadovoljni
                    Ima sigurno par dana ako je obišlo svet, smeju nam se svi a govno koje ne poštuje fer plej treba izuti iz kopački narednu utakmicu i astaviti igru jer jedino tako može da svati šta znači fer plej.
                    Govno raspalo, to bih pisao i da je igrač Zvezde, ne sumnjajte u to.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • #25
                      Ne bih ja mnogo krivio tog igraca sto je dao gol jer ni simuliranje nije fer-plej...i jedni i drugi su pokazali nedostatak fer-pleja jer igrac crvenih ne samo da je simulirao vec su njegovi saigraci jedva cekali da se prekine igra. Amaterizam i nesportsko ponasanje i jednih i drugih. Takav mentalni sklop se najcesce vidja u nizerazrednim takmicenjima sto dovoljno govori o autoritetu lige.

                      Comment


                      • #26
                        Rezultati 6. kola



                        Metalac izbija na prvo mesto nakon kiksa Kabela i Trayala.

                        Tabela nakon 6 kola.



                        Parovi 7 kola.

                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • #27
                          Rezultati 7. kola....



                          Tabela nakon 7. kola

                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • #28
                            * Neočekivani kiks Metalca na svom terenu od poslednjeg Smedereva ?
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • #29
                              Nameštaljka.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • #30
                                Parovi osmog kola:


                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X