Announcement

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Borussia Dortmund

    Pozdrav svima!!!

    Dali na ovom forumu ima jos navijača Borusije iz Dortmunda?
    Evo da otvorim temu o "nasem" klubu, nadam se da to nije neki problem i da cemo na ovoj temi voditi lijep i prijatan razgovor.

    Evo prva diskusija. U četvrtom kolu se sastajemo sa Schalkeom, najmržim klubom i to idemo u goste. Problem je u tome sto izgleda nece nasi navijaci ići, a razlog je taj sto su cijene povecali za vise nego duplo. Valjda je Schalke kupovinom igraca upao u neku krizu, pa karte sa 22 eura, povecao na 55, sto je previse.
    Nek smo uvjek puni Bosne, a i Bosna puna nas!
    FK Željezničar - The Maniacs 1987!
    KK Bosna Sarajevo - Studenti!
    BV Borussia Dortmund 1909 - YNWA!

  • #2
    Odg: Borussia Dortmund

    Moj omiljeni klub posle Hamburga.Zavoleo sam zbog Subotica i onog trenera..nesto Klop ne mogu da mu se setim tacnog imena...ali je lik ekstra
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • #3
      Odg: Borussia Dortmund

      Jurgen Klopp se zove %QWT&W
      Drago mi je da ti se svidja BvB, ja isto gotivim HSV. Jos klubova iz Bundeske gotivim recimo St.Pauli i Eintracht zbog navijaca. Al, sve je to simpatisanje, BvB je BvB &^@4(
      Nek smo uvjek puni Bosne, a i Bosna puna nas!
      FK Željezničar - The Maniacs 1987!
      KK Bosna Sarajevo - Studenti!
      BV Borussia Dortmund 1909 - YNWA!

      Comment


      • #4
        Odg: Borussia Dortmund

        Tako je bre, Borussia najbolji tim u Nemackoj! +*@WT*48*

        Jamale, nisam pratio previse prelazni u Bundes ligi, koga smo sve doveli?
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • #5
          Odg: Borussia Dortmund

          Eh ovako kume, dosao Antonio da Silva, 32 godine, omladinac iz BvB skole Gotze najvjerovatnije ce zaigrati za prvi tim, tu je naravno i samuraj Kagawa, a Zidan se vratio iz Egipta. Za one koji neznaju Zidan je bio u Egiptu na odmoru i kada je stigao vlasti mu nisu dale da ide iz zemlje zbog nesluzenja vojske. 7@$**
          Nek smo uvjek puni Bosne, a i Bosna puna nas!
          FK Željezničar - The Maniacs 1987!
          KK Bosna Sarajevo - Studenti!
          BV Borussia Dortmund 1909 - YNWA!

          Comment


          • #6
            Odg: Borussia Dortmund

            Dobrodosao na forum,JamaL. %QWT&W
            Borusija ima najbolje navijace i jedan od najljepsih stadiona,mislim da mu je kapacitet oko 80.000 i uvjekje pun.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • #7
              Odg: Borussia Dortmund

              Hvala na dobrodoslici kume @(*6sd$%
              Tako je, blizu, Signal Iduna Park, tacnije Westfallen, ime se mjenja za dvije sezone, nako isteka ugovora, prima oko 81 hiljadu navijaca. Znate kakve navijace ima BvB, kad igra protiv Reala ili Kickersa, stadion je pun ^&*ST*^#
              Nas stadion je prvi u Njemackoj koji je dobio odliku "pet zvijezdica"
              Navijaci BvB redovno obaraju rekorde u svemu, tako da ih komotno mozes nazvati najboljima u Njemackoj, a i šire.
              Nek smo uvjek puni Bosne, a i Bosna puna nas!
              FK Željezničar - The Maniacs 1987!
              KK Bosna Sarajevo - Studenti!
              BV Borussia Dortmund 1909 - YNWA!

              Comment


              • #8
                Odg: Borussia Dortmund

                [quote author=JamaL link=topic=2855.msg165969#msg165969 date=1284029060]
                Hvala na dobrodoslici kume @(*6sd$%
                Tako je, blizu, Signal Iduna Park, tacnije Westfallen, ime se mjenja za dvije sezone, nako isteka ugovora, prima oko 81 hiljadu navijaca. Znate kakve navijace ima BvB, kad igra protiv Reala ili Kickersa, stadion je pun ^&*ST*^#
                Nas stadion je prvi u Njemackoj koji je dobio odliku "pet zvijezdica"
                Navijaci BvB redovno obaraju rekorde u svemu, tako da ih komotno mozes nazvati najboljima u Njemackoj, a i šire.
                [/quote]

                Zbog navijaca i volim Borusiju! Strasni su! Totalno interesantan klub &+I}\

                Comment


                • #9
                  Odg: Borussia Dortmund

                  Страшно готивим Матс Хумелса $#&+/
                  Србија , Београд , Црвена звезда

                  Comment


                  • #10
                    Odg: Borussia Dortmund

                    Dobar, interesantan tim. Hicfeld je osvojio LŠ sa Borusijom. A i kad je igrao Amoroso tad je bila dobra ekipa...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • #11
                      Odg: Borussia Dortmund

                      Odlicna pobeda nad Volfsburgom i nova 3 boda. +*@WT*48*
                      Gledao sam zadnjih pola sata i onaj mali Japanac Kagawa me bas odusevio, decko ce biti extra pojacanje.
                      A, Sahin i Grosskreutz... &8@^J &8@^J &8@^J
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • #12
                        Odg: Borussia Dortmund

                        Iskreno, zbog poslovnih obaveza nisam stigao pratiti utakmicu, a sve sto se desavalo sam upratio po raznim vijestima i forumima. Ja sam vec spominjao kako ce Sahin da se bori kao lav, tako je i bilo, tacnije cijeli tim je igrao dobro i sto je rezultiralo potpuno zasluzenom pobjedom. Čak štaviše sam pogotio i rezultat.
                        Nek smo uvjek puni Bosne, a i Bosna puna nas!
                        FK Željezničar - The Maniacs 1987!
                        KK Bosna Sarajevo - Studenti!
                        BV Borussia Dortmund 1909 - YNWA!

                        Comment


                        • #13
                          Odg: Borussia Dortmund

                          Сахин &8@^J
                          Србија , Београд , Црвена звезда

                          Comment


                          • #14
                            Odg: Borussia Dortmund

                            Derbi polusezone... direktna borba za prvo mesto



                            Biće zanimljivo...

                            Comment


                            • #15
                              Odg: Borussia Dortmund

                              Ko bi rekao pre početka sezone da će u 10.kolu ovo biti najveći derbi i da će ova 2 tima biti na čelnim pozicijama &+I}\
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment

                              Working...
                              X