Announcement

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Velika stta sto odlazi, nadao sam se da ce ga zadrzati i sledece sezone, a recimo Levandovskog da prodaju posto je odbio da produzi ugovor jos igra nEURO 2012 i moze mu se cena povecati jos vise i ima da odere Dortmund po pitanju njegove nove plate ili ce da ode negde drugde, zaradice para na njemu i nece imati napadaca u ekipi.Posto je tu manja verovatnoca da ce se desiti, navijam da Levandovski i njegova reprezentaciju ispadnu odmah, jer ako doguraju daleko Dortmund je je** jeza u ledja.

    Jan Kirhof bi mogao da pojaca Dotrmund na kraju sezone, posto ce Santana najverovatnije da napusti klub.Za mene je ovo i vise nego solidna alternativa, bolja nego stoper iz Fortune.

    Comment


    • #47
      http://www.goal.com/en/news/15/germa...act-until-2016

      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • #48
        Kako bi bilo dobro da ne rasprodaju to sto imaju, da budu drugi Nemacki standardni gigant uz Bajern. Bilo bi mnogo dobro za fudbal, jos PSG da nastavi pametno da ulaze silne pare sto imaju, tu je Benfika, Portu ne treba mnogo da se vrati, Rusi jacaju, Italijani se vracaju, Spanci se vracaju, Nemci se dizu konstantno, samo Englezi malo da se sklope, poneki da promene trenere i nokaut faze LS i LE ce biti ludnice iz sezone u sezonu.
        sigpic

        Comment


        • #49
          Samo da zadrze jos Kagawa-u i Hummels-a, da barem jos jednu sezonu ostanu. Mada, ako su uspeli Gotze-a da zadrze na duzi period, mogu valjda i ovu dvojicu.

          Znaju da kupe igrace, a imaju dosta mlad tim, tako da je pred njima buducnost. Ono sto oni igraju je divota, prosto nema osobe koja ne uziva gledajuci Dortmund.
          Last edited by D-Wade; 27-03-12, 17:08.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • #50
            Svaka im cast za ovo,Dortmund ima fantasticnu upravu.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • #51
              Nemacki mediji pisu da ce Kagawa u narednih par dana da produzi ugovor sa Dortmund-om.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • #52
                Originally posted by D-Wade View Post
                Samo da zadrze jos Kagawa-u i Hummels-a, da barem jos jednu sezonu ostanu. Mada, ako su uspeli Gotze-a da zadrze na duzi period, mogu valjda i ovu dvojicu.

                Znaju da kupe igrace, a imaju dosta mlad tim, tako da je pred njima buducnost. Ono sto oni igraju je divota, prosto nema osobe koja ne uziva gledajuci Dortmund.
                Da sam na mestu ove dvojice, sledio bih potez Gotze-a. A i ne vidim razlog sto bi odlazili iz kluba koji igra odlican fudbal i uspeva da ostane u vodjstvu na tabeli, za razliku od Barselone koja navodno igra najbolji fudbal na svetu, a kiksnuli su sto puta ove sezone...

                Comment


                • #53
                  Uff, kad bi Kagawa produzio pa to bi bilo sjajno. Pored Shinjia, dobro bi bilo kada bi ostali i Gotze i Hummels jer pomoću ova tri igrača Borussia dere sve pred sobom ;)

                  Comment


                  • #54
                    Ma, bice to sve ok.
                    Jos samo da na'vatam negde da ih gledam. Otkad mi je riknuo tv, ubih se pokusavajuci da nadjem gde cu da gledam. Svaki put da idem u kafanu, ne vredi...bankrotiracu...
                    Prosli put sam ih nahvatao na http://www.tebowzone.com/livestream-...ive-streaming/ . Ako i veceras bude, bice odlicno!

                    Comment


                    • #55
                      Mislim da ce ostati Kagava, valjda je svestan i on koliko je ova ozbiljna ekipa i da bi mogli napraviti vise u sledecoj sezoni, pre svega mislim na Evropu.A i Klop je naucio iz gresaka koje je napravio u prosloj sezoni, da ce i on i par nemackih trenera se vise usredsrediti na taktiku, na to se juce opekao Salke zato sto je nepotrebno srljao u napadu.Sinocna utakmica Salkea me podsetila na nastup Dortmunda u LS, a takodje i na proslogodisnju avanturu Bajera iz Leverkuzena u LE.

                      Mile, koja ti je najdraza ekipa u Bl?

                      Comment


                      • #56
                        Sve osim Bayern-a i Schalke-a je prihvatljivo.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • #57
                          4-4
                          ccccccccc
                          A lepo su na miru mogli da privedu prvenstvo kraju...

                          Comment


                          • #58
                            Mario Götze poceo trenirati.



                            Povratak u najpotrebnije vrijeme za BVB.

                            Comment


                            • #59
                              Velike čestitke na današnjoj pobjedi. Danas je BvB pružila sjajnu partiju što je dovelo do sjajnog rezultata. A osobito mi je drago što se u momčad vratio i Mario G. nakon dugog odsustva

                              Comment


                              • #60
                                Ja nikako da povatam za koga ti navijas u Nemackoj?

                                Gece je danas bio na klupi, nije ulazio.Verujem da ce igrati protiv Menhengladbaha poslednjih 20 minuta.

                                Comment

                                Working...
                                X