Announcement

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma cuo sam, djaba nista ne propustam

    Davno sam rekao da ce se napatiti Borusia i stojim pri tome
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Kako sad stvari stoje ni to nece biti preveliki problem, Bajern pod Hajnkesom i Pepom jednostavno nije isti tim
      Ni pod njim nebi ponovili onakvu sezonu. Ono mu je najbolja sezona u njegovoj trenerskoj sezoni. Plus svi igraci su bili gladni uspeha, jer nisu imali srece nekoliko sezona unazad. Sve naplatili u jednoj sezoni. To se vise ne ponavlja.

      Sve one ekipe koje su pobedjivali u nokaut fazi su ove godine jaci. Dortmund je vidno destabilizovan pred kraj sezone. Ove godine su jaci.

      Comment


      • Osvaja Dortmund LS.
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Ne znam da li je neko kacio ali zanimljivo je da je golman MITCHELL LANGERAK
          uz maler sto je primio gol iz slobodnog udarca,polomio covek i dva prednja zuba.
          Pokusao je da odbrani sut ali je zveknuo glavom tj. zubima u stativu

          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Borussia Dortmund manager Jurgen Klopp has been banned for one Champions League match for an outburst that he himself described as "pathetic".
            http://www.bbc.co.uk/sport/0/footbal...ce=twitterfeed

            Comment


            • Borusija razocarala.Lewandowski potpuno nezainteresovan,trebali su ga pustiti da ode a ovako su napravili jos vecu stetu

              Comment


              • Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Klopara produzio do 2018 godine, vrlo verovatno da i on(kao i Vacke) veruje da moze da napravi veliku Borusiju koja nece da zavisi od prodaje glavnih zvezda i da hoce da nastavi sa tim projektom.Istina je da rastu finansijski i da ako se ovakav trend nastavi mogli bi im poceti davati plate preko 5-6 miliona evra po sezoni.Za sada da vidimo ko ce prvi da bude koji ce da probije barijeru od 5 miliona evra.

                  Comment


                  • Pa s' Borusijom je top, gospodin Jirgen Klop!

                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Uvek pehovi kod Dortmunda Nikad kraja ovim povredama, sve bitni igraci se povredjuju. Sto se jbni Groskrojc ili Blazikoviski ne povrede ili ona prokleta nada Shiber

                        Nego uvek mora bitan igrac da ode na nekoliko meseci. Kagawa jedne sezone, onda Getze potom i njegov odlazak, ove godine Gundo. Postaju gori od Arsenala kad su u pitanju povrede

                        Comment


                        • Bas mi zao Borussije i Subotica,valjda ce smoci snage za dalje.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Bild pise da je Diego Costa prvi izbor za zamenu, za Lewandowskog

                            Worldwide Transfers ‏@WwTransfers 6h
                            Atlético Madrid striker Diego Costa is Borussia Dortmund’s first choice to replace Robert Lewandowski next summer. [BILD] #BVB

                            Comment


                            • Meni ovo nerealno da Kosta u Dortmundu predje. Verujem da ce ga Atletiko dati nekom naftasu za 40-50 milki. I stvarno mi nije jasno zasto vise Klopara ne pojaca klupu. Previse im je slaba klupa da bi bili konkuretni za sva tri takmicenja, zato i ne mogu da prate Bajern u ligi. I Bajern je imao istu situaciju sa slabom klupom, kada su to resili, postali su sila.

                              Comment


                              • Ne verujem da ce doci zverka od napadaca, stavise vise verujem da ce dovesti zamenu za napadaca a ne startnog spica.dOrtmund koliko ja znam funkcionise kao akcionarsko drustvo.Nakon sto se od bruto dobiti odbije porez, dividende idu akcionirama i od raspolozive dobiti se ulaze u vise stvari.Posto su Nemci to zna se gde ide svaki cent, Vacke rekao otprilike 50 miliona i toliko je i bilo.Ove sezone imaju dva problema, prva povrede Gunde koji previse odsustvuje(a delimicno i Kela), jer bi u tom slucaju bili odmorniji Sahin i Bender.Druga stvar je sto su i na osnovu svega prikazanog su zasluzili da imaju koji bod vise, a ne da zaostaju 4 boda sto je prevelika razlika znajuci kako igraju oni, a kako Bajern.Sa ovom tvojom konstatacijom i ne bih se bas puno slozio, jer je njima trebao samo stoper i eventualno krilo koje ce da u nekim utakmicama da pocinje pre Robena ili Riberija.Martinez im je dosao kao slag na tortum.Mada najvece pojacanje za njih u prosloj sezoni je dolazak Samera na mesto sportskog direktora, da nije bilo njega tesko da bi bili toliko dominantni u prosloj sezoni.

                                Comment

                                Working...
                                X