Announcement

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Komarac kako mu je nadimak bi mogao da nadmasi Gotzinha i Kagawu, a i bolji je golgeter od njih.

    Auba i Reus po krilima i Levat u napadu. Sokratis jaci igrac od Santane, tako da ono. Verujem i ja da ce dovesti jos nekoga iako oni pricaju kako nece vise nikoga dovoditi. Ovako gledajuci, jos jedno krilo, Kevin je tu slaba tacka, treba bolji.


    Kuba je klasa.

    Chofy, Realov je, a u Dortmundu je do januara.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Zamisli kad ce Kuba da bude zamena...

      Ja iskreno zamisljam Jermena po desnom krilu, a Reusa u sredini, kao nekakvu 10-ku ili poluspica. Mada Henrikh ima veci radijus kretanja od Suareza, tako da gde god da ga stavis ima da zuji, nije ni cudo sto su ga prozvali "Komarac".

      Sa ovim igracima, Klop ima daleko raznovrsniju ekipu, pre svega ima tri igraca koja mogu igrati napadaca ili laznu devetku bez ikakvog problema, pored Lewe. Pa je tu Gundo koji moze da cepa 10-ku lagano, Bender i Sahin su tu, ma jaca ekipa od one koja igrala finale, ladno...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ako se Sahin vrati u staru formu, otvara se jos mogucnosti za promenu formacije, tipa da Gundo ide napred. Meni bi bilo zanimljivo to videti, jer je poceo u Nurnbergu kao ofanzivni vezni.

        Meni sasvim realno da Sahin ostane i posle januara, posto mu je otkupna klauzula 4-5 miliona, tako nesto. Vole ga u Dortmundu, voli ga Klopp, a u Realu su mu sanse da igra ravne nuli, na moju zalost.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Sahinu pozajmica istice tek za godinu dana, mislim da je otkupna kaluzula 6 miliona evra posto Dortmund za pozajmicu placa 2 miliona evra.Cak i ako ode Gundogan za godinu dana ja se ne brinem, jer ostaje Sahin.Mislim da Dortmund nema trenutno para, i cak iako imaju to je neka mala suma posto su potrosili planiranih 50 miliona.Po meni ne treba krilo posto i Auba i Siber mogu pokrivati krilne pozicije.Trebace novi igraci samo ako se proda Poljak, jer bi u tom slucaju Auba isao napred.Kevin kao peta opcija na poziciji krila ne znaci da treba jos tu neko da se dovede.Dobar je i ovaj Hofman sto je potpisao novi ugovor.Popunjen je Dortmund na svim pozicijama i moze sa ovakvim igracima da pregrmi prvu polusezonu.Izjavili su da nece nikoga da dovedu u odbrani.Ako kojim slucajem ode Leva dovesti krilo i back-up napadaca i to bi trebalo da je to.

          Valjda ce Arsenal uputiti koju ponudu na adresu Dortmunda za Levandovskog.Jeftinija im je opcija da dovedu njega nego Bentekea.

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Sahinu pozajmica istice tek za godinu dana, mislim da je otkupna kaluzula 6 miliona evra posto Dortmund za pozajmicu placa 2 miliona evra.Cak i ako ode Gundogan za godinu dana ja se ne brinem, jer ostaje Sahin.Mislim da Dortmund nema trenutno para, i cak iako imaju to je neka mala suma posto su potrosili planiranih 50 miliona.Po meni ne treba krilo posto i Auba i Siber mogu pokrivati krilne pozicije.Trebace novi igraci samo ako se proda Poljak, jer bi u tom slucaju Auba isao napred.Kevin kao peta opcija na poziciji krila ne znaci da treba jos tu neko da se dovede.Dobar je i ovaj Hofman sto je potpisao novi ugovor.Popunjen je Dortmund na svim pozicijama i moze sa ovakvim igracima da pregrmi prvu polusezonu.Izjavili su da nece nikoga da dovedu u odbrani.Ako kojim slucajem ode Leva dovesti krilo i back-up napadaca i to bi trebalo da je to.

            Valjda ce Arsenal uputiti koju ponudu na adresu Dortmunda za Levandovskog.Jeftinija im je opcija da dovedu njega nego Bentekea.
            Borusija ne da Levandovskog u ovom roku, on će iduće godine otići kao slobodan igrač, s navodi govore da u Bayern ide sigurno

            Comment


            • Nemoj samo Sibera na krilo Mihtarijan i Reus po krilima, Gundogan na mesto 10-ke i sve pet.

              Comment


              • Originally posted by DelBoy View Post
                Borusija ne da Levandovskog u ovom roku, on će iduće godine otići kao slobodan igrač, s navodi govore da u Bayern ide sigurno
                Ne daju samo Bajernu, ako stigne ponuda od bilo kog tima koja ce ih zadovoljiti otici ce tamo, a za sada jedini konkretan je bio Bajern.Ako bi stigla ponuda od 20 miliona evra treba ih onda sve obesiti za primer drugima.Vacke je izjavio da drugi klubovi treba da budu konkretniji ako zele Levandovskog.On je puno pizdeo kada je Gece presao u Bajern i mislis li da ako stigne ponuda u recimo iznosu od 20 miliona evra, da li bi on to odbio kada je svestan toga da mu je to jedna od poslednjih prilika da ga uvali negde jer su sve vece ekipe popunjene na poziciji napadaca.Da ga za tolko uvale puna kapa.Jedino je iskljucena opcija da ove sezone ne predje u Bajern.

                @Proto

                Siber se namece kao poslednja opcija na krilu, Hofman pre njega mora dobiti prednost.Iskreno nisam da se Gundo seljaka sa jedne pozicije na drugu, prosle sezone su par puta zajedno u tandemu igrali on i Sahin i poznajuci kakve su krhke gradje Kel i Bender, siguran sam da ce biti utakmica gde ce njih dvojica ciniti tandem u veznom redu.

                Comment


                • Ако Левандовски оде из Борусије у Бајерн закључавам Еуроспорт на ТВ-у само да не бих гледао те Швабе, толико.
                  Last edited by Brajkula; 13-07-13, 21:09.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Ако Левандовски оде из Борусије из Бајерн закључавам Еуроспорт на ТВ-у само да не бих гледао те Швабе, толико.
                    Ја сам баш синоћ то питао.
                    Зато што сам видео негде да је Клоп рекао да Левандовски иде у Бајерн следеће сезоне, као слободан играч.

                    Comment


                    • Originally posted by Maric91 View Post
                      Ne daju samo Bajernu, ako stigne ponuda od bilo kog tima koja ce ih zadovoljiti otici ce tamo, a za sada jedini konkretan je bio Bajern.Ako bi stigla ponuda od 20 miliona evra treba ih onda sve obesiti za primer drugima.Vacke je izjavio da drugi klubovi treba da budu konkretniji ako zele Levandovskog.On je puno pizdeo kada je Gece presao u Bajern i mislis li da ako stigne ponuda u recimo iznosu od 20 miliona evra, da li bi on to odbio kada je svestan toga da mu je to jedna od poslednjih prilika da ga uvali negde jer su sve vece ekipe popunjene na poziciji napadaca.Da ga za tolko uvale puna kapa.Jedino je iskljucena opcija da ove sezone ne predje u Bajern.

                      .
                      ma slažem se, ako Levandovski ne želi da produži ugovor sa Borusijom logično bi bilo da ga u ovom transfer roku prodaju međutim, kako sam čitao oni žele da ga zadrže u Borusiji pa makar otišao i besplatno iduće godine...prema raznim portalima Real, UTD, City, Chelsea itd su se interesovali za njega ali, kao što kažeš, nikakvih konkretnih ponuda nije bilo osim Bayern-ove ponude

                      Comment


                      • Mkhitaryan mesec dana pauze.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Propusta prvo kolo i prvu rundu kupa kako sam shvatio... Video sam situaciju, dao je gol, i odmah posle toga se povredio, nadam se da ce se oporaviti brzo...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Левандовски

                            "У другој половини сезоне, као и обично, дао сам све за Борусију. Играо сам и давао голове мислећи да ће ми допустити да одем. Био сам сигуран да ћу добити зелено светло, али од тога нема ништа. Одједном је све постало другачије. Присиљавају ме да останем, запрепашћен сам начином на који ме третирају. Сад морам да прихватим да нећу променити клуб овог лета"

                            Comment


                            • Originally posted by DelijaHool View Post
                              Левандовски

                              "У другој половини сезоне, као и обично, дао сам све за Борусију. Играо сам и давао голове мислећи да ће ми допустити да одем. Био сам сигуран да ћу добити зелено светло, али од тога нема ништа. Одједном је све постало другачије. Присиљавају ме да останем, запрепашћен сам начином на који ме третирају. Сад морам да прихватим да нећу променити клуб овог лета"
                              Sledece godine ce birati gde ce da ide... I ima da izabere Bajern! Da sam na Borusijinom mestu, prodao bi ga Realu za 20 milki samo da ga nedam Bajernu, ali dobro
                              Last edited by l1m4r; 18-07-13, 14:53.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • On je vec odlucio

                                Comment

                                Working...
                                X