Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2019 - Preseason/Regular season

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jaguari su poslednji put dobili na Zapadnoj obali pre tipa 15 godina i to baš Rajderse. I sada im zatvorili stadion.
    sigpic

    Comment


    • Seahawksi bas nemaju srece, sada su i Carson i Prosise zavrsili sezonu zbog povreda..

      Comment


      • Evo su potpisali Lyncha.

        Comment


        • Khm, khm. Brown u New Orleansu. Trenira. Neću ništa više reći. On na tu ofanzivnu šemu, stvarno bi bili majstori da ne uzmemo SB. To bi već bila preozbiljna ofanziva.

          Comment


          • Poslednja nedelja je najbolji dan da se uzmu pare. Mislim da dobijaju Browns, Patriots, Bears, Chiefs, Bills, Packers, Falcons, Saints, Eagles, Titans, Cowboys, Steelers, Jaguars, Raiders i Rams.

            Ovu zadnju necu da prognoziram

            Comment


            • Kvota 463.20, pravi porodicni tiket
              To je bez NEP, ima u ponudi samo sa h - 16.5

              Comment


              • ravensi se nazalost sklanjaju steelersima, 49ersi da se probaju + na poene

                Comment


                • Comment


                  • Ovo će se pokazati kao žešće dobar potez, a ostaviće neke glupake tipa Brownsa da se češu po glupim glavama. A i Cowboysima bi legao. Giantsima.

                    Ron Rivera je ozbiljan trener ako mene pitate. Baš ga cenim. Nije neki mag, ali može da drži nivo. Nije Freddie Kitchens

                    Comment


                    • Za 49erse, za Ravense mada neću žaliti ni da Titansi prodju, ali ipak Ravense jer sam verovao instant u Lamara dok su ljudi hteli da Flacco počinje tekme na ovom istom mestu. Ne jer sam prepoznao talenat nego Flacco mi bio odvratan, a Lamar gotiva.

                      Onda, za Mahomesa i za Russella.

                      U suštini bitno mi je da ispadnu Vikingsi i Green Bay pa neka pobedi najbolji.

                      Comment


                      • Nemoj, molim te, da navijas za 49erse Znam kako prolaze timovi koji imaju tvoju podrsku

                        Comment


                        • Urose, navijaj ti samo za Sijetl. Nista vise od tebe ne trazim.

                          Comment


                          • Izbaksuzirao Steelerse samo tako... on poceo da navija za njih zbog trojca Ben-Brown-Bell oni se raspali i razisli. Prebaci se na Saintse koji pucaju od talenta.. jedne godine ih pokradu, druge ih izbacuje posrani Kirk Cousins

                            Pazi sad kad Wilson pokida ligamente ili tako nesto

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post

                              Pazi sad kad Wilson pokida ligamente ili tako nesto

                              Comment


                              • Stize ga Uroseva kletva

                                Comment

                                Working...
                                X