Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2019 - Preseason/Regular season

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 弱肉強食 View Post
    Ne mogu da verujem da mi nismo otišli po njega. Samo me interesuje da li ćemo ostati sa ovim hvatačkim opcijama ili ćemo dovesti nešto.
    Pa Saintsi su ispod seahawksa na waiveru

    Comment


    • Činjenica da ga je čak i Bili šutnuo tamo gde Sunce ne sija ne ide mu u prilog.
      sigpic

      Comment


      • A i bolje, izgleda da je najuren zbog radne etike.

        Comment


        • Prvo ja NEP ne verujem ništa. Neću reći da su namerno izgubili, ali nisu oni još digli formu uopšte. Baltimor je ekipa za koju verujem da možda može u PO da ih pobedi. Coltsima fali Luck, nemaju oni taj domet sada. Texansi isto jako teško.

          GB očekivano, trebali su da izgube i od Detroita i od KC-a da je igrao Mahomes. Uopšte nisam zanesen Aaronom Rodgersom, neće taj više videti SB.

          Russell Wilson borac pravi.

          Top 10

          10. Bills
          9. Carolina
          8. Houston
          7. GB
          6. KC
          5. Seahawks
          4. Ravens
          3. 49ers
          2. NEP
          1. Saints

          Vikingse i Cowboyse ne stavljam dok igraju ona dva klovna od qb-a. Mada je Dak u smislu medjunozne zapremine bolji. Captain Kirk aka garbage time i kad pomisliš da igra dobro, setiš se da će nestati kada je najbitnije.

          Pa Aaron Rodgers da ima odbranu Vikingsa i onakav hvatački korpus, Brees, Mahomes, Brady, Wilson, to bi sve sem SB bilo razočarenje veka.

          Imaš Dalvina koji je ušao u Kamara mod, Adama Thielena i Stefona Diggsa, i plus na to Kyle Rudolph...

          Možda im je to osveta neka, jer bi Teddy B igrao bolje 3x. Da, nije on najveći nivo ali vrlo dobro zna koliko može i bio bi odličan fit za Vikingse. Sa ovakvim timom, Teddy B pa i Brissettt bi bili upgrade.

          Žali Bože bačenog novca.

          A što se komentatora tiče, Pedja ne ume da izgovara imena igrača ali prenosi sa dušom, dobri su momci. Zalutaju nekad malo ali sve u svemu, cela ekipa je super.
          Last edited by Cassius Clay; 04-11-19, 11:12.

          Comment


          • [QUOTE=弱肉強食;2051332]

            1. Patriots
            2. Saints
            3. 49ers
            4. Ravens
            5. Seahawks

            Comment


            • Dva klovna, a Kazins kida poslednjih pet nedelja. Nije creme de la creme, ali ne poteze se sada iznos njegovog ugovora kada on isporuci svoje.

              Ravensi tesko ispred KC-a.

              Bilsi su u najboljem slucaju mediokritetska ekipa, Pitzburg bi sa takvim rasporedom i bez Bena imao bolji skor.

              Karolinin QBi jos manje isporucuju od Minesote i Dalasa.

              I moj prvi pik su Saintsi. Zatim NE, SF, KC, Ravens, GB, Rams i ovo ostalo su mi male nijanse od 8og do 12og mesta. Ne vidim neku vecu razliku izmedju Ljustna, Indijanapolisa, Dalasa, Sijetla i File.

              Comment


              • Ja mislim da su najbolje ekipe Saints, Patriots, 49ers, Seahawks, Chiefs, Ravens, GB i Rams.

                Sad cemo vidjeti koliko su 49ersi ustvari jaki jer ide tezak raspored. Igrace play off sigurno... a brzo ce se i svi povrijedjeni prvotimci vratiti.

                Comment


                • https://sports.yahoo.com/chargers-nf...050456914.html
                  sigpic

                  Comment


                  • Čobanin i sisa Antonio Braun. Kada je sve zasrao svojom jezičinom, pljuje ligu i poziva se na to što je crn. Ima li koji drugi argument? Crnci su postali najveći rasisti na svetu. Sere li sere mesecima, sere, sere, sere, sere, usere sve što je imao i na kraju se poziva na boju kože? Ma nosi se degenu.

                    Ponosan sam što u našem timu igraju Alvin Kamara i Michael Thomasi svi ostali igrači, Teddy B. Nek uzme kurs od njih lepog ponašanja.

                    Dosta više tetošenja kojekakvih imbecila, te crn sam, te gej sam, trans. I ja sam vanzemaljac ali me to ne izuzima iz principa normalnog ponašanja i ako se budem ponašao u radnom okruženju kao retard biću izbačen sa posla pa se ne mogu vaditi na to.

                    Comment


                    • "Grimizne plime" protiv "Tigrova", derbi sezone počinje u ovim trenucima. Tua vs. Baroua.
                      sigpic

                      Comment


                      • Dobijaju po usima u sred Bame.

                        Comment


                        • Jako bitan first down za LSU.

                          Edit: bravo majstore. Gasi Alabamu.

                          Edit: auu jbm ti..

                          Ogromna pobjeda za LSU. Mogu misliti koliko im ovo znaci. Burrow strasan danas.
                          Last edited by powerslave; 10-11-19, 01:30.

                          Comment


                          • Barou je zanimljiv momčić. Možda i pik broj 1.
                            sigpic

                            Comment


                            • Eksplodirao je. Ja sam ga gledao samo jednom ove sezone i to u prvoj nedelji protiv Gatorsa. Slabo nesto i pratim ove godine... do sad, sigurno nisam pogledao vise od 10 utakmica.

                              Comment


                              • Nesto jedva cekam ovu utakmicu nocas. Izgleda bez Kittlea... ali se vracu Breida, Dee Ford i Juszczyk. Da oce vise svi ozdraviti.. evo trenutno fali pet startera

                                Ocekujem pobjedu.

                                Comment

                                Working...
                                X