Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2019 - Preseason/Regular season

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Crni Đorđe View Post
    Trubiški je baš truba.
    Since week 1
    Fasinantno mi je kako se cijeli napad Bearsa kolapsirao unutar sebe posle svih očekivanja. Matt Nagy došao i to je trebalo biti to, ravno dolasku Grudena, rookie QB koji "obećava", Howard koji je rookie sezonu pokidao, i Trey Burton kao up and coming Gronk iz Phile dolaze na dobru OL, na sve to Robinson i grupica WR-ova. To je trebalo da pršti, vatromet znači. Ko bi rekao da će možda kroz 3 godine svi oni dobiti metlu

    Comment


    • Mislim da će ga morati trpeti i duže: ruki je, malo je demonstrirao do sada i ne verujem da poseduje trejd potencijal i teško će naći nekakvu "siguricu" u ligi pošto je trenutno preplavljena ruki QB-ovima. A i naredni draft obećava novi upliv QB-ova.

      Ali kada se samo setim da su oni radili trade up sa Najnersima da bi draftovali Trubiškog.
      Last edited by Crni Đorđe; 23-10-19, 19:26.
      sigpic

      Comment


      • Emmanuel Sanders super pojacanje... taman igrac kakav nam treba.

        Comment


        • Nadam se da idem po Eiferta. Loptu da pomeraju do red zone Kamara, Murray i Thomas. Hill može da hvata kao i Kamara, Jared Cook je pokazao da može da igra. Ionako se često igra formacija sa 2 TE, a bolji je Eifert od Hilla.

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            Emmanuel Sanders super pojacanje... taman igrac kakav nam treba.
            Da li to znači da je dobro što si mu dao otkaz na fantasy i ja ga pokupio

            Comment


            • Iskren da budem, ne znam Dobro je za SF da imaju legitimnog WR1, ali ne znam koliko ce cesto biti meta. Mozda to ode u drugom pravcu pa prodisu ostali WR jer ce ovoga sigurno najvise pokrivati.

              Comment


              • New England defense je toliko jaka, da ekipa nije dala ni jedan TD ove sezone, skor bi im bio 4-2-1 (prvi u diviziji)!

                Comment


                • Samo Jetsi ovo mogu...

                  Comment


                  • Bastia ipak si ti pogrešio a Arizona pogodila na draftu. Ali da ste onda bolje birali QB a sada Bosu da ste uzeli, bilo bi malo perverzno. Arizona je ozbiljan tim i protiv nas u Superdome nije bilo tako lako, sve je rešila glupa odluka da se na 3rd i 4th u trećoj ide pasom. Tu je rešena utakmica.

                    Brat Power je u transu jer 49ersi za SB imaju šansu. Iako mislim da će biti jako teško ali hajde, videćemo ko će sa koje pozicije u PO.

                    I ni ja ne verujem u GB.
                    Last edited by Cassius Clay; 01-11-19, 14:31.

                    Comment


                    • 49ersima sad slijedi tezak raspored, ali svaka utkmica moze biti dobijena tako da se nadam najboljem. Jos kad nam se vrate svi prvotimci, mislim da jedino 4 ekipe mogu da nam pariraju. Patriots, Saints, Seahawks i Packers... ovi ostali mogu samo da se nadaju.

                      Comment


                      • Seahawksima je bitno da dodju do PO. Pošto bolje igraju na gostovanjima, neće im biti neki hendikep ako ne budu imali prednost domaćeg terena.

                        Mi trebamo još jednog hvatača, a opet imamo najbolji trkački korpus u ligi(po meni). I Kamara i Murray mogu da trče posle hvatanja, biće jebeno zaustaviti ih obojicu.

                        Bukvalno nam fali još jedan solidan WR, da ne bi mogla odbrana da se fokusira na Thomasa, i ja ne vidim da nas neko zaustavlja, najiskrenije.

                        Odbrana izbalansirana, napad izbalansiran, kicker dobar, punter dobar, specijalni timovi dobro igraju generalno... Dodaš još jednog pristojnog hvatača i tim nema rupu uopšte.

                        Da li će to biti Dez ne znam, ali definitivno postoji šansa.
                        Last edited by Cassius Clay; 01-11-19, 17:28.

                        Comment


                        • Ja se nadam da ce biti prvi ispod crte na NFCu.

                          Prevara od ekipe, mogli su komotno da imaju skor 4:4.

                          Comment


                          • Ko? Seattle? Kod njih je planiran rebuild ali toga nema kad ti je QB Wilson. Nije on kao Aaron Rodgers da mora da ima i OL i odbranu i RB i ovo i ono. Čovek igra uvek top, neka priča ko šta hoće.

                            Znaš Ricma kad si uśao mislio sam da ću čitati kako mi pišeeš da rb nisu bitni

                            Comment


                            • Sijetl pokupio Gordona, kažu Vilsonova želja

                              Comment


                              • Ne mogu da verujem da mi nismo otišli po njega. Samo me interesuje da li ćemo ostati sa ovim hvatačkim opcijama ili ćemo dovesti nešto.

                                Comment

                                Working...
                                X