Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2019 - Preseason/Regular season

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Redskinsi iz dana u dan nadmašuju mogućnosti ljudske gluposti Uradiće Haskinsu isto što smo mi Rosenu, upropastiće potpuno ispravnog i nadprosječnog prospekta svojim neznanjem. GMovi draftuju franchise QB-ove kada im se ćefne nadajući se da mogu bez ostatka tima da nešto urade, a onda zaseru karijeru momku kroz-godinu dvije i neko ko bi postao starter unormalnom okruženju zaradi titulu busta zbog bolesnog okruženja.

    Comment


    • Bill Belichick hard at work studying the Redskins offense

      Comment


      • Jay Gruden nije vise HC Redskinsa, ocekivano, bas su ljudi raspad, bez ikakvog plana ekipa gradjena

        Comment


        • nocas spektakl i poklon kvota na seahawks-e, a na rams-49ers stavili granicu 50, a prethodne dvije sezone tamo se brojalo do 80. opet guraju atlantu, koja mentalno jos nije zavrsila super bowl.

          Comment


          • Много слабија сезона него што сам очекивао. Има доста негледљивих тимова.

            3 мини изненађења - Ремси добијају 49ерсе, Тексанси Чифсе(уз много среће), и Лајонси Пекерсе(ово смем да се кладим).

            Наравно да се нисам примио на хајп Каубојса јер им је квотербек Дак Прескот, очајни, и Амари Купер који сваки трећи напад прави офснзивни пас интерфиренс.

            49ерси - знало се. Шанахан је озбиљан озбиљан тренер.

            Моји Сејнтси (задржао сам се трећу сезону на истом тиму, необично за мене, али чекам их више од Звезде тако да овде више нема промена) имају најбољег бекап квотербека, најбољег хватача лиге, најбољег тркача лиге.

            Оно што ме импресионира код Мајка и Алвина је то што нису пичке. Не видим их дра праве Браун Бел драме.

            Теди игра колико може, одбранс екстра, једино Илај Епл је рупчага.

            Пекерси имају бруталну одбрану којс ће тек достићи врхунац за месец-два. Играо сам са њима Madden и Александер и Мартинез су животињетине.

            Ерон Роџерс хајп тешки, то сам видео сада ових година. Не постоји дан у години када не бих узео Расела Вилсона или Махомса испред њега.

            Вилсон да ли има о линији или нема, има тркаче или нема, он испоручује, док је код Чика Брке убек све под знаком питања.

            Највећа превара лиге је свакако Кирк Казинс. Са онаквим рб и хватачким корпусом, само онај кретен може да подбаци. Да имају Дешуана Вотсона били би топ 3 екипе прелагано.

            Бафало Билси и Џош Ален... Показао да је можда најбољи из генерације. Он и Ламар. С тим што Џош Ален има јачу руку, а што се тиче брзине, ту су негде.

            Денвер, Мајами, Бенгалси, Аризона, Атланта, Питсбург завршили сезону. Хајде Аризона је у рибилду, Мајами исто али су увек слаби...

            Треба писати петицију да говњаве Патриоте промене дивизију. У финалу бих волео да против њих играју редом Сејнтси, Сихокси, Иглси, 49ерси. Не видим да други тренери могу да парирају Беличику. Шон Меквеј и Ремси су ПСЖ фудбала. Набили ростер а курац су.

            Радоваћу се ко год да освоји само да не буду Патриоте, Далас и Ремси.

            Comment


            • Kako moze biti iznenadjenje da Ramsi dobijaju 49erse?
              Tim koji je prosle sezone imao odron od odbrane gostuje timu koji je igrao SB.. Razumijem da ovaj 4-0 start izgleda impresivno i da su vec nadmasili ocekivanja za ovu sezonu, ali daj brate... kako moze biti iznenadjenje da Ramsi na svom terenu danas pobijede 49erse?

              Naravno da se nadam da ce 49ersi danas otici na 5-0, ali mislim da cemo gledati low scoring utakmicu i da ce pasti prvi poraz koji ce vratiti ljude u realnost. Previse je zelen i nekonstantan ovaj tim 49ersa da bi se nosili sa teskasima poput Ramsa. Pa sve i da su u punom sastavu.. nisu im dorasli. Ajde, fali jedna igracina Joe Staley u napadu,pa onda i Ahkello Witherspoon u odbrani, ali najveci hendikep za tim je povreda Kyle Juszczyka.. bez njega u napadu, running game ne postoji. To je covjek koji blokira, igra screen pass, trci, igra fake pass.. bukvalno pokriva sve zivo u napadu i zato je i najplaceniji FB u ligi... itekako se osjetila razlika cim je izasao u mecu protiv smrdljivih Brownsa.. Glavu dajem da ce odbrana Ramsa da ih samelje bas zato sto ovaj nece biti na terenu. Covjek toliko doprinosi timu da to nije normalno.

              Comment


              • Нисам знао да играју на свом терену. Свакако мислим да Шанахан бољи од Меквеја.

                Није одбрана Ремса не знам шта, не верујем да ће их самлети. Баш неки густ резултат очекујем, за Ремсе. Мислио сам да се игра у Сан Франциску и очекујем пораз 49ерса али не неко драње, иако се игра у ЛА.

                Битно ми је да Китл игра, а колико сам видео играће, има брат да поуништава Ремсе.

                Када би Сејнтси уграбили Еј Џеј Грина, био би посао деценије.
                Last edited by Cassius Clay; 13-10-19, 15:48.

                Comment


                • Last edited by Cassius Clay; 14-10-19, 09:29.

                  Comment


                  • Dobrodošli u K1 eru. Sa popunjenih nekoliko rupa na DE, LB i OL, ovo je playoff tim dogodine i to peške

                    Comment


                    • Originally posted by Bastia33 View Post
                      Dobrodošli u K1 eru. Sa popunjenih nekoliko rupa na DE, LB i OL, ovo je playoff tim dogodine i to peške
                      Kako sad to, nemoj da trazim tvoje postove od pre drafta gde si predvidjao crnu pogibiju ako draftuju Murray-a

                      Comment


                      • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                        Kako sad to, nemoj da trazim tvoje postove od pre drafta gde si predvidjao crnu pogibiju ako draftuju Murray-a
                        Bilo je dosta frustracija jer smo imali Rosena na rosteru a nismo ga trjedovali. Sad se možemo udarati nogom u dupe što smo izvukli 3rd rnd pick za Josha dan nakon što smo draftovali Kylera. Ta mi situacija sad baš smiješna, ispada apsolutni win a tad sam bio baš ispizdio. Magija kad ti je GM alkoholičar

                        Comment


                        • Opljackani LA Ramsi!

                          Kako prenose mediji, Ramsi su odlucili da je upgrade sa Petersa na Ramseya toliko bitan da vrijedi dva first round picka

                          Comment


                          • Каква дебилна франшиза. Баш ми је драго што ће се распасти. Неке франшизе се граде орхански, неке почну да раде плански као Пекерси, а ЛА Ремси су једноставно одвратност. Таква каква се не може приписати ни Патриотсма. У Њу Ингланд иду људи код најбољег тренера и квотербека који има искуство освајања па је то резонски, а у ову страћаретину напуцану звану Ремси...

                            Ипак их мрзим више и од Даласа. Да играју Каубојси и Ремси за Каубојсе бих навијао.

                            Поклон Џексонвилу који ће моћи да се изгради уз бркоњу који је претпостављам на неком смешном уговору.

                            Него људи колико ме Вотсон одушевљава. Хајде, то сам приметио и када је тек дошао у лигу после оне утакмице против Патриота... Али сада када су мало затегли офанзивну линију...

                            Сејнтси, 49ерси и Сијетл, Патриоте, Канзас, Хјустон. То ми за сада делује да има СБ потенцијал.

                            Сејнтси морају да нађу још једног рисивера, једноставно морају.

                            Видећемо који ће тим бити прочитам па ће пасти, ја лично иако верујем у одбрану Грим Беја, не берујем у напад.

                            Убеђен сам да ће везати три пораза. Изгубиће против Канзаса напуцавања јер ће Канзас морати да понеди и јер је Махомс бољи квотербек, од Чарџерса мртвих јер они могу кад им кликне било кога, и наравно од Каролине ту сам сигуран да ће одбрана Каролине да их самеље. Требали су и од Детроита али хвала судијама.

                            Нападачки лимитирана екипа поготово без Адамса.

                            Comment


                            • Cijeli NFC west .500 i iznad, kakav krkljanac

                              Comment


                              • Trubiški je baš truba.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X