Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2019 - Preseason/Regular season

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Не мора да значи. Могу да вежу победе. После прошле сезоне, ја више ништа нећу да тврдим.

    Comment


    • #32
      Moje misljenje je da ovakav Chikago nema sta da trazi. Gledam njihov napad,pa ono je strasno. Realno odbrana GB nije u top 5 lige,mozda ce biti,ali sada nije,a videli smo onakvo mucenje Bearsa. Rotiraju 3 RB,jednog guraju na WR (slot) a realno on nije za to... Matt Nagy je iskomplikovao napad i formacije u njemu najstrasnije. Ne znam zasto,ali podseca me sa svojim idejama na Chipa Kellya,bivseg trenera Eaglesa,a znamo kako je on prosao. Trubisky sinoc ocajan.Po meni,bolji QB im je na klupi.Onakav Alan Robinson bi imao gomile uhvacenih yardi i TD sa vrhunskim QB-em u timu. Da im nije DL I LB,prosek ekipa.

      Sa druge strane Green Bay sasvim solidna ekipa,pojavila im se konacno odbrana,secondary prikazuje lepe domete. Hvatacki korpus izuzetno mlad sa puno potencijala uz dodatak dva iskusna TE.Ako izuzmemo trcanje koje nije islo,a i nije bilo realno da ide protiv odbrane Chikaga,ekipa koja pretenduje za sam vrh.

      No,prvo je kolo,sve se da ispraviti i preokrenuti,duga je sezona.

      Comment


      • #33
        Bersi imaju truba QB-a i to će ih prilično hendikepirati tokom sezone, što u playcalling-u, što u iskrišćavanju sasvim solidno popunjenih skill pozicija.
        sigpic

        Comment


        • #34
          1. vikend

          sigpic

          Comment


          • #35

            Comment


            • #36
              Zar iko više i obraća pažnju na tog klauna koji ni sam ne zna šta želi? Bravo za Raiderse što ipak imaju oute u tom ugovoru zbog ovog poremećaja od lika

              Comment


              • #37

                Comment


                • #38
                  https://www.cbssports.com/nfl/news/r...in-guarantees/

                  Оде будала. Колико ми Питсбург порастао у очима због Бела и Брауна. Зато ће увек бити велики.

                  Сад треба да ускочи ГБ са ризиком века. Ионако Роџерс стари, немају шта да изгубе. Ако могу да га доведу. Јер смириће се глупан сада.
                  Last edited by Cassius Clay; 07-09-19, 18:39.

                  Comment


                  • #39

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by 弱肉強食 View Post
                      Ако могу да га доведу. Јер смириће се глупан сада.
                      Stvarno misliš to? Ja mislim da će sad da bude još gori, lišen ugovora sad je "slobodan" po njegovim riječima i može raditi šta ga volja, ali nije da to već i dosad nije radio. Ali svakako očekujem nove niove glupiranja. Jebote zamisli da se samovoljno odrekneš 29 mil dolara zbog gore od dječijeg glupiranja, lik je u zoni trenutno

                      Comment


                      • #41
                        Схватиће ваљда да је испао глуп. Долазе са најнижих друштвених лествица и не умеју да се понашају. Не НФЛ играчи, већ од Погбе, Конора, Нејмара, стварно смешно. Само не знам колико ће то у НФЛ да прође, та драма. Ипак франшизе воде углавном озбиљни људи.

                        Ваљда ће га неко саветовати да се смири, видеће да је ђаво однео шалу. Бафало вероватно има мале шансе али бих волео и ту да га видим како хвата катапултиране лопте Џоша Алена.

                        Comment


                        • #42
                          pa AB je presao za raiderse zbog hardknocks emisije na kraju. iskreno, oakland od crne rupe ostaje samo rupa

                          Comment


                          • #43
                            Kada pređu u Vegas, postaće daleko najkul franšiza.
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Samo da Patriotsi ne potpisu ABa. Jbt zamisli u ekipi AB, Gordon i Edelman, produzice karijeru Brejdiju bar jos 5 sezona

                              Comment


                              • #45
                                Не верујем. Не треба им тај луксуз. Мада, можда...

                                Comment

                                Working...
                                X