Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2019 - Preseason/Regular season

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kittle je životinja. Gotovim oba tima pa neka bolji pobedi. Da mogu oba tima da pobede eto bilo bi ok, isto kao sinoć da su mogli nekako da izgube i Cowboysi i Vikingsi.

    Nego Minkah Fitzpatrick... Šta je ono? Možda dokaz da ne treba po svaku cenu valorizovati pik prve runde iznad takvog igrača kada se ima šansa pokupiti ga? Ne znam, verovatno su ljudi u NFL-u pametniji od mene, ali znam privatno da su ga mnogi navijači Eaglesa prizivali.

    Dečko je bombica prava.

    A kako smo mi izgubili od Falconsa to niko ne zna. Ja mislim da je Brees previše star i da nema nikakvu prednost u odnosu na Teddy B-ja. Teddy je mnogo pokretniji i pola onih sackova se ne bi desilo.

    Brees je general i najveći lider uz Wilsona u NFL, ali možda je jednostavno previše star.

    Brees - general
    Wilson - lider
    Brady - pobednik
    Aaron Rodgers - kreator
    Maomes - madjioničar
    Lamar - Adrian Peterson na QB

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Sto rece neko nakon one pizdarije sinoc.. Ben gleda utakmicu sa strane i izgleda kao beskucnik, QB-a im biju sopstvenom kacigom, Brown lupeta po tviteru iz svoje vile, Bell u Jets-ima, Conner evo vec mjesec dana ne moze da se sastavi od povreda, Ju-Ju koji je u komi... a Steelersi i dalje nisu ispod .500 Nema izgovora za Bengalse

        Comment


        • Comment


          • AFC Sever rivalstvo, vidi se.
            sigpic

            Comment


            • https://vk.com/video-75371233_456247709

              Comment


              • Timovi po snazi trenutno

                1. Ravens
                2. Seahawks
                3. 49ers
                4. Saints
                5. NEP
                6. Bills
                7. Chiefs
                8. Texans
                9. Titans
                10. Steelers

                AFC jači.

                SB favoriti NEP i Ravensi, tim redosledom, NFC Saintsi i Seahawksi.

                Nadam se da se moji Saintsi ugledaju na NEP i da je namerno dozirana forma. Fudbal počinje sada, u decembru.

                Comment


                • Moj brat Josh Allen odvalio debilne Cowboyse. Teddy B > Dak.

                  Billsi su ekstra. Baš ekstra. Josh Allen samo da radi na preciznosti. On nije brz kao ono čudovište Lamar, ali je jak kao Taysoom Hill, o kome btw ne treba trošiti reči.

                  Akcija Dolphinsa nejerovatna .

                  Comment


                  • bitka za NFC East https://vk.com/video-75371233_456247802

                    Comment


                    • Cowgirlsi ili Iglsi uzimaju diviziju sa 7:9.
                      sigpic

                      Comment


                      • NFC je smešan. Svi uvek govore da je bolji. Razlika izmedju NFC i AFC je razlika izmedju PL i LaLiga. PL krlkljanac, ima dobrih imena i interesantnije je možda, ali ih LaLiga ima top timove koji mogu da oduče najjače iz PL.

                        Houston & Bills > Vikings & Packers
                        Ravens & NEP > Saints & 49ers & Seahawks
                        Dolphins & Jets > Eagles & Cowgirls

                        Comment


                        • Najvažnija utakmica NFC-a do sada, večeras. Ključ pobede mojih Saintsa je ofanzivna linija. Odbrana će odraditi svoje, Eli Apple će usrati svoje, Lattimore će zaključati gde treba, Mike Thomas-a ne može niko da čuva...

                          Kiko Alonso i A.J. Klein neće igrati (veliki udarac) dok je Terron Armstead upitan.

                          Naša odbrana od trčanja je odlična već dve sezone, tu moramo biti jaki kako znamo i umemo, i naše trčanje mora biti na nivou.

                          Comment


                          • Jetsi veceras prave upset.

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post
                              Jetsi veceras prave upset.


                              Ma kakvi nema ko da iznenadi.

                              Comment


                              • Ma zajebavam se

                                Navijam da ih Ravensi zgaze. Treba Lamar da mi donese sto vise na fantasy

                                Comment

                                Working...
                                X