Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Mislio sam da sanjam i da je nemoguce da neko ovako dobro otvori temu, ali kad sam se probudio udjem na teniski pdf i vidim stvarno je sve. Svaka cast papiju na epskom otvaranju teme, ovo je stvarno za sve moguce pohvale, nagrade i priznanja.
    sigpic

    Comment


    • #62
      Ajde i ja da se pridruzim cestitkama.. Ovo je stvarno nevidjeno kako je predivno otvorena tema. Ja sam se nudio bio za taj posao, ali kad sam vidio kako je Papi to sve s ukusom i dozirano.. ja nista slicno u zivotu vidio nisam. Ja nemam rijeci, ovo je savrsenstvo..

      Comment


      • #63
        vidjao sam i bolje
        sloboda ili ništa

        Comment


        • #64
          Poslije ovako otvorene teme forum je podignut na mnogo viši nivo. Jedino je pitanje hoće li se bilo ko više usuditi da otvori neku temu jer na ovom nivou je nemoguće biti. Ne treba ni gledati turnir, rezultati već pišu u uvodu samo ih treba kodirati. Svaka čast p4p1, uvod ide u kuću slavnih.

          Comment


          • #65
            Originally posted by Srkisa View Post
            Novakova polovina u ponedeljak,aj bar nesto dobro,to znaci da ce u utorak da igra Qf i imace 2 dana odmora do sf,a onda verovatno prvi igra Sf u petak

            To je dobro naravno i za Rogera,ali u pogledu eventualnog finala sa Rafom i titule je jako dobro,posebno sto ce protiv Medvedeva biti fizicki naporan mec verovatno
            Imam neki sulud osećaj da će ako bude sa Medvedevim igrao ovo QF igrati u dnevbom terminu.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • #66
              Pa naravno da će igrati u dnevnom jer će Federer i Nišikori biti derbi galaksije.

              Comment


              • #67
                Papi, ako treba neko da se banuje samo reci, cisto da ti ne presedne na kraju (mislim, u zavisnisti ko osvoji)

                Nego, da se mi vratimo temi: kako se vrsi zreb na USO
                (vi sa tt klik na tvit, pa glavni tvit prvo)

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • #68
                  Za sada preovladjujuci utisak igraca sa treninga, analiticara I trenera podloga nesto sporija od Cincinatia,medium fast ,nizi odskok i brza u odnosu na bese sramnu podlogu sa proslog izdanja USO.
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Maxx-a View Post
                    Za sada preovladjujuci utisak igraca sa treninga, analiticara I trenera podloga nesto sporija od Cincinatia,medium fast ,nizi odskok i brza u odnosu na bese sramnu podlogu sa proslog izdanja USO.
                    Nešto sporija od Sinsinatija koji je bio medium, a US Open medium fast. Seems legit.
                    Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                    Comment


                    • #70
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • #71
                        Kakvu je sansu Nina Stojanovic propustila 😤 imala je set i 5:1 u TB drugog seta i raspala se.

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • #72
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by miloolja View Post
                            Papi, ako treba neko da se banuje samo reci

                            Očekivano je bilo kad sam napisao da je "dozvoljeno u granicama normale"

                            Nego, neverovatno da niko nije pričao o jasno nameštenom žrebu. Vladan ga je čak i predvideo. Eno malopre lik čak i otvoreno priča da biraju ko će s kim igrati. Ništa novo, tako je kako je, idemo dalje

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by p4p1 View Post
                              Nego, neverovatno da niko nije pričao o jasno nameštenom žrebu.
                              Kako niko?
                              Evo šta kaže kolega sa foruma inače navijač Federera:

                              Originally posted by amnesiac View Post
                              Zavjera masona i iluminata je sve očiglednija.

                              Comment


                              • #75
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X