Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    E ali malo koja, a usudjujem se da kazem nijedna sem Jelena nema u zamrzivacu litre i litre svog mlijeka. To se ne moze nadmasiti.

    Comment


    • Originally posted by Chiwwi View Post
      Predlažem da se otvori fan klub tema za Medvedeva a stranicu da vodi Vladan...

      Šta kažeš Vladane ti na to?
      Ne, preveliki pritisak. Otvori ti pa cemo ti pomagati

      Sto se Jelene tice njeno mlijeko je spasilo Novakovo rame.
      sigpic

      Comment


      • Haahahha..

        Ne mogu ja, vučem rep trola, bolje ti, ti si u ovoj firmi od vajkada..

        Comment


        • Ja sam cuo da nista nije moglo da pomogne Nolovom laktu dok nisu dosli na ideju da ubrizgaju Jelenino mleko u njega.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Dosta vise sa trolovanjem i trovanjem teme glupostima!
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Sta ovo bi na toliko strana
                Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Stan jedva lorencija dobio - rezultatski glatko ai svaki set na jedvite jade, a Meda ce na Novaka doci polumrtav.
                  Tako da bi do Federera trebalo da se dogura bez problema.

                  Mada namestio se Medi zreb odlican. Ako ga prokenja lagana pobeda u narednom kolu moze svasta da bude.

                  A protiv Novaka ma bice sva ova publika za njega 100% - nema tu pogovora.
                  Veruj da Stan igra PREDOBRO, najpre servira kao zivotinja, a igra iz polja je bas brutalna. To sto je odigrao 3 tesna seta sa Lorenzijem ne mora nista znaciti jer Lorenzi je igrao fantasticno, mi se mozda smejemo ovde na njega ali covek igra odlicno, kopa za svaki poen, ne gresi skoro nista, jos je i agresivan kada je to potrebno... Ocekujem bas pakleni mec sutra i ako Novak nije na 100% i ima neku povredu izgubice.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Originally posted by Chiwwi View Post
                    Upravo je postao lider regiona u hejtu od strane USO publike..
                    ne,,ne pored zivog novaka

                    al svaka cast...


                    i sad je on BUUUUUUUU,a kirgios je woooooooooooooooooooooow
                    Wizard

                    Comment


                    • Originally posted by Chiwwi View Post
                      Ja mislim da Rodju žene najviše vole ali ono u smislu da se udaju za njega.

                      Dok bi recimo Nadal najviše dobijao da je bar malo pametniji.

                      A Novaka doživljavam kao nekoga ko guši ženskaroša u sebi.

                      Eto znam da nema mnogo veze sa ovom pričom ali malo i taj ugao da otvorimo dok Bojana i Olja ne vide sve ovo..

                      Zablude...
                      Žene ne vole te "fine i uglađene" koji su to ali onako veštački postali...
                      Žene više vole Safina, Gorana...

                      Od Novaka su probali da naprave ženskaroša, a on to nije...


                      Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Veruj da Stan igra PREDOBRO, najpre servira kao zivotinja, a igra iz polja je bas brutalna. To sto je odigrao 3 tesna seta sa Lorenzijem ne mora nista znaciti jer Lorenzi je igrao fantasticno, mi se mozda smejemo ovde na njega ali covek igra odlicno, kopa za svaki poen, ne gresi skoro nista, jos je i agresivan kada je to potrebno... Ocekujem bas pakleni mec sutra i ako Novak nije na 100% i ima neku povredu izgubice.

                      Sten uopšte nije bio na svom nivou, mnogo je mašio i servise i FH...BHom je lepo pogodio par puta ali je mašio i sa njim dosta.
                      Lorenci se praktično sam pobedio.
                      Vavrinka je igrao ono svoje- udari što jače pa APP (ako prođe prođe).

                      Originally posted by joshmor View Post
                      ne,,ne pored zivog novaka

                      al svaka cast...
                      i sad je on BUUUUUUUU,a kirgios je woooooooooooooooooooooow
                      Meda ih je tako stručno poklopio da se ja još smejem.
                      Ali garant nisu skontali ironiju...
                      Ali Nikoga neće mrzeti kao Novaka, još od one 2008...
                      Mada, znaju da ga hejtuju manje povremeno.
                      Možda bi čak više zviždali Medi nego njemu ako dođe do tog meča...

                      Kirjos im je wooow jer oni jednostavno vole destrukciju.
                      Last edited by Marija81; 31-08-19, 23:21.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Koji Goran?
                        Ako mislis na Ivanisevica, ne znam u kom univerzumu on dobro izgleda....

                        Roger odlicno izgleda, sto je stariji sve je bolji i bolji.

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Koji Goran?
                          Ako mislis na Ivanisevica, ne znam u kom univerzumu on dobro izgleda....

                          Roger odlicno izgleda, sto je stariji sve je bolji i bolji.

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk
                          Odgovorih Urošu na SPAMu- ne mislim na izgled nego na taj stav, ponašanje, mangupluk isl.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Koji Goran?
                            Ako mislis na Ivanisevica, ne znam u kom univerzumu on dobro izgleda....

                            Roger odlicno izgleda, sto je stariji sve je bolji i bolji.

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk
                            fed kako stari sve vise lici na oca,sto uopste nije dobro.mati mi je stvarno lepa zena
                            Wizard

                            Comment


                            • Evo sta kaze Rodzer:

                              "I definitely think this is playing much faster than at night and even indoors. That's the key to winning here and staying around, to adjust to wind, heat and humidity. It makes the ball travel differently and I was able to manage it well."

                              https://www.atptour.com/en/news/us-o...-carreno-busta

                              Tako da verujem da on ne trazi termine izricito, indirektno je dovoljno i bas ce biti zanimljivo da li ce dobiti i jedan vise vecernji.

                              O jadna Oasaka sta je snaslo sa ovim Amerikankama. Bravo devojko samo guraj do nove
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post

                                Tako da verujem da on ne trazi termine izricito, indirektno je dovoljno i bas ce biti zanimljivo da li ce dobiti i jedan vise vecernji.
                                Napadno je koliko Federer igra dnevne a Novak vecernje termine.

                                Da li ce se trend nastaviti u narednom kolu ako obojica prodju?

                                Da li ce se njihovo potencijalno finale igrati popodne?

                                Comment

                                Working...
                                X