Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali kako brat pokazuje rukama, nesto najjace.

    Comment


    • Divim se i ja Federerovoj igri, posvecenosti, moralu, borbi itd...
      Ali je odvratan kao pojava, medijski monstrum za ovce koje ce da gutaju sve što se preko njega servira.
      Ono što mu lično zameram jeste to što je potpuno sakrio svoju pravu ličnost.
      Ko prati tenis zna da je on vrlo temperamentan, prgav, da lomi rekete, psuje i sl.
      I to mu ne zameram, ali vrlo je pametno i podmuklo to sakrio i sada prodaje maglu, a bio bi kao veliki igrač i dalje okruzen sponzorima i da ga nisu "genetski modifikovali"
      Zamislite Mekenroa u džemperčiću i sakou kako pije čaj sa kraljicom tačno u pet.
      To ne ide uz njegov karakter.
      Federer se sa druge strane prodao i sada je hibrid necega sto zapravo nije ali to prolazi kod fedal zatucane mase.

      Ok, i Novak je korigovao svoje ponasanje ali to je urađeno više da ga ne napadaju i mrze, on i dalje ne skriva svoje pravo lice mada je lisac i nije uopšte naivan.
      Sa Federerom je to vec nesto potpuno drugačije.
      Izuzetan igrač, ali vrlo prepreden trgovac i glumac koga prati armija retarda.
      Last edited by Centurion; 31-08-19, 12:47.

      Comment


      • Goat pretvaranja i glume Bar nesto.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Ja mislim da Rodju žene najviše vole ali ono u smislu da se udaju za njega.

          Dok bi recimo Nadal najviše dobijao da je bar malo pametniji.

          A Novaka doživljavam kao nekoga ko guši ženskaroša u sebi.

          Eto znam da nema mnogo veze sa ovom pričom ali malo i taj ugao da otvorimo dok Bojana i Olja ne vide sve ovo..

          Comment


          • Ja sam cuo da ga je Natasa sutnula jer je poceo da je smara o energiji drveca i zvao je stalno u park da ih zajedno grle. Jednom mu je ucinila, ali je on bio u fazonu da ona ne grli (drvo) onako kako ga Jelena grli, pa se smorio zbog toga malo. Kao "nije to to" i te price.
            Last edited by Mr. Wolf; 31-08-19, 13:04.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Hahahahhaa...

              U svakom slučaju sva trojica su skoro ceo život posvetili jednoj ženi a nije da nisu mogli više..

              I tu je mrtva trka ko je GOAT..

              Comment


              • Ako ne racunamo Natasu i Radu, onda da, jednoj zeni.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Novak ima drugi problem, voli da je u centru paznje (mada to svi rade) ali ono što me nervira kod njega jeste činjenica da hoće svima na silu da se dopadne.
                  To je glupost i to je iritantno.
                  Da je od starta imao stav kao nakon finala Wimbldona mnogo bi ga više poštovali.
                  Ne mozes da im jebes majku pa šalješ srca, ne ide rođače.
                  Zato me je Medvedev kupio, odmah od strata ih postavi tamo gde treba.

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Ako ne racunamo Natasu i Radu, onda da, jednoj zeni.
                    To je Novaku amputirano..

                    Comment


                    • Znači, evo gledam Medin govor već 10 puta i plačem.

                      Hahahahah.
                      “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                      Comment


                      • Meda car.
                        Najzad neko simpatičan medj' "dečurlijom"..

                        Comment


                        • Nisam znao da je Medvedev oženjen.

                          Comment


                          • Originally posted by Chiwwi View Post
                            Hahahahhaa...

                            U svakom slučaju sva trojica su skoro ceo život posvetili jednoj ženi a nije da nisu mogli više..

                            I tu je mrtva trka ko je GOAT..
                            Kakva steta za svu trojicu da budu posveceni jednoj zeni a sto ti kazes nije da nisu mogli vise.
                            Ajde za nas smrtnike da kazes da i nije steta sto smo posveceni jednoj zeni, nije da smo mogli bog zna sta da uradimo, ali Novak da bude posvecen Jeleni ceo zivot e to je stvarno steta. Kladim se da se i on oseca bez veze zbog toga kad vidi da ima prolaz kod svake kojoj se obrati

                            Comment


                            • E ali malo koja, a usudjujem se da kazem nijedna sem Jelena nema u zamrzivacu litre i litre svog mlijeka. To se ne moze nadmasiti.
                              sigpic

                              Comment


                              • Predlažem da se otvori fan klub tema za Medvedeva a stranicu da vodi Vladan...

                                Šta kažeš Vladane ti na to?

                                Comment

                                Working...
                                X