Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja navijam za njega osim kada igra protiv naših. Lepo im je rekao.

    Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

    Comment


    • Krade cijeli Novakov show. Od same igre, do imidza antiheroja, koji dobija u inat publici koja ga hejtuje. Samo sto taj drugi dio dize na jedan visi nivo.. Novak nikad nije bio bas ovako bezobrazan na kraju.

      Comment


      • Puko je decko. Nikad nije ovakav vecinom suti i to je to

        Comment


        • Nisam bas najsigurniji, ali mislim da je Medvedev, kao i svi mladji igraci, uvijek imao podrsku publike u mecevima protiv Novaka. Ako se sretnu odje, ovog puta bi moglo biti malko drugacije.. zbog ovoga..

          Ali prvo da vidimo Stana, koji ce sa bhdl da kida naseg Noleta..

          Comment


          • Stan jedva lorencija dobio - rezultatski glatko ai svaki set na jedvite jade, a Meda ce na Novaka doci polumrtav.
            Tako da bi do Federera trebalo da se dogura bez problema.

            Mada namestio se Medi zreb odlican. Ako ga prokenja lagana pobeda u narednom kolu moze svasta da bude.

            A protiv Novaka ma bice sva ova publika za njega 100% - nema tu pogovora.
            Last edited by Sandugp; 31-08-19, 10:26.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Za Novaka nebi navijali ni da igra protiv samog sebe.
              Zviždali bi obojici.

              Comment


              • Normalno da nece nikad navijati za Novaka, pogotovu sto ce ovakvih biti mnogo...

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • To se on raduje što Federer dobija svoj logo nazad, ali si ti zlonamerna i plus si moderator pa ti ne možemo ništa i moramo da trpimo tvoje trolovanje..

                  Comment


                  • Meni suza krenula
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Ozbiljne komplekse i duševne boli im je naneo.
                      Ovo je vec za posmatranje.
                      Ali gde bas u Americi i to u dzentlmenskom sportu nakon španskog vina i svajcarskog sira da imas Srbina i Rusa kako se bore za titule.
                      Prvi uveliko piše istoriju i obara rekorde, drugi je budućnost koja dolazi krupnim koracima.


                      Zasto toliko slepo vole Federera koji se na početku karijere uopšte nije isticao niti je bio neki uzor i model dzentlmenstva zaista mi nije jasno?
                      Čemu tolika opsednutost i mrznja prema Novaku, to mi je neshvatljivo.

                      Comment


                      • E kad bi Medjedov bio uvijek ovakav bio bi vrhunski broj jedan

                        Ja bih mu vodio fan club na my spaceu
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa ljudi biraju pobednike.
                          Proglasili su ga za GOAT-a još tamo 2006/07-me kad je sprdao 99% tora.

                          Ne znam ali mislim da je imao 11-12 slemova..
                          E, zatim je naišao Nadal i posprdao ga gde ga je video i bilo je smešno da najveći bude poražen svaki put od klinje sa Majorke.
                          Mislim, Džordana nikad niko nije dobio 1na1 ili jeste?

                          Ali za Nadala postoji opravdanje u vidu šljake.

                          E tu dolazimo do Novaka, za njega nema opravdanja.
                          Tukao ga je i ujutru i uveče i na šljaci i na travi i na betonu i u Bazelu ga je tukao..

                          Jedino opravdanje je broj slemova.
                          To se mora zaustaviti po svaku cenu, jer će onda oni ispasti smešni kad su ga proglasili za GOAT-a još tamo 2006/07-me..

                          Ne mrze oni Novaka, niti vole Federera, već vole sebe.
                          Last edited by Chiwwi; 31-08-19, 12:23.

                          Comment


                          • Od ovih novih igraca meni je Cicipas uzasno antipatičan. Nekako mi se čini umisljeno i arogantno, da ne kazem podmuklo i vidim da ga potenciraju i guraju da bude neki novi Federer, ako ne rezultatski onda marketinski.
                            Mnogo mi je simpatičniji Zverev koga optuzju za aroganciju, a dečko je skroz ok, čak detinje iskren kada se priča o emocijama i nedaćama sa kojima se suočava.
                            Tim mi je takođe ok momak i na mestu kao i Šapovalov.
                            Medvedeva isto simpatišem,i dečko ce biti veliki igrač pre svih ovih nabrojanih.

                            Comment


                            • Medvedev car, samo trolovanje sa publikom.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Meni niko od njih nije simpatičan.
                                Doživljavam ih kao rivale Novakove.
                                Kad se Novak povuče, možda će mi neko biti simpatičan, sad sam baš ravnodušan.

                                Od Novakovih rivala najviše mogu da svarim Nadala i Vavrinku.
                                Federera najmanje.
                                Što ne znači da se ne divim njegovom tenisu ali divim se i košarci Amera ali ne mogu da ih svarim.

                                Comment

                                Working...
                                X