Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2019/2020

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vratite nam dobri stari Juve bez Ronalda i sa tvrdom obranom

    Comment


    • Sprda se neznalica sa Canom i Bentakurom. Od filijale gubi

      Comment


      • Sarri out
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Hejteri bi ga napali zasto vadi Higuaina a stavlja Ramseya a on iskusno cuva rezultat i opet nije izgubio
          Last edited by Mrkela; 01-12-19, 13:26.

          Comment


          • Izjednacenje Napolija bukvalno u poslednjoj sekundi.

            Ipak ofsajd.

            Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

            Comment


            • Jel bio ofsajd? Ja sam gledao i cekao za domacin daje 2 gola.. i na kraju nekoj milimetarski ofdajd
              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

              Comment


              • Jeste, "mali" ofsajd ali vidi se na snimku.

                Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                Comment


                • Ofsajčić dovoljan da VAR poništi.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Odličan meč pun preokreta i uzbuđenja na Sardiniji.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Bilo tenzije, Kaljari je odličan tim, ali mi sliku o meču kvari ovaj rezultat 4:3 (0:1) to iz prelaza i u golove meni uvek probudi lošu sliku o obe ekipe, ne kažem da je bilo toga, ali eto......ostala ta kladioničarska krv u meni iz detinjstva.

                      Comment


                      • Comment


                        • Kaljari ima titulu 1970, a Sampdorija 1991, ako se ne varam?
                          U svakom slučaju Kaljari mnogo više cenim jer je Sampdorija debelo profitirala od zločinačke suspenzije UEFA domaćeg terena-Marakane, zvaničnog šampiona Evrope, Crvene zvezde.

                          Finale Kupa šampiona 1992. na Vembliju je bilo finale Crvene zvezde, karma je trebala da vrati nepravdu iz 1971, kada je Panatinaikos otišao u finale sa Ajaksom.

                          Crvena zvezda je po svemu trebala da odbrani titulu šampiona Evrope, 1992. na Vembliju.
                          Ona, a ne Barselona, je zaslužila taj Kup šampiona.

                          Sampdorija je iskoristila maćehinski odnos UEFA prema svom šampionu i dobila je utakmicu u Sofiji, zato mi je veoma, veoma mrska kao klub.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Ala se napromašivao Inter u prvom, a skoro sve šanse su došle iz kikseva igrača Rome. Prvo Lukaku, pa Vecino, pa Brozovic... i Lautaro je imao dobru sansu, maltene svaki sut Intera je bio i sansa za gol

                            Comment


                            • 16 godina ceka Lazio pobjedu kod kuce u ligi protiv Juventusa, za sve ostalo tu je Sarri

                              Comment


                              • Jedinog igraca koji radi visak on vadi a gubi. Neznalico mrtva

                                Comment

                                Working...
                                X