Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2019/2020

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko je ovaj Kedira ocajan fudbaler, on nema snage da raspali loptu, kao baba neka sutira, uzas. Ko li njega gura u startnu da mi je znati.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ne zna se ko je gori u koriscenju VAR-a, ovo je cist penal za Bolonju.

      Comment


      • Pitanje je da li bi se sudio igde ovakav penal, ja bih ga licno sudio zato sto su ovi idioti dosli u situaciju da umesto 5-1 strepimo na kraju.
        Cista sreca sto nije 2-2 bilo i to ni iz cega bukvalno, ponovo glupi prekid, ja stvarno ne znam da li je ovaj Sari toliko velika neznalica ili jednostavno ne vidi da svaki prekid ili opasna situacija ili primimo gol. Cista sreca na kraju precka Santandera i nestvarna odbrana Gigija za 3 boda. Neverovatno toliko prilika, fenomenalni Skorupski sta je skidao i onda umalo da izgubimo bodove za glupost.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Ma kakav penal, jos offside bio pre toga kad je Santander pogodio precku.

          Dobar fudbal, Sarriball uzima sve vise efekta. Al se mnogo masi ispred protivnickog gola, ono je katastrofa sta se sve promasuje.

          Comment


          • Dovoljno je napisati samo na šta liči majstor fudbala Pjanić pod Sarijem, a na šta je ličio kod Alegrija ziheraša.

            Kod Sarija do izražaja dolaze majstori, kod Alegrija trkači.

            Comment


            • Originally posted by Prototype View Post
              Ma kakav penal, jos offside bio pre toga kad je Santander pogodio precku.

              Dobar fudbal, Sarriball uzima sve vise efekta. Al se mnogo masi ispred protivnickog gola, ono je katastrofa sta se sve promasuje.
              Bio ofsajd? Nisam video da su sudili zato kazem
              Za penal ne znam kakva su pravila sad.
              Pjanic u strasnoj formi, kida, ali mnogo losa realizacija, mora da se to popravi, inace nije lose izgledalo samo sto ne umemo da brnaimo prekid glupi stvarno haos.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • I nije mi jasno ovo sa Emre Čanom. Ti njega ubacuješ protiv Intera, a ne daš mu da igra protiv ovih iz donjeg dela. Dakle protiv druge najjače ekipe u ligi mu veruješ, a ne veruješ mu kad se igra sa Bolonjom i co.

                Comment


                • Šteta što je Aron Ramzi stalno povređen, veliki je to igrač, Grande đokatore.

                  Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Kakva golcina Nindze.

                    https://streamja.com/1MJk

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      I nije mi jasno ovo sa Emre Čanom. Ti njega ubacuješ protiv Intera, a ne daš mu da igra protiv ovih iz donjeg dela. Dakle protiv druge najjače ekipe u ligi mu veruješ, a ne veruješ mu kad se igra sa Bolonjom i co.
                      Pri tom nije prijavljen za LS, a Kedira koga su jurili celo leto da ga prodaju pocinje svaku tekmu, igrac manje na terenu.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Kakav brat najludji

                        Comment


                        • Neće Milan skoro iz krize.

                          I Leće odlazi neporažen sa San Sira.

                          Odsad na tekme Rosonera stavljam troznak.

                          Comment


                          • Ja stvarno ne razumem sta ove sudije gledaju,cist gol ponistio Bresi,gleda VAR i vidi neku ruku a covek grudima spustio loptu.

                            Comment


                            • Matthijs De Ligt je retardiran frajer, ali bukvalno retardiran.
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Ali Juve je los u pm svaku utakmicu primaju gol. Ne tipicno za njih

                                Comment

                                Working...
                                X