Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2019/2020

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde da i mi docekamo povratak najbolje i najjace lige na svijetu.

    Comment


    • Comment


      • Regularni deo prvenstva Serije C je okončan i tri pobednika grupa su Monca, Vićenca i Ređina, koje su se plasirale u naredno izdanje Serije B. Četvrta ekipa će biti poznata posle nacionalnog plej-ofa koji će se igrati u julu.

        Serija B se nastavlja 19. juna utakmicom Empoli - Specija.
        sigpic

        Comment


        • Dobra akcija i gol Intera.

          Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

          Comment


          • Sampdorija ne moze da se sastavi, mada Inter bas odlicno djeluje.

            Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

            Comment


            • Vraca se Sampdorija u utakmicu rezultatski. Prije ovog gola Lukaku imao odlicnu sansu ali maltene promasio prazan gol.

              Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

              Comment


              • Dao Inter lepe golove, fina igra. Ova pauza Interu dobro legla jer se dosta oslanjaju na fizikalije, kao svaki Conteov tim.

                Comment


                • Comment


                  • Ni posle 2 godine ovi ne znaju da koriste VAR, nijednom nije pokazan snimak "ofsajda" zbog kojeg je ponisten gol Leceu

                    Comment


                    • Pjanic starter, definitivno otpada ona prica o svadji sa Sarrijem.

                      Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • Normalno da nije istina, pa sa kim ovaj Sari da se posvađa, čovek samo ćuti.

                        Nije mi jasno što više ne koristi Remzija. Meni je to najbolji vezni u ekipi.

                        Juve odlučan da večeras rašrafi Bolonju. Visok presing, jako agresivno.

                        Comment


                        • Tesko da cemo ikad vise videt Ramsey-a iz Arsenalovih dana, broken good nazalost.

                          Comment


                          • Aron Ramzi je fantastičan igrač, lider i vođa u najboljoj tradiciji kapitena sa ostrva, ali je nažalost došao u pogrešan klub u pogrešnom trenutku, kod pogrešnog trenera u pogrešnoj ligi, gradu i zemlji.

                            Ništa novo, naravno, svi se sećamo kako se legendarni Jan Raš proveo van ostrva.
                            Za Ramzija bi idealno bilo da se vrati u Premijer ligu, ja se nadam u Totenhem.

                            Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Ima i nas koje si nismo ni rodili kad je Rush igrao za Juve, just saying.

                              Ovakav Ramsey je promasaj za bilo koji tim, ja sam bas ocekivao dosta od njega, ali tesko da cu doziveti da vidim njegov makisum u Juventus. Valjda me demantuje, nebi bilo lose.

                              Comment


                              • Možda je on u izdanju polovni Ramzi, ali opet je za ostatak ekipe tata, čak i na terenu tako izgleda.

                                Comment

                                Working...
                                X