Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2019/2020

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ognjen View Post
    Je li Toneli novi Pirlo?

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
    Da da, opak malac, nadam se da ce pametno izabrati sledeci klub.
    Nije lose igrala fiorentina u prvom poluvremenu, imali su opasne napade i prilike u talasima, ali eto, oba penala po meni opravdana, cak je mogao biti jos jedan zbog igranja rukom Kutronea ali neka.
    Ronaldo i pored ova 2 gola bio jedan od gorih na terenu, sigurno je preko 10 puta pao i trazio faul, sto mislim da mu ni majka rodjena ne bi svirala
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Moze Tonali u Barcu, taman da mijenja Busquetsa.

      Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

      Comment


      • Sta se sa Torinom desava?

        Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

        Comment


        • Sranje su.
          sigpic

          Comment


          • Prvo su ponizeni na svom terenu od Atalante 7-0, a sad ih jebe Lecce sa 4-0.

            Ja mislim da je Macari od veceras slobodan.

            Comment


            • Konte se opasno igra sa sastavom, mogao bi Udine ovo da iskoristi.

              Comment


              • Zašto je Padeli na golu? Vidim Handanović nije povređen već preseljen na klupu.
                Nije valjda Konte za zadnje lošije izvedbe tima krivca našao u iskusnom Janezu pa rešio na hlađenje da ga stavi.
                Od takvog ludaka svašta možeš očekivati.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Handanovic je povrijedjen, nije bio spreman za utakmicu.

                  Comment


                  • Ocekivano.

                    l presidente Cairo ha deciso di esonerare Walter Mazzarri dopo la sconfitta contro il Lecce. Per sostituirlo c'è in pole Moreno Longo: primi contatti già avvenuti, con l'ex allenatore della Primavera del Toro pronto ad accettare un incarico fino al termine della stagione.
                    Waltere, putuj.

                    Comment


                    • Majstor je spreman.

                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Comment


                        • Macari i Torino raskinuli ugovor. Moreno Longo bi trebao biti novi trener Torina, počev od današnjeg treninga.
                          sigpic

                          Comment


                          • Il Brescia Calcio comunica di aver sollevato Eugenio Corini dall’incarico di allenatore della Prima Squadra. La Società ringrazia Mister Corini e tutto il suo staff per la professionalità, la dedizione e l’impegno dimostrati.
                            Brescia Calcio comunica di aver affidato la conduzione tecnica della prima squadra a Diego López.
                            Još jedna rotacija u Breši.
                            sigpic

                            Comment


                            • Gledam sad sazetak utamice Lazio protiv Verone i vidim da je Silvestri izludio nebeskoplave, bas kao i Milan prije par dana. Nije lik realan sta skida.

                              Comment


                              • Kako samo Barrow uz laganu setnju dodje do Rominog gola i onda lagana realizacija.

                                Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X