Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2019/2020

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Da se istrazi ova Serija A posle korone koliko namestaljki je palo to je cudo

    Nerealno koliko se namesta... Ovo je sve samo nije cista utakmica...
    U Serie A se uvek namesta, u PL sve normala sta god da se desava na terenu a ? Ma sta sudija radio, a rade svasta.

    Rugani i Bonucci, kakav je to tandem budala. Da je Milan napao od pocetka nebi morali da okrecu rezultat.

    Alex Sandro se tek vratio posle povrede i sjebe se onako, divota. Jos na sve to uvodi virtouza Matuidia da mu preokrene rezultat.

    Comment


    • Koliko smo se opustili na 0-2, plus presmesan penal. katastrofa smo. Atalanta sl mec, dobice nas i oni, meni je ovde daleko daleko titula.
      Milanu cestitke, odlicni su posle korone, odlican mec odigrali a #sarriout to se podrazumeva
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by Prototype View Post
        U Serie A se uvek namesta, u PL sve normala sta god da se desava na terenu a ? Ma sta sudija radio, a rade svasta.

        Rugani i Bonucci, kakav je to tandem budala. Da je Milan napao od pocetka nebi morali da okrecu rezultat.

        Alex Sandro se tek vratio posle povrede i sjebe se onako, divota. Jos na sve to uvodi virtouza Matuidia da mu preokrene rezultat.
        Ko je rekao da se u PL ne namesta? Svuda se namesta, posebno nakon korone

        Comment


        • Koliko su samo spori Pjanic, Rugani i Bonucci. Sa foruma da pokupis par likova i garant bi bili brzi i pokretljiviji.

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Ovo je sve samo nije cista utakmica...
            Isto sam ovo rekao u toku utakmice.

            Nisu ovde čista posla.

            Comment


            • Originally posted by Ser Gagi View Post
              @Prototype

              Evo samo da potvrdim da mislim da se namesta i u PL, Liverpul cisti primer danas. VAR je pomogao da Liverpul ne pobedi, 2 cista penala nisu dosudili a nisu ni gledali VAR. Ja drugog objasnenja nemam, nego malo profit za kladionice.
              Kad smo kod VAR-a ne znam zasto je ponisten gol Sasuola na 0:0 u Rimu, ocigledno igrac Lacia dodao loptu.

              Evo ni VAR nisu gledali, cit penal za Sausolo.

              Comment


              • Nista me nece cudeti da ga Sasulo umuva do kraja, Lacio odradio brdo prelaza nakon nastavka

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  Nista me nece cudeti da ga Sasulo umuva do kraja, Lacio odradio brdo prelaza nakon nastavka
                  .

                  Comment


                  • U dusi ih poznajem

                    Comment


                    • Kako przi Atalanta

                      Comment


                      • Razgrte ih Zapata ko pionire.

                        Comment


                        • Fudbal ide u smeru koji mi se ne sviđa. Ovo meni nije penal.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Atalanta mi je bas nevjerovatna ekipa. Ovako jednostavan a efikasan fudbal koji oni igraju je stvarno uzivanje gledati. To se odnosi na cijelu sezonu.

                            Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Apsolutno zasluzeno.

                              Comment


                              • Prvi penal moze da prodje ajde, ali ovo sudi kao penal bre

                                Comment

                                Working...
                                X