Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2019/2020

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imao je Milan pokušaje, dovodili su Baku nakon sjajne sezone u Viljarealu, dovodili su Pjonteka nakon rešetanja mreža u Seriji A, kada je najjači bio, pa Pipita je ne tako davno bio kod njih, dakle probali su i na drugi način, a imaju klince u vidu malog Brazilca koji nije loš.

    Ibra je, zapravo, ono što ovom Milanu treba uz trenera....lider na terenu, neko ko ostalima uliva samopouzdanje da povuče klub sa mrtve tačke jer je tu i došao, do dna....kad krenu dobri rezultati, kad samopouzdanje igrača u klubu a i ljudi oko kluba ponovo krene da raste, lako će oni da pronađu nekog novog, mlađeg, igrača koji će taj kontinuitet da nastavi.

    Ibra za sada radi posao, od njegovog doslaska ovo je prvi kiks, a pre njega je na kladionici igranje protiv Milana bilo zicer. Pa skoro im je Atalanta dala lakih 5.

    Da imaju ozbiljnog trenera to bi bila iole ozbiljna priča.

    Comment


    • Lazio veceras potvrdio da je stvarno ozbiljan kandidat za Skudeto. Sergej izdominirao.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Maksimalno su motivisani, lepo igraju. Sergej odlican. Kako se samo Imobile lepo oslobodio stopera pred kraj meca, kao da igra protiv dece.

        Inter bas lose izgleda. I protiv Milana prvo poluvreme ni na sta nije licio, drugo ih izvuklo.

        I Interu i Juventusu pocinje Evropa, a imaju medjusobni mec za dva kola. Bice zanimljivo. Opet, Juve ima najvece sanse da odbrani titulu.
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Nakon dugo vremena se ulazi u posljednju trećinu sezone a da titula praktično nije osigurana.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • U strašno kvalitetnog stratega razvija se Simone Inzagi.
            Milina gledati sadašnji Lacio pod njegovom dirigentskom palicom.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Ponovo se igra fudbal. Najjača liga u istoriji fudbala se vraća ponovo na male ekrane. Hvala Ronaldu što je došao u Juventus, jedan čovek može da oživi sve.

              PL spada na 3. mesto.

              Comment


              • Tacno ovaj VAR sistemski unistava fudbal.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Odlican mec u Djenovi. Lepi golovi. Ima nesto ovaj Lacio, lepo je gledati njihove meceve.
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Nezvanično je još uvek ali se priča da će šampionat biti nastavljen bez daljih odlaganja ali uz određene modifikacije. Naime, utakmice koji će se održati u narednom kolu u regijama ugroženim pojavom koronavirusa (Lombardija, Veneto, Friuli - Đulija, Pijemont, Emilija - Romanja i Trentino) će biti odigrane na "zaključanim" stadionima. Ostali mečevi bi trebali biti održani bez ikakvih restrikcija.

                    Savez insistira da se šampionat nastavi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Juventus-Inter bez publike, beda, mec koji moze odluciti i sampionat. Bolje suspendovati ligu dok se ne smiri virus nego ovo.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Zvanično: Virus pobedio, Juve - Inter bez gledalaca

                        Kao i još pet utakmica Serije A narednog vikenda...

                        https://www.mozzartsport.com/fudbal/...edalaca/351438

                        Inače ja bih voleo da Lacio uzme titulu.

                        Comment


                        • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                          Nezvanično je još uvek ali se priča da će šampionat biti nastavljen bez daljih odlaganja ali uz određene modifikacije. Naime, utakmice koji će se održati u narednom kolu u regijama ugroženim pojavom koronavirusa (Lombardija, Veneto, Friuli - Đulija, Pijemont, Emilija - Romanja i Trentino) će biti odigrane na "zaključanim" stadionima. Ostali mečevi bi trebali biti održani bez ikakvih restrikcija.

                          Savez insistira da se šampionat nastavi.
                          Normalno da će da se nastavi, cirkus je taj Korona virus, još jedno u nizu izmišljeno sranje da se laže ovaj narod.

                          Tuga je samo derbi Italije bez publike, ima da bude ko na sahrani, ali šta je tu je, verujem da ćemo u fudbalu uživati.

                          Ne prekidaj ligu nikako, odavno jače nije bilo.

                          Evo i Napoli trti Barsu, ne znam kako pojedini članovi ovog foruma to podnose.

                          Comment


                          • Ligu ne mogu prekinuti osim ukoliko ne izbije epidemija u Italiji, koja nije izbila. A utakmice više ne mogu da se odlažu, nema termina, ide EP tako da mora da se igra.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Normalno da će da se nastavi, cirkus je taj Korona virus, još jedno u nizu izmišljeno sranje da se laže ovaj narod.

                              Tuga je samo derbi Italije bez publike, ima da bude ko na sahrani, ali šta je tu je, verujem da ćemo u fudbalu uživati.

                              Ne prekidaj ligu nikako, odavno jače nije bilo.

                              Evo i Napoli trti Barsu, ne znam kako pojedini članovi ovog foruma to podnose.
                              Ahahaha, pa ja navijam za Napoli...
                              A navijam i za Atalantu, koja igra najbolji fudbal u Italiji.

                              Mada ce tesko Napoli proci, nisu oni toliko mocni na gostovanjima.

                              Ja bih stvarno voleo da Italija bude ono sto je bila pre 15,20 god, ne znam sto ljudi misle da ako neko gleda PL mrzi Seriu A ili ne znam ti ni ja sta. Prosto dajem neko svoje vidjenje, koje se mozda tebi ne svidja, ali to ne znaci da imam nesto protiv Serie A.

                              Sent from my motorola one action using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Ipak nece biti derbija sutra ni pred praznim tribinama.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X