Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2019/2020

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A Gatuzo je trener kog ne bih pozelio ni klubu iz nase lige,jedino Simone Inzagi sto vredi od tih mladjih italijanskih trenera.

    Comment


    • Igraci nece da igraju za Gatusa, vidi se rasulo, igra ne valja pa ne valja. Mora neka smena generacija.

      Comment


      • Nece igraci Milana da igraju,nece Napolija,bice da je do Gatuza,nije mnogo znao ni kao fudbaler o lopti,sem da trci i da se bori sto je trebalo tada Milanu tako da me uopste ne cudi sto je los trener.

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          A Gatuzo je trener kog ne bih pozelio ni klubu iz nase lige,jedino Simone Inzagi sto vredi od tih mladjih italijanskih trenera.
          E Inzagi djeluje ko ozbiljna priča

          Comment


          • Inzagi pravi rezultate sa Lacijom,igraju dobar fudbal,naravno trebalo mu par godina da ovo stvori ali se vidi da mu stalno tim napreduje.

            Comment


            • Najveća glupost u istoriji rukovođenja jednog kluba, smeniš Don Karla i dovedeš Gatuza

              Majstorija Vlahovića



              pravo stanje u Napulju su suze ovog malog nakon gola Vlahovića. Inače, neko reče da nema minutažu, dobija Vlahović prostor i ove godine i zapravo mi i nije jasno što su doveli Kurtonea kolca.

              Comment


              • Roki ponovo strelac za +4 red sledece kolo i gostovanje Napoliju.
                Istina da su u ocajnoj formi ali redovno nalozeni protiv nas, ne ocekujem laku utakmicu nikako.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Mogao je još dva da zabije.

                  Odigrali smo sasvim ok ide lopta kao na traci, pravi fudbal. Jedino što me nervira je što smo ustalili fazu da krademo vreme kad vodimo i onda uzmemo da se dodajemo do iznemoglosti.

                  Btw. stara boljka, opet smo primili gol iz prekida.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Mogao je još dva da zabije.

                    Odigrali smo sasvim ok ide lopta kao na traci, pravi fudbal. Jedino što me nervira je što smo ustalili fazu da krademo vreme kad vodimo i onda uzmemo da se dodajemo do iznemoglosti.

                    Btw. stara boljka, opet smo primili gol iz prekida.
                    Poslednjih 20 minuta smo se branili, nije izgledalo bas preterano dobro iskreno, Parma igrala odlicno.
                    Da, ponovo gol iz prekida, koji put ove sezone a da ne pricam koliko smo puta proslih sezona sa Maxom primali na prekide. De Liht odlican bio, napreduje.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Borba za opstanak potencijalno zanimljivija nego ranijih sezona, bez i jedne "madrac" ekipe. Ako Napoli nešto ne smisli ubrzo, oni bi mogli biti prilično blizu opasne zone već u februaru.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pacerski reagovala odbrana Atalante kod oba pogotka gostiju.


                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                          Borba za opstanak potencijalno zanimljivija nego ranijih sezona, bez i jedne "madrac" ekipe. Ako Napoli nešto ne smisli ubrzo, oni bi mogli biti prilično blizu opasne zone već u februaru.
                          Ja mislim da je tu SPAL najtanji.

                          Originally posted by bice View Post
                          Poslednjih 20 minuta smo se branili, nije izgledalo bas preterano dobro iskreno, Parma igrala odlicno.
                          Da, ponovo gol iz prekida, koji put ove sezone a da ne pricam koliko smo puta proslih sezona sa Maxom primali na prekide. De Liht odlican bio, napreduje.
                          De Light je i prošlu bio među najboljima kad je ušao, a ovu uz CR-a i Dibalu, najbolji.

                          Comment


                          • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Kako ce Inter za male pare da uzme Eriksena.

                              Comment


                              • Ovo Konte sa Mosesom i Jangom širi roster, ja drugu poentu tih transfera ne vidim.

                                Comment

                                Working...
                                X