Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2019/2020

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vanda Nara ponovo ničim izazvana dominira. Lepša polovina Ikardija u svom stilu potkačila Lukakua i zapitala se zašto Roma nema na velikim tekmama. Aludira prsata plavojka na to što tamnoputi špic nema gola u Ligi šampiona.
    Ne može Vandica prežaliti što se klub olako otarasio njenog muža ne pristajući na njene ucene i ugovor koji su zahtevali.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Đuzepe Jakini je novi trener Fiorentine.
      sigpic

      Comment


      • Kako je Montela uspeo da ostane ovako dugo na klupi uvek ce mi biti misterija. Ono je jad od igre, ne samo rezultati, znaci igra je bila blag ocaj, menjanj kanal da popucaju kapilari.

        Comment


        • Originally posted by Crni Đorđe View Post
          Đuzepe Jakini je novi trener Fiorentine.
          Trebala je uprava i prije da reaguje jer ono sto Viola igra se ne moze nazvati fudbalom. Dugo se neznalica zadrzao na klupi.

          Fiorentina have confirmed that their new head coach Beppe Iachini will hold his first press conference tomorrow afternoon at the Artemio Franchi.

          Comment


          • Kakva golcina Bellotija, what a time to score!
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Kakav gol Orsolinija, slobodnjak iz ugla. Velika greška golmana.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Fantastican pocetak godine, ubedljiva pobeda, bez primljenog gola sto je vrlo vazno. Zadovoljan igrom, Kaljari je bas los bio, netipicno za njih ove sezone. Sledeci mec gostovanje Romi, bice tesko ali mora da se ponovi ovakva igra.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Pitali Sarija jer će pratiti meč bivšeg kluba Napolija i Intera, šeretski im odgovorio, "šetaću psa"

                  Comment


                  • Odlicni Lukaku

                    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Auuu gošo

                      Comment


                      • Da je Engleska u pitanju vrlo verovatno bi VAR poništio gol.

                        Strašan dvoboj na San Paolu.

                        Comment


                        • Sprda se Konte ligom, ako nastave u ovom ritmu nije iskljuceno da uzmu.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Ovakva tri poklon gola u jednoj utakmici će malo ko da im omogući.
                            sigpic

                            Comment


                            • Jbt Inter posle 22 godine pokorio Napulj i vraća se u grad mode pevajuci.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Kakva je klasa NAJVECI

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X