Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2019/2020

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Svidja mi se pocetak lige ove sezone, mozda je i ispratim kao sto sam nekad pratio Kalco. Sari i Karlo ce igrati atraktivno, Konte na rezultat. Izgleda da ce biti konkurentnije, ali vidjecemo. Atalanta je super zanimljiva, valja ispostovati i Kvaljarelu.

    Ipak da se ne lazemo, ubio ih je Juve od igre, mogli su oni da vode i 5-0, sta je Kedira dva puta promasio, pa Matuidijev sut skinuo Meret, on je i najzasluzniji sto je do Juventus dao samo tri za sat vremena, fantastican refleks.

    Ja sam ocekivao da ce Sari ovo da poslozi da igra bude haos, ali nisam ocekivao da ce biti toliko brzo.
    sigpic

    Comment


    • #77
      Na ovaj meč me potsetio ovaj večeras, da ne beše Kulibalija identično



      samo obrnute uloge.
      Last edited by Brajkula; 31-08-19, 21:51.

      Comment


      • #78
        Dobili Manolasa, izgubili Kulibalija
        ForzaNapolisempre

        Comment


        • #79
          Papreni defanzivci Kulibali i De Liht včrs poput amatera.

          Comment


          • #80
            De Light je i na pripremama visio, nesigurno baš izgleda. Nije ga džabe Sari zalepio na fosnu, ova povreda Kjelinija mu je čast od boga, inače bi samo neka glupost Bonućija, kojim glupostima je ovaj sklon, da ga uvede u 11 i tada bi baš morao da kida.

            Mada deo trećeg gola ide na dušu i Ščešniju, ide mu centaršut sa 30 metara u peterac on se nađe u "ničijoj zemlji", ozbiljan golman ono kupi i baca u kontru Daglasu Kosti da istrči.

            Comment


            • #81
              Očekivano, Sarri preko telefona bolji nego mnogi na klupi
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • #82
                Ma koji Sari, cocek umalo da izgubi 3-0, pa znate kada bi Max ispustio prednost od 3 gola, nikaaad. Dzabe neznalici atraktivan fudbal kada nema ppjma da igra odbranu. Odbrana je nesto sto krasi ovaj Juve koji vec 8 godina dominira. Sramota bi bila da ovde nismo uzeli 3 boda.
                Radije bih prihvatio pobedu od 1-0 2-0 uz dobru igru nego ove cirkuzantske rezultate 4-3 i tako to.
                Sarri out!
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #83
                  Bice uvek si mi bio gotivan ali ovaj pesimizam smara do bola. Daj deder oladi malo. Daj barem neki mesec dva-tri nek prodje pa da presudimo ko ljudi, a ne da mracimo u svakom postu.

                  Bonucci i De Ligt ako umeju da se sporazumu, zbog jezicke barijere, ja glavu da osecem. Bonucci engleskog dve reci ne zna, Chiellini zna, pogresan stoper se povredio .

                  Dva prekida dva gola, nedopustivo ali se desava jbg. Onaj gol Lozana ide na dusu De Ligta, a ne trenera. Na 3-0 smo stali da trcimo, a igrali i dalje visoku odbranu, skoro pa samoubistvo.

                  Comment


                  • #84
                    Kakav je cirkuzant ovaj bice, traži od Sarrija da radi sve ono što je zamerao Maksu. Evo danas pljuje Sarita, a koliko sutra će nositi njegovu sliku na profilnoj, upamtite moje reči
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • #85
                      Ma isto ovako sa Parmom bilo, odlicno prvo poluvreme ali fudbal se igra 90 minuta. Ne znam sta se desilo nakon 3-0, usrali smo ih u igri i onda preglupo primljeni golovi. Opet nas jebu prekidi, to je i Maxova boljka bila, ocajno ih branimo. De Liht ima veliki pritisak na sebe i ocajan ej danas bio. Par puta sam video da su se on i Govnuci sudarali u odbrani. Poeni su tu, bar nesto, ali ja jednostavno ne gotivim ove rezultate na gol vise, volim kad igramo lepo i sve to pa makar dobili 1-0 samo da se sacuva gol
                      Sad idu reprezentacije pa onda gostovanje Violi koja igra isto napadacki kao Napoli.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #86
                        Ne razumem zašto se krivi gospodin Sarri za nešto kada nije ni bio na klupi, onaj ćelavi pomoćnik se treba kriviti za nešto..

                        Sraman je Bice, to je barem jasno..
                        Last edited by Lord Aleksoni; 01-09-19, 11:34.

                        Comment


                        • #87
                          Koliko samo stativa u Rimu
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • #88
                            Cetiri stative za nesto manje od pola sata igre.

                            Comment


                            • #89
                              Pet do 28. minuta. 3-2 za Lacio u tom pogledu Zaniolo 2 stative. Nema srece

                              Comment


                              • #90
                                Žilav Kaljari bogme.

                                Comment

                                Working...
                                X