Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2019/2020

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Il Capitano View Post


    Slažem se sa tvojim postom Rossonero iz druge teme. Ova postava Milana a pogotovo u gostima, deluje kao samoubistvo. Ali aj da vidimo, ipak Đampaolo prima milione a ne mi...
    Tacno sam znao sta da ocekujem cim sam vidio sastav. Gore od ovog vjerujem da ne moze. 90+ minuta bez sutra u okvir gola. Jadan Romanjoli sam drzi odbranu. RR i Calabria ispadaju ko dva amatera. Musaco, ajde moze proci.

    Pazi ti vezni red, kakav je Djampo znalac.

    Paqueta, Hakan, Borini... Nije mi jasno u kakvom stanju jebeni Kesi da prije njega igra Borini. Svi novi krenuli sa klupe.

    Jedva cekam Bresu da vidim jel izvukao ikakvu pouku iz ove danasnje utakmice. Piatek nevidljiv, jbg ne krivim ga kad je vezni red nesposoban da do njega dobaci loptu.

    Sve u svemu, mnogo, ali mnogo lose je ovo danas bilo.

    Comment


    • #32

      Comment


      • #33
        Lepotica Kolarova od prečke iz slobodnjaka.
        Lacio demontira Sampu na Marasiju.

        Comment


        • #34
          Originally posted by Rossonero View Post
          Tacno sam znao sta da ocekujem cim sam vidio sastav. Gore od ovog vjerujem da ne moze. 90+ minuta bez sutra u okvir gola. Jadan Romanjoli sam drzi odbranu. RR i Calabria ispadaju ko dva amatera. Musaco, ajde moze proci.

          Pazi ti vezni red, kakav je Djampo znalac.

          Paqueta, Hakan, Borini... Nije mi jasno u kakvom stanju jebeni Kesi da prije njega igra Borini. Svi novi krenuli sa klupe.

          Jedva cekam Bresu da vidim jel izvukao ikakvu pouku iz ove danasnje utakmice. Piatek nevidljiv, jbg ne krivim ga kad je vezni red nesposoban da do njega dobaci loptu.

          Sve u svemu, mnogo, ali mnogo lose je ovo danas bilo.
          Igraće Benaser, igraće Kesi, mora i Krunić pre Borinija raspaloga. Biće to sigurno bolje od ovoga, u ostalom pitanje je da li može gore !?

          I nije mi jasno što ovi u Milanu toliko mrze Andreasa Silvu, sigurno bi više doprinosio gore od Kastiljeha.....

          Comment


          • #35
            Originally posted by belgrade_owl View Post
            Ovo mora u nov post



            GRANDE MIHA !

            Comment


            • #36
              Originally posted by Brajkula View Post
              Igraće Benaser, igraće Kesi, mora i Krunić pre Borinija raspaloga. Biće to sigurno bolje od ovoga, u ostalom pitanje je da li može gore !?

              I nije mi jasno što ovi u Milanu toliko mrze Andreasa Silvu, sigurno bi više doprinosio gore od Kastiljeha.....
              Djampo je vec najavio neke promjene. Ne znam da li si gledao juce onaj horor? 90 minuta bez suta na gol, skoro pa bez akcije.

              Sinisa

              Comment


              • #37
                Gledao sa deo prvog, Fofana onaj izdominirao, posle se prebacio na Barsu.

                Baš muka za srce i dušu.

                Comment


                • #38
                  Nije problem poraz. Problem je odabir igraca za startere, a vecina je odigrala kao da su jos na pripremama. A ko je krivac za sve, zna se.

                  Last edited by Rossonero; 26-08-19, 09:39.

                  Comment


                  • #39
                    Lukaku i Lautaro u spicu.

                    Comment


                    • #40
                      Kakva budaletina je ovaj Konte...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • #41
                        Lepo Inter počeo sezonu, Romelu postigao prvenac

                        Comment


                        • #42
                          Odlgedao sam par meceva prvog kola, dobar fudbal se igra. Drago mi je i da se publika u vecem broju vratila na stadione koji su fino nasminkani.

                          Valjda ce uskoro jos neki klub osim Juventusa imati ozbiljniju ulogu u Ligi Sampiona.

                          Comment


                          • #43
                            Candreva

                            Comment


                            • #44
                              Odličan početak Intera, samo ovaj mali Sensi me oduševio.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • #45
                                Ume Konte, opasan trener, ravnopravni u borbi za titulu sa Karlom i neznalicom.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X