Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2019/2020

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva majstorija. To bi bilo to od Intera
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Stvarno mi nisu jasne ideje Sarija sa njim na klupi. Daglas Kosta je za klasu lošiji fudbaler od pomenutog.

      Što se Skudeta tiče, osvaja Juve opet.

      Comment


      • A kako je Ronaldo pozdravio navijače kojih nema

        Comment


        • Dibala je mozak tima,kad on ne igra kako moze ili je na klupi Juventus je na nivou ovog Intera,bezidejan,ja tebi ti meni.

          Comment


          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
            Dibala je mozak tima,kad on ne igra kako moze ili je na klupi Juventus je na nivou ovog Intera,bezidejan,ja tebi ti meni.
            Aron resio match kakav Diabala [emoji23]

            Sent from my MI 9T using Tapatalk

            Comment


            • Koliko je usporio Aron, a i ukrutio se. Verovatno posledica povrede.

              Comment


              • Inter je dva meseca na nizbrdici i od večeras mogu samo da se mole Bogu.

                Ostaju dve ekipe i virus. Naravno, ukoliko u utorak ne bude suspendovano prvenstvo.
                sigpic

                Comment


                • Do ulaska Dibale igrali su kao i Inter,kao da gledam Zvezda-Partizan,cim je usao Dibala poceli su da redjaju sanse,igrac koji pravi razliku,kakav Remzi,Kristijano,Dibala je tu glavni igrac.

                  Comment


                  • Vazna pobeda i odlicna igra. Svaka cast za pobedu, samo da vidim na sta ce se ovog puta zaliti ovi, posto je sve čisto bilo, mozda opet na virus?
                    Kontam da je Sari namerno stavio Dybalu na klupu, bas iz razloga da u deugom pol ima svezeg kreativca koji ce da napravi razliku.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Bez fudbala u Italiji do Aprila.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Italija je u nekoj vrsti karantina do 3. aprila, tako da je i Serija A obustavljena. Ideja je da prvenstvo bude nastavljeno 5. aprila ali je to na prilično dugom štapu, pošto više ne zavisi od Lige, već od države.

                        I kakav će ishod imati ova sezona, može samo da se nagađa. Propisi koji regulišu ove situacije ne postoje, jedini precedent koliko-toliko sličan (mada, iskreno, ne toliko sličan) je star 105 godina i ostaje samo da se nagađa. Šuška se da italijanska federacija već dugo vrši pritisak na UEFU u pogledu odlaganja EP-a za jul mesec ili čak narednu godinu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sad je glavna tema Italijana, tj. tamošnjih forumaša, da je Juve namerno insistirao da se igra zaostala utakmica pored svih dešavanja, a sve kako bi se pobedom popeo na prvu poziciju i kako bi u tom slučaju bio prvak u slučaju obustave prvenstva.

                          Dokon narod.

                          Comment


                          • Ranije u toku dana se održao sastanak predstavnika Saveza i svih profesionalnih liga i 23. marta će se sastati opet, sa predlozima o modifikovanim kalendarima. Predsednik Serije C na izlazu iz Saveza je novinarima rekao da se svi nadaju kako će se prvenstva okončati na redovne načine ali da, ukoliko bude potrebe, biće održani samo plej-ofovi za titule i baraži za popunu liga.
                            sigpic

                            Comment


                            • Potvrđeno: Serija A pod znakom pitanja! Ko je onda šampion, a ko ide u Seriju B?

                              https://www.mozzartsport.com/fudbal/...eriju-b/352695

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Sad je glavna tema Italijana, tj. tamošnjih forumaša, da je Juve namerno insistirao da se igra zaostala utakmica pored svih dešavanja, a sve kako bi se pobedom popeo na prvu poziciju i kako bi u tom slučaju bio prvak u slučaju obustave prvenstva.

                                Dokon narod.
                                A sta te cudi brate, uvek Juve kriv, i korona virus doneo Juve u Italiju
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X