Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2019/2020

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Milan Dudić serije a
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Neznalica Sari, gde mi gubimo bodove, covek je retard klasican, neka mu igraju jos Dzan, Bentankur i Bernardeski volina.
      Imas Demirala na klupi, jakog, cvrstog stopera a tebi igra odbojkas De Liht, kakav promasaj majko mila, nestvarno je ovo, svaka utakmica gol primamo, svaku utakmicu lik zasere nesto, gori od Govnucija.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Nije kriv Sarri sto Bernardeschi promasuje prazan gol nakon sto je zaobisao golmana. Vec sam rekao i proslu tekmu da se realizacija mora resiti. Igra je dobra, stvaraju se sanse, protok lopte em lep za oko em efikasan... al ta realizacija mrtva sve sjebe.

        De Ligtu da zavezu ruke pre svaku utakmicu pa da igra

        Comment


        • Pa jbg, nemas naapadaca nekog na klupi, ulazi ti mrtvi Kedira haos.
          Bernardeski se raspada decko, cele sezone je ocajan, ne snalazi se na AMC nikako. Fali nam Kosta, Ronaldo ovde mnogo znaci, on bi verujem izmislio neki gol.
          Bar sreca pa Inter kiksnu kuci protiv Parme, pa smo ostali na +1
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Sari se potpuno pogubio u Čelziju, jedva su dočekali da ga nekome uvale. Sve je konce pogubio, ne više i isključivo kao trener, u pitanju je bila kriza gde više nije mogao da funkcioniše kao normalna osoba.
            Ozbiljni su to psihički problemi.

            Nimalo me ne iznenađuje ovaj njegov brodolom u Juventusu.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Originally posted by La Jugoslavia View Post
              Sari se potpuno pogubio u Čelziju, jedva su dočekali da ga nekome uvale. Sve je konce pogubio, ne više i isključivo kao trener, u pitanju je bila kriza gde više nije mogao da funkcioniše kao normalna osoba.
              Ozbiljni su to psihički problemi.

              Nimalo me ne iznenađuje ovaj njegov brodolom u Juventusu.
              A jeste brodolom hahah, 7-2-0 u prvenstvu, prvi na tabeli uz pobedu na gostovanju najozbiljnijem kandidatu, i pobedu nad Napolijem. U LS 7 od 9 mogucih bodova uz gostovanje u Madridu. Najverovatnije i matematicki obezbedjuje prolaz 2 kola pre kraja grupe. Covek je dosao pre par meseci.

              A i u Chelsea-u se raspao sram ga bilo, zavrsio 3. iza prvaka Evrope i City-a koji znamo kakvu su bolesnu sezonu imali ta 2 kluba u PL prosle sezone. Plus uzeo LE, a i tu znamo kako su prosle sezone bili dobri Englezi u Evropi (sva 4 finalista). Bas se pogubio Aj razumem Bicea, ne gotivi ga jos od pre pocetka sezone, pritom Sarri ne igra onako kako je on navikao od Juvea pod Maxom (tvrdo na CS),zato tako pise, ali ti dodjes i napises brodolom, ja mislim da jedini covek koji je manje kiksao ove godine je Klopp, a i on ima 1 poraz u LS (i nereseno sa UTD)

              Bonucci i Bernardeschi promasili zicere juce.
              Last edited by colchonero; 27-10-19, 10:12.

              Comment


              • Sinoc je Thiago Motao

                Comment


                • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                  Sari se potpuno pogubio u Čelziju, jedva su dočekali da ga nekome uvale. Sve je konce pogubio, ne više i isključivo kao trener, u pitanju je bila kriza gde više nije mogao da funkcioniše kao normalna osoba.
                  Ozbiljni su to psihički problemi.

                  Nimalo me ne iznenađuje ovaj njegov brodolom u Juventusu.
                  Ako si trol, onda ok... ali ako nisi trol i stvarno ovo mislis, onda si degenerik!
                  Last edited by Scouser; 27-10-19, 10:23.

                  Comment


                  • Ja se stvarno, ali stvarno nadam da se ti u svojim postovima zakebavas, jer ako ovo sto pises stvarno mislis onda si najveca neznalica na planeti, bez pretjerivanja.
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Originally posted by Dale View Post
                      Ja se stvarno, ali stvarno nadam da se ti u svojim postovima zakebavas, jer ako ovo sto pises stvarno mislis onda si najveca neznalica na planeti, bez pretjerivanja.
                      Prvo Sarri, pa svi ostali
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        Ja se stvarno, ali stvarno nadam da se ti u svojim postovima zakebavas, jer ako ovo sto pises stvarno mislis onda si najveca neznalica na planeti, bez pretjerivanja.
                        Ma lik nije realan sa svojim postovima

                        @madrid bas dobro pojasnio Cuj brodolom

                        Comment


                        • I bice troluje. Napada Sarrija tamo gdje nema mjesta za to.

                          Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by ognjen View Post
                            I bice troluje. Napada Sarrija tamo gdje nema mjesta za to.

                            Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
                            Ma njemu samo lose da prizna da je pogresio

                            Comment


                            • Potpuno neopravdano negodovanje prema sudiji. Napoli uopste nije ostecen za penal. Fino se na ponovljenom snimku vidi da je Llorente napravio prekrsaj a nije nad njim prekrsaj.

                              Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Opet Juve prima jest smjesan gol al realno raspadaju se iza na Genoin pritisak

                                Comment

                                Working...
                                X