Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Srkisa View Post
    ali je pokazao kakva je...
    da,pokazao je
    Wizard

    Comment


    • Medjed je ludak,kakav lik.
      Tenis je ovo ljeto dobio pravo blago.
      Odusevljen sam.
      Zadnji put kad je neko van velike trojke prikazao ovakav tenis je Del Potro 2009 na ovom terenu.Bolesno.

      Comment


      • Veliki sampion, 19
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • ок, није ми жао што сам освануо уз овај меч...лаку ноћ
          sigpic

          Comment


          • E da mi je neko rekao posle dva i po seta da ću gledati jedno od najboljih finala ikad. Kapa dole obojici, ne znam da l mi je impresivniji Međedov povratak (u dva navrata) ili Rafin odgovor. Od Rafe se i očekivalo, ali retko ko nije sumnjao da Medvedev može ovakvo finale da priredi protiv protivnika označenog kao njegov penicilin.
            Nestvaran nivo koji ga je držao impresivno dugo, kakve je samo vanzemaljske riterne pogađao. Onaj na SL je nešto nerealno, u trenutku kad sam video gde pada Rafin servis već sam mu u glavi dao poen. A čovek pravi ritern viner. Tj. ne čovek, nego ruska mašina što bi rekao Ceronja. Falilo je samo da kaže da ga Putin kontroliše iz neke sobe

            Ne zna za umor lik, mislim da u životu nisam video da Rafa deluje umornije od njegovog protivnika. Kad je zaigrao dosta agresivnije i krenuo da leti na mrežu, kontao sam da je mrtav, ali daleko od toga, samo taktička promena koja se potpuno isplatila, na konopcima je bio Rafa u drugom gemu petog seta. No Rafa ne bi bio Rafa da ne podiže nivo igre kako se protivnik približava pobedi. Igrati protiv njega je bukvalno kao da prelaziš neku video igru, što si bliže kraju, sve je teže i teže, Međed je maltene do final bossa došao, ali nije mogao i preko njega.

            Ona opomena Nilija isto definitivno pomogla Nadalu, proradio inat. Zamislite Sereni da je ono radio neki sudija, kakav bi to skandal bio? A Nili seksista, možda i rasista. Rafa je gospodski sve podneo
            Na kraju suze kod obojice i lepi govori za kraj ovog spektakularnog finala. Falio je samo TB u petom setu, ali ajd, dobro je i ovako.

            Čestitke Maretu, madridu, Daleauxu, Ivanu, Stefanu, Mrkeli, Dinu, Niki, Sarafi i ostalim Nadalovcima, verujem da vam je ovaj GS na kraju ispao jedan od najslađih. Uživajte.

            Comment


            • Zbog prirode posla morao sam u krevet ranije pa nisam dogledao cijeli mec ali ne zanm sta me vise iznenadilo ; rezultat ili komentari znalaca sa ovog foruma, kad bi neko prvi put procitao zadnje tri stranice dobio bi se dojam daje jedna j....na pertla promijenila povijest,isto kao sto stric, atp organzacija ,kisa i mreza u parizu, tako danas pertla je promojenila povijest ima sata da se prica unucima, hejteri hejtajte, VAMOS RAFA idemo dalje.

              Comment


              • https://imgur.com/fMdKVCK
                Wizard

                Comment

                Working...
                X