Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Hahah..
    Ja sam ovo radio na leto izmedju osmog i prve srednje.
    Hidrogen i sapun.

    Kakvu magičnu boju ta hemijska kombinacija pravi.
    Ujutru je kosa žuta a pri zalasku sunca narandžasta..

    Comment


    • #17
      Fransuski fićfirići, Gasquet, Monfils, Paire a sada i Jo..


      Amandi otac tragično preminuo piše tennis.com.
      Similis simili gaudet

      Comment


      • #18
        Fognini za siromašne krenuo duplim brejkom, mada je za to najdogovorniji Mager ipak. Prvi brejk je poklonio sa dve vezane duple, posle promašenog prvog servisa koji je bio sumnjiv (ali nema challengea) i ovaj kao da nije mogao da ga izbaci iz glave

        Comment


        • #19
          Prosle su dalje Jovana i Nina, dok je Milojevic ispao.

          A ako se pitate mozda gde je Troicki u kvalifikacijama, e pa on se povako iz njih zbog povrede (ne znam kakve)
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • #20
            Au brate vidi Tommy Robredo i dalje igra tenis.

            Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

            Comment


            • #21
              Kakva pobjeda Jannika Sinnera protiv Viktora Galovića! Poslije skoro tri ure i sa mnogo obrta. Vjerovatno sam dosta toga i propustio budući da nijesam mogao čitav meč gledati preko live score-a s obzirom na to da meč nije bio pokriven kamerama.

              Sinner je u meč ušao sa h2h 1:0 protiv Galovića koga je savladao na onom čuvenom čelendžeru u Bergamu. Otvorio je meč na najgori mogući način - izgubio servis i do kraja seta nije bilo brejkova iako je upravo Sinner imao dvije brejk lopte. U drugom setu Sinner bolji i dolazi do brejka koji odmah potvrđuje (5:2), no kad je trebalo servirati za meč kod 5:3 on gubi servis. To nije bio kraj nevoljama jer je i kod 5:5 spasio brejk loptu i time onemogućio Galovića da servira za meč. Nakon tog gejma je Galović zatražio MTO, no očigledno se nije radilo o velikom problemu s obzirom na to kako se kretao rezultat. U sljedećem gejmu na servis Galovića Sinner propušta 2 set lopte, ali je zato u taj brejku set lako riješio (7:2). U trećem setu je Galović bez problema držao svoj servis dok je Sinner imao problema kod 1:2 kada je spasio dvije brejk lopte no ne i treću. Kod 2:5 je prvi put servirao za ostanak u meču i u iscrpljujućem gejmu je spasio dvije meč lopte! Očigledno da je taj gejm i fizički iscrpio Galovića koji tek u narednom gejmu omogućava prve brejk lopte u setu, tj. 3 vezane a Sinner iskorišćava treću. Nakon izjednačenja na 5:5 Sinner pravi novi brejk i servira za meč. Servis, međutim, loše otvara i Galović ima dvije brejk lopte, no Sinner zatim šampionski osvaja četiri poena zaredom.

              Oduševljen sam kako je uspio da ukrade ovaj treći set jer je apsolutno tada bio lošiji igrač. U posljednjem kolu kvalifikacija igra protiv Španca Vielle koji je u prvom kolu napravio iznenađenje savladavši Taroa Daniela. Neće biti lako pogotovo nakon današnjeg i fizičkog i psihičkog pražnjenja, ali bitno je proći drugo kolo jer se u glavni žrijeb može uvijek plasirati i kao LL. U svakom slučaju, nakon US Opena nek se vrati čelendžerima kako bi nekako uspio da osigura glavni žrijeb za Australian Open naredne godine.
              Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

              Comment


              • #22
                Uspio je! Bravo! Zakomplikovao je u prvom setu kod 5:4 uz servis, ali nakon toga je sve bilo jednosmjerna ulica. 7:6 i 6:0 i prvi ulazak u glavni žrijeb GS turnira iz drugog pokušaja. Nije bilo pokriveno kamerama pa ne mogu ništa reći o samoj igri, ali biće prilike u budućnosti.
                Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                Comment


                • #23
                  Evo dojaho kad si navalila

                  Kako Janko stade, koliko je prvi bio dobar toliko drugi set katastrofa.

                  Comment


                  • #24
                    Lajović lagano ide prema pobedi, napravio brejk u trećem setu..

                    Samo što napisah Darcis vrati brejk hahha
                    Last edited by Lord Aleksoni; 26-08-19, 18:39.

                    Comment


                    • #25
                      Šta Tipsa pokloni

                      Imao 5:3 i izgubio u tb

                      Comment


                      • #26
                        I to duplom servis greškom

                        Comment


                        • #27
                          Na kakav način verovatno završava GS karijeru, šteta da mu zadnji meč bude mrtvi Kudla

                          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                          Comment


                          • #28
                            Šteta. Igra li dubl? Znam da često igra na ovim većim turnirima
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • #29
                              Hvala tuto, živ bio.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • #30
                                Šta će mu dubl, ni ovo ne može izgurati meč bez medikal - on i Novak ko da su bosi trenirali.

                                Comment

                                Working...
                                X