Announcement

Collapse
No announcement yet.

La Liga Santander 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treba Carles Pereza malo ubaciti da se dobije na brzini po krilima. Sergi Roberto i Rakitic igraju prilicno sablonski, cim imaju loptu u posjedu u vecini slucajeva se zna sta ce uraditi, dodati prvom do sebe ili vratiti nazad iako nekad ima boljih rjesenja.

    Comment


    • Ali da bi Perez igrao, tu tek treba potpuna rekonstrukcija ekipe za koju Valverde nije sposoban.

      Elem, ajmo ovako - Perez moze samo desno krilo da igra ili nekog SS da recem kao protiv Intera.
      Grizman moze samo centralno da igrao.
      Mesi samo moze centralno da igra.
      Suarez moze samo centralno da igra.

      A mi guramo Grizmana kao krilo, iako nikad nije bio, ajde da recemo bio je zanimljivo desno krilo u Sosijedad. Mesi igra desno iako covjek nema volje da se vrace nazad, al cemo mu oprostiti zbog magije naprijed. Suarez koji pokazuje work rate jednom u pet, a isto tako i tu kombinaciju sa Mesijem.


      Nama je realno najbolje da igramo nesto ovako, u Valverdeovu omiljenu formaciju! 4231 sa De Jong i Buskets/Artur pivotom (kao protiv Intera na kamp nou), po krilima stavimo Karlesa Pereza/Dembelea i Fatija/Dembelea, barem ce se ti klinci zrtvovat nazad. Mesija i Grizmana centralno.

      Ovo apsolutno nema smisla sto se igra, nit imamo krila, nit imamo brzine, nit manevra, nit ista. Na Kamp Nou druga prica, Mesi prsti na sve strane, ima presinga, ima inteziteta, u goste nicega.

      Comment


      • Ma od Griezmanna pravis nekog wing beka sa tom pozicijom na lijevoj strani, previse je daleko od gola, ogranicen. Perez je protiv Intera bas odlicno igrao, strasno motivisano djelovao. Mislim da bi on imao doprinos i na lijevom krilu jer definitino da na desnom nema mjesta. Griezmann centralni napadac, Messi standarno all around igrac, i miksovati malo sa Fatijem i Perezom, to bi trebalo da donese malo promjene u smislu brzine u napadu.

        Comment


        • Službena objava Real Sosijedada na Twitteru:

          Pošto drugi zadržavaju prave slike samo za sebe, pomoći ćemo im i odabrati one prave da sagledaju realnu sliku.
          Puna podrška ekipi Real Sosijedada koja od sinoć prolazi kroz nevjerovatnu kampanju i optužbe katalonskog kluba i njihovih kvazi-novinara.

          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Ladno Uljoa igra u Rajo Valjekanu. [emoji23] Šteta što ne mogu opet do prve lige.

            Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Koja je fora da ove Španske sudije sviraju kraj pre isteka 45 minuta. Aj što nikad nema nadoknade kao da se prvo poluvreme odigra bez ikakvog prekida, ali sviranje kraja meča pre isteka regularnog dela.. Jeste samo 2-3 sekunde, ali opet pravila su pravila, gde možeš svirati kraj pre isteka vremena.

              Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Meč Rajo Valjekano - Albacete prekinut zbog povika sa tribina Romanu Zozulji da je nacista. Igrač koji je pre koju godinu doveden iz Betisa u Rajo na pozajmicu, medjutim tada su ga navijači momentalno oterali, i poručili predsedniku kluba da zbog tog poteza treba i on sam da podnese ostavku. Danas Zozulja nastupa za Albacete ali ga navijači na Valjekasu izgleda i dalje ne simpatišu.

                Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Nema meča gde Ramos ne napravi neki veliki propust.
                  Može samo zahvaliti Kurtoi što je ostalo ništa-ništa na semaforu.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Joj ovog Zidana više. Kad god Barselona sejebe on sjebe više.

                    Comment


                    • Barsa kada retko izgubi bodove često bude miljenik sreće.
                      Ispade da samo uzet bod na Anoeti može višestruko im se isplatiti.
                      Prvi konkurenti Real i Sevilja nisu iskoristili kiks Blau-grane u Baskiji.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Razbiće Barselona Reala. Zidan se čovek izgubio...

                        Comment


                        • Zavisi u kom sastavu će se Real pojaviti na Kamp Nou.
                          Ne briljira ni Barsa al je u prednosti zbog ludaka Mesija koji izmišlja golove.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Ma nema šanse Real protiv Barselone. Zidan ne zna šta radi.

                            Comment


                            • Šta tek reći za Valverdea.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Kakav debilan sport i VAR mrš u pičku materinu odoh gledam Dallas Ramse. Mrš. Jebem ti VAR mrtvi pauze po 4 minuta.

                                Vinisius je mala pičkica.

                                Comment

                                Working...
                                X