Announcement

Collapse
No announcement yet.

La Liga Santander 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    PS Ogi svaka čast za otvaranje teme, nisam jos sve procitao ali ovih par sto jesam su za svaku pohvalu.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • #17
      Originally posted by Jax Teller View Post
      Bio je plan, daj da iskoristimo neku gresku Bilbaoa i to su tri boda. Jbg plan nije uspio
      Roberto igra u veznom redu i to je ok ali pretjeruje sa onim ubacivanjima u napad, jos ide kroz sredinu, od onoga nikakve koristi nije bilo. Ali pravo je pitanje da li je to Valverde tako htio ili na terenu radi ko sta hoce.

      Originally posted by Jax Teller View Post
      PS Ogi svaka čast za otvaranje teme, nisam jos sve procitao ali ovih par sto jesam su za svaku pohvalu.
      Hvala

      Comment


      • #18
        Ovaj Valverde ima neke slike Bartomeua i uprave, nema drugog objasnenja. Koja sramota od coveka.

        Comment


        • #19
          Mozda traži Robertu da bude box to box igrač, a dečko nije to. Da se ne lazemo on je vrlo prosječan igrač koji se sposoban prilagoditi se poziciji koja mu nije prirodna. Sada se vec od njega očekuje nešto konkretnije, a veliko je pitanje može li on to opravdati. Dok je bio na desnom beku nisu bila ta očekivanja, vec je bilo samo da se odradi posao korektno, a on je uz to još imao jako dobrih utakmica. Sad ćemo vidjeti sta moze u veznom redu.
          Last edited by Jax Teller; 17-08-19, 00:02.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • #20
            Ognjene odlicno otvaranje teme, svaka cast. (zao mi je samo sto ti ne mogu reputaciju dati u ovom trenutku)

            Inace Barsa sa Valverdeom nema cemu da se nada, sto pre neznalica ode to je bolje i po Barsu i po fudbal generalno posto je bas sramota da unistava poslednje godine najboljeg igraca svih vremena.
            sigpic

            Comment


            • #21

              Comment


              • #22
                Kakvo pojacanje je dobio u De Jongu, najbolji transfer Barse u post Nejmar eri po meni, klasa od igraca za narednih 10ak godina. Dete je rodjeno da igra za Barsu.

                Kapiram da planiraju da Cavi bude trener od sledece sezone, ali vala dosta je bilo sa ovim, bolje da su nekom pomocniku iz Barce B dali posao dok ne dodje Cavi. Ligu ce Mesi sam osvojiti.

                Comment


                • #23
                  Kapa dole za otvaranje teme Ognjene

                  Što se utakmice tiče, da se ne ponavljam dve godine već, sve je jasno i pre nego što je počela sezona. Tri godine koje će ogromnu, ali ogromnu mrlju ostaviti na zaostavštvinu kluba.

                  Comment


                  • #24
                    Eee moj Modriću.
                    Užasna tekma iza tebe.

                    Comment


                    • #25
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • #26
                        Ljudi proslavise gol.

                        Ali VAR jbg.

                        Comment


                        • #27
                          Je l sam ja nešto malo zbunjen ili prošle sezone nije bio termin od 22h pa je sad vraćen?

                          Comment


                          • #28
                            Ne bi me iznenadilo. Tebas i ta ekipa koja organizuje takmičenje su u sportskom smislu pogubljeni, ali kada je reč o novcu na sve su spremni.
                            Žongliranje sa terminima im je najmanji problem.

                            Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • #29
                              Kakav je igrac Felix. 120 miliona ce da ispadne kradja.

                              Comment


                              • #30
                                Sprdao se sa igračima Hetafea. Trkom i driblinzima podsetio na Mesija.
                                Milina gledati kako igra sa loptom a i bez nje. Kretnja mu je besprekorna.
                                Treba pohvaliti i gošu Hetafea za čitanje Morate.

                                Comment

                                Working...
                                X