Announcement

Collapse
No announcement yet.

La Liga Santander 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Kakav je Kosta tenk, zverina, svaka cast. Govno je to stoji ali ako igra za tvoji tim onda je mnogo lakse, paklen igrac.

    Comment


    • #77
      Zidan totalno pogubljen.

      Varan je katastrofalan. Prvi gol na dušu Ramosa. Karvahal katastrofa. Mendi i Militao moraju da igraju.

      Jović može da igra špica, ono vraćanje u sredinu je retardirano. Ne mogu da kažem da je pokazao nešto, ali ne mogu ni reći da je imao neke šanse.

      Veza Kazemiro(koji je bio dobar) Kros i Modrić deluje... kao Složna braća 2019. Totalno nisu relevantni.

      I toliko o tome da je Ronaldo gušio nekoga. Pola tima nisu bez njega, a Zidan mora da malo ubrza proces.

      Comment


      • #78
        Dovesti Militaa da ti sedi sve vreme na klupi a vamo ti igraju pojedini diletanti ide na dušu Zidana koji je totalno bez kompasa.
        Serhio Ramos je blagi očaj. Svake sezone sve veća rupa pa nije čudo što ga u mnogim anketama navijači teraju na odlazak.
        Neće ovde pomoći ni Eden Azar jer očigledno u Madridu fudbal nije baš u prvom planu.

        Comment


        • #79
          Originally posted by 7528. View Post
          Ronaldo gušio
          Real treba da vrati sve Lige šampiona koje je osvojio sa Ronaldom i da UEFA proglasi Kristijana Ronalda za čovek-tim četverostrukog šampiona Evrope.
          Prestigao bi jedan Inter na večnoj listi
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • #80
            Nestao je taj Luka Modrić. Kakva blamčina. Iniesta, Xavi, Snajder nisu uzeli, uzeo Luka Modrić. Naravno da je vrhunski igrač, ali nemoj da se zezamo.

            Bolje da je Mesi uzeo prošle godine.

            Comment


            • #81
              Krivo mi je zbog Modrića, naravno.
              Ipak sve je to trulo, sva ta individualna priznanja.

              Jedino koje priznajem je zlatna kopačka Darka Pančeva 1991, i to mu je uručena sto godina nakon što je osvojena.
              Velika je mržnja prema Crvenoj zvezdi u UEFA tada posejana, Super kup u gostima, kompletno takmičenje u Segedinu i Sofiji, treba biti izuzetno oprezan i sada, uprkos hvalospevima.

              Ako Crvena zvezda bude previše štrčala veličinom treba očekivati "afere" kao što je bila prošlogodišnja u Parizu. Mržnja prema nama je isuviše velika da bi na naše uspehe gledali mirno.

              Zapamtite ove reči.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • #82
                Mi imamo jednu da se tako izrazim vrstu pod znacima navoda prokletstva, a to je da smo kroz istoriju bili jak, veliki i prkosan narod, ali nekako vecito sam. Sami smo istorijski, sami smo sportski, sami smo politicki, sami smo verski. Na svaki moguci nacin su nas svi ostavljali kad je trebalo da se izborimo za ono sto je nase. Nikad vecu kradju koju ja pamtim nismo imali od one nad Cavicem i onde od Turske u kosarci. Ali opet, evo nas, mi smo tu, igramo i borimo se opet za medalju. Mislim da bih trebao da stanem, jer nije ni mesto ni vreme, a ni nacin da se ovako prica o jednoj jako velikoj i ozbiljnoj temi. A i ja sam ipak mlad za tako nesto.

                Comment


                • #83
                  Areola -> Real Madrid
                  Rafinha -> Celta

                  Comment


                  • #84
                    Real je od samog prelaska Kejlora Navasa iz Levantea pokazivao veliku dozu ne fera prema sjajnom Kostarikancu. Sve vreme tražili mu zamenu čak i posle nasleđivanja "jedinice" od legende kluba Ikera Kasiljasa.
                    Vrhunski golman i vrhunski profesionalac sve vreme ćutao i marljivo radio te mu se posrećilo napustiti nezahvalne madridske poslodavce i sreću nastavka karijere potražiti pod svetlima Pariza u PSG-u.

                    Comment


                    • #85
                      Svakako je bolji od glupog Kurtoe.

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Real je od samog prelaska Kejlora Navasa iz Levantea pokazivao veliku dozu ne fera prema sjajnom Kostarikancu. Sve vreme tražili mu zamenu čak i posle nasleđivanja "jedinice" od legende kluba Ikera Kasiljasa.
                        Vrhunski golman i vrhunski profesionalac sve vreme ćutao i marljivo radio te mu se posrećilo napustiti nezahvalne madridske poslodavce i sreću nastavka karijere potražiti pod svetlima Pariza u PSG-u.
                        Da im nije Navas,ne bi uzeli trećeg ušatog.
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by 7528. View Post
                          Svakako je bolji od glupog Kurtoe.
                          Nemoj tako, klempavi na pripremama izjavio da je pokazao da sada nema polemike ko je br 1.


                          Kako se svaki put obradujem kada kiksne, pa njemu prebacuju gol, cele prosle sezone je bio krsina.
                          Last edited by colchonero; 02-09-19, 19:45.

                          Comment


                          • #88
                            Malac ne raduj se Realovoj nesreci, kad Atleticu zagusti sjetit ces se da navijas i za Real!
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • #89
                              Kada je bila aktuelna priča oko DDG i Reala bio sam jedan od retkih koji je molio Boga da se posao utanači i da u suprotnom pravcu stigne Navas.
                              Ja nisam preveliki fan bivšeg čuvara Atletiko Madrid a izuzetno cenim i poštujem kostarikansku pumu.
                              Zavoleo sam ga još braneći za mali Levante gde je činio čuda. A posebno mi ostao urezan u sećanju onaj klip kada je na treningu malenog kluba iz predgrađa Valensije branio šuteve od teniske loptice.
                              Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 02-09-19, 19:53.

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by La Jugoslavia View Post
                                Real treba da vrati sve Lige šampiona koje je osvojio sa Ronaldom i da UEFA proglasi Kristijana Ronalda za čovek-tim četverostrukog šampiona Evrope.
                                Prestigao bi jedan Inter na večnoj listi [emoji3]
                                Sto ne uze covek-tim sa Juveom prosle godine usatog?

                                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X