Announcement

Collapse
No announcement yet.

La Liga Santander 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Pratio sam ga u predsezoni, svaki kontakt s loptom mu je maestralan i odise klasom. A tek ima 20-21 godinu. Strasno.

    Comment


    • #32
      Originally posted by La Jugoslavia View Post
      Ne bi me iznenadilo. Tebas i ta ekipa koja organizuje takmičenje su u sportskom smislu pogubljeni, ali kada je reč o novcu na sve su spremni.
      Žongliranje sa terminima im je najmanji problem.

      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
      To je najbolji termin.

      Comment


      • #33
        ^^

        20 puni u Novembru, nema jos. Vidim da se povredio nesto, mada kazu da je zamenjen iz predostroznosti.

        I ja sam ga pratio, sta je radio Realu i Juveu jbt... prijateljske jesu to stoji, ali vidi se da ima nesto posebno u njemu.

        Comment


        • #34
          Sreća za Oblaka.

          Comment


          • #35


            Ova slika me nekako uvek podseti na taj termin u 22h i gledanje klasika na onim ogromnim "guzatim" televizorima. U toku bombardovanja u Ivanjici unište jednu od najvećih satelitskih stanica. Para se nema, antenu dok namestiš to je kvantna fizika (uz uslov da imaš neku bolju i da ti je kuća dobro pozicionirana). Onda ideš kod komšije koji to jedva hvata, al se ipak nekako gleda. Ovo zaglavlje se nekako vidi, al nije ni bitno koji je rezultat, samo da se gleda.

            Comment


            • #36
              Zna(lo) to nekad da pocne i u 23h, ali 22h je ipak cesce, prakticno (bio a vrv ce i biti) redovan.

              Comment


              • #37
                Dembele novi Baloteli, koliko poremecen lik. Nije se pojavio za vikend na preglede uopste, dosao u ponedeljak sjeban i u klubu otkrili da ima problem paf pet nedelja pauza. Uzasno je nedisciplinovan, njega su trebali da prodaju jos prosle sezone kad je pravio probleme, sad ga niko nece uzeti kad vide svi kakav je.

                Borusija sabila jos jednom, jasno je njima odma bilo kakav je.
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Ocajno je odigrao za vikend iako je trebalo da bude najspremniji igrac na pocetku sezone s obzirom da su on i Todibo poceli prvi sa pripremama za ovu sezonu.

                  Comment


                  • #39
                    Kakvo smece od novinarstva.

                    Comment


                    • #40
                      Kakva golcina Benzeme
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Strašan špic.

                        Comment


                        • #42
                          Gvaridola za 1-1, kako je propao Varan, uzas. Mislim da Zidanu mora Militao da pocinje umjesto Francuza.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            To je ta čuvena odbrana Reala.
                            Da igra protiv Radnika ne bih se smeo kladiti u clean-sheets.

                            Comment


                            • #44
                              Tako bre, bravo Joao!

                              Comment


                              • #45
                                Blau-grana ponovo bez najboljeg Lea Mesija.
                                U odsustvu povređenih Mesija, Suareza i Dembelea navalnu liniju činiće Rafinja, Grizman i mladi Karles Perez.
                                Biće zanimljivo videti reakciju oba tima posle startnih neuspeha.
                                Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 25-08-19, 20:46.

                                Comment

                                Working...
                                X