Announcement

Collapse
No announcement yet.

La Liga Santander 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne može Barsa da se povrati od Valverdea. Trebaće ovde vremena restartovati tim.

    Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Pitanje koliko je samo Valverde bio kancer i ako je davnih dana trebao popiti otkaz. Još posle blamaže u Rimu.
      Celokupna situacija oko kluba nije ružičasta. Još ovo sa Abidalom, pa ultimatum Mesija sve se odražava na ispod očekivane partije.
      A najveći problem je prazna kasa. Jer kako drugačije objasniti nereakciju uprave ne bi li pronašla kakvu-takvu zamenu za duže odsutnog Suareza.
      Upravo je neigranje Urusa najveći problem za visoke ambicije Blau-grane. Mesi za sada ne može sam.
      Grizman je u kanalu...

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Dajte Visku da prenosi Real,covjek lijepo reko da imaju +3 sve u svojim rukama,laksi raspored a oni -2?
        Real ko zima,voli da je u plusu[emoji16]

        Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

        Comment


        • Sramotna reakcija Kurtoa

          Comment


          • Sklonio ruke čovek, da slučajno ne bi odbranio.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • A nije ocekivao da ce da sutira iz onog ugla,a da je mogao da digne ruke mogao ali i da jeste ne bi stigao da brani

              Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

              Comment


              • Gledam program Sport kluba (1.,2.,3.) za nedelju i ne vidim da je predviđen prenos El klasika u 21h. Nadam se da je u pitanju neka greška

                Comment


                • Na programskoj stoji novasport 21h

                  Comment


                  • Uh, dobro je, sad i ja vidim...

                    Comment


                    • Lopetegija baš treba trpeti. Ako si navijač Sevilje moraš imati čelične živce ne bi li istrpeo njegovo trenersko (ne)znanje.
                      Igraš u svome dvorištu, imaš dva gola prednosti + igrača više i za tili čas prospeš sav trud i dozvoliš protivniku da dođe na prag nerešenog rezultata.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Klupa Sevilje jednostavno ne moze da ispuni njegove zamisli ako one uopste i postoje. Mucenje je gledati.

                        Comment


                        • Tibo Kurtoa čupa Real.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Cudan, al zanimljiv El Klasiko.

                            Barsa moze dosta dosta da zali, vidi se da su individualno bolji, lakse dolaze do zavrsnice, al zavrsnica fali.

                            Inace veoma zanimljiv podatak oko Grizmana, 13 golova dao, 10 puta otvorio utakmicu. Zamalo i nocas, al ima vremena.

                            Cudna pozicija za De Jonga, citave sezone mu se daju svakakve uloge. Al opet ima neki strah, dva puta je trebao da proba da zavrsni sa dvadeset metara, al on trazi Mesija.


                            I svidja mi se da konacno igraju sa nekom ostrinom, ne daju da ih Realovi igraci izguraju, Artur ugazi Krosa onamo, Semedo masu puta izbacio Viniciusa i Marsela iz duela.

                            Ceka se Mesi, potpuno odsutan. Cak i kad primi loptu i ima livadu ispred sebe, on trckara sa loptom.

                            Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
                            Last edited by Baka; 01-03-20, 21:55.

                            Comment


                            • Vinisijusovo donošenje odluka je baš na slabom nivou.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Ljudina uvela Diaza 3.put ove sezone al sprda

                                Comment

                                Working...
                                X