Announcement

Collapse
No announcement yet.

La Liga Santander 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Peku oči od Barsine tika-take.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Iskupio se Maksi Gomez za promašeni penal.

      Kike Setien već u problemu.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Mogu oni da vrte do prekosutra i imati 1000pasova i 80% posed, ali kad nemas udarac na gol 70min dzaba je sve..

        Kondogbia i kokelan su pokidali
        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

        Comment


        • Barsa je ispušena muštikla. Previše zavise od Mesija. Kada se omaleni Gaučos uvede u mirnu zonu, nema igrača koji će povući i iskočiti iz koloseka.
          Grizman to jednostavno nije. On je produkt Čola Simeonea i nekog drugog sistema.
          Luis Suarez bio taj. Idealan partner sa Mesijem da izdominira. Upravo njegovo odsustvo nenadoknadiv gubitak za Blau-granu.
          Moraće Setien i sportski sektor zadužen za transfer politiku pronaći idealno rešenje da zajedno sa Mesijem završe sezonu u tandemu.
          Dal Rodrigo iz Valensije ili neko drugi al se mora dovesti kvalitetan špic sa istančanim njuhom za gol.
          Sreća u nesreći da ide realno lakši raspored gde bi se tim pred prvomartovski El Klasiko mogao i morao napumpati kakvim-takvim samopouzdanjem.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Još jedan veliki udarac za Čola Simeonea i njegov Atletiko.
            Skromni Leganes bez po muke izborio "nulu" i odnio kući bod veliki ko kuća.
            Ne bih se smio opkladiti da polako ne počinje biti uljuljana pozicija Simeonea. Izgubio je poverenje dela navijača videćemo koliko će uprava imati strpljenja ne bi li se odupreli pritisku da uruči otkaz dugogodišnjem prvom treneru i stvaranju današnjeg Atletika.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Imaju ogromih problema sa stvaranjem gol sansi, nerealno deluje s obzirom kakve igrace imaju.

              Comment


              • Baš uzbudljiv dan u Španiji[emoji23]

                Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  Imaju ogromih problema sa stvaranjem gol sansi, nerealno deluje s obzirom kakve igrace imaju.
                  Jel si ih gledao dovoljno ove sezone?
                  Ako jesi, sta mislis kakve su im sanse protiv Liverpula u 1/8 LS?
                  S obzirom da meni izgleda ovako sa strane, da im ekipe koje napadaju odgovaraju i da tako najvise sansi stvaraju iz tih nekih kontri polu-kontri. Samim tim mislim da im Liverpul bas lezi.

                  Sent from my motorola one action using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Nemaju promil šansi protiv vas.
                    Nije im više ni defanziva stamena. Leganes ih danas pogotovo u prvom magarčio napred.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Jel si ih gledao dovoljno ove sezone?
                      Ako jesi, sta mislis kakve su im sanse protiv Liverpula u 1/8 LS?
                      S obzirom da meni izgleda ovako sa strane, da im ekipe koje napadaju odgovaraju i da tako najvise sansi stvaraju iz tih nekih kontri polu-kontri. Samim tim mislim da im Liverpul bas lezi.

                      Sent from my motorola one action using Tapatalk
                      Apsolutni ste favoriti, znaci sve manje od dominiranja bice iznenadjenje. Sve je to jalovo, te polu-kontre, kontre, posed... meni se to nista ne svidja. Ostalo im jedino da priprete iz prekida...

                      Comment


                      • Comment


                        • Alkaser u Viljarealu.

                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Vraca se Carrasco u Atletiko, ovo se bas nikako nije ocekivalo.

                            Comment


                            • Tražili špica dobili tj. vratili Karaska.
                              Ako ništa drugo uzivaće Madriđani u lepoj i pohotnoj mamici [emoji14]

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Vratili Carrasca jer hoce da se rijese Lemara i vjerovatno ne racunaju na njega ozbiljno.

                                Comment

                                Working...
                                X