Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maunt i Pulisic su imali svoj talas dobrih igara i golova kojeg sada nema. Vilijan ima previse minuta na terenu. A naravno da ce biti problem protiv svake ekipe koja se bolje brani. Ne moze samo roviti Ejbraham da daje.

    Bas sam to pomenuo pre nekih mesec dana. Rodrigo ne moze dostojno da zameni Fernandinja na sredini terena, kao sto ni Stons/Otamendi ne mogu Laporta.
    Pre sezone sam ocekivao vise minuta za Kansela. Cudno da se jos nije uklopio u sistem.
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Mislim da Totenhem završava u top 4. Oni, Lester, Siti, Liverpul, sem ako ne bude nekog naglog pada u formi Lestera pa upadnu Čelzi ili Junajted. Inače oni nemaju kontinuitet a Žoze će da nakupi dosta bodova.

      Arsenal je očaj ali ako ima šta pozitivno trenutno to je da bi mogli dovesti Artetu, jeste on kocka ali mogao bi ispasti baš dobar izbor.

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        Realno, nije ni pola Sancha.

        To na prvu loptu, ima tu jos kandidata. Hudson Odoi na primer, Mount ne znam koje je godiste.
        Svi su daleko ispod ovog malog.
        Iz prostog razloga sto je ostao u ovom timu prepunom azdaja i borio se i izborio za svoje mesto. Sto je priznacete svi daleko najvece doatignuce u odnosu na bilo sta drugo.
        Evo videli smo ga sinoc igrao je pp desnoj strani. Moze da igra sta hoces, veznjaka, ofanzivnog, levog-desnog. Ima brzinu, prodornost, balans (sto je najbitnije) tesko mu je uzeti loptu. Sa istom zna mnogo toga. Pregled igre, osecaj za pas, za utrcava je. A klinac - tek ce da se brusi i da napreduje...
        Last edited by Sandugp; 16-12-19, 14:58.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Sancho, pa 50 praznih mjesta, nemojte da se zajebavamo.

          O ovima se raspravlja kao o talentima, Sancho je vec oooooozbiljan igrac drugu godinu zaredom. Covjek je prvi u Evropi stigao do double-doublea, a kad ti je Messi konkurent onda definitivno to nije mala stvar.
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Dale View Post
            Sancho, pa 50 praznih mjesta, nemojte da se zajebavamo.

            O ovima se raspravlja kao o talentima, Sancho je vec oooooozbiljan igrac drugu godinu zaredom. Covjek je prvi u Evropi stigao do double-doublea, a kad ti je Messi konkurent onda definitivno to nije mala stvar.
            Ozbiljan igrac gde?
            Sve sam vec malocas napisao.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Svi su daleko ispod ovog malog.
              Iz prostog razloga sto je ostao u ovom timu prepunom azdaja i borio se i izborio za svoje mesto. Sto je priznacete svi daleko najvece doatignuce u odnosu na bilo sta drugo.
              Evo videli smo ga sinoc igrao je pp desnoj strani. Moze da igra sta hoces, veznjaka, ofanzivnog, levog-desnog. Ima brzinu, prodornost, balans (sto je najbitnije) tesko mu je uzeti loptu. Sa istom zna mnogo toga. Pregled igre, osecaj za pas, za utrcava je. A klinac - tek ce da se brusi i da napreduje...
              Za koje mesto se tacno izborio? Da igra 10ak minuta u rešenim mečevima? Svaka čast stvarno.

              Naravno da nije "daleko najvece dostignuce".

              Sa druge strane imaš čoveka koji dominira u top 4 ligi Evrope, verovarno je i medju najboljim igracima ove sezone u Bundesu.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Ma Arsenal može da dovede Gvardiolu Klopa i Murinja zajedno, oni dok ne odreše kesu za odbranu, neće nigde doći. Samo treba da modeluju Lfc. Lfc kada je zatvorio odbranu, postao je ozbiljan klub.

                To isto treba da zna i United, isto treba da zna i Čelzi.

                Arsenal samo treba da juri zadnju liniju.

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Za koje mesto se tacno izborio? Da igra 10ak minuta u rešenim mečevima? Svaka čast stvarno.

                  Naravno da nije "daleko najvece dostignuce. Sa druge strane imaš čoveka koji dominira u top 4 ligi Evrope, verovarno je i medju najboljim igracima ove sezone u Bundesu.
                  Znas koliko imas takvih koji su dominirali u cetvrtoj najjacoj ligi evrope pa presli na naredni stepenik i - NISTA.

                  A nije bas da igra 10ak min .... To je vec netacna fraza.
                  Doduse usled osakacenosti tima je dobijao minute, ali i usled svojih zasluga.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Mount evo već druga godina kako igra standardno, prvo Championship, sad PL - to je daleko veće dostignuće od toga što je Foden uradio takodje.

                    To je samo sa strane postignnutog do sada, ja bih rekao da je Foden svestraniji igrač. Medjutim Sancho je stvarno mašina, i kad je igrao za reprezentaciju, odmah je pravio razliku.

                    Ja bih na prvo mesto stavio TAA, ali on je stariji i definitivno ne ide pod "talenat".


                    Mozda ima dosta takvih Sandu, ali opet to ne menja cinjenicu da je to 100 pita vece dostignuce nego, u najboljem slucaju, rotacija u Sitiju.
                    Last edited by mark !t zer0; 16-12-19, 15:20.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Ozbiljan igrac gde?
                      Sve sam vec malocas napisao.
                      U ekipi koja ove sezone ni u Evropi, ni u vlastitoj ligi nema apsolutno nista manje uspjeha nego City.

                      Mislim da malo, doduse malo vise pretjerujes s ovim da se Foden izborio za sansu, vjerovatno zbog toga sto je svjeza utakmica s Arsenalom, gdje je dobio sansu od prve minute.

                      Evo gledam, momak u karijeri ima JEDAN PL gol, vjerujem da ni asistencija nema nesto vise, a Sancho je jedan od najboljih asistenata u Evropi, a ni golovi mu Boga mi ne nedostaju.

                      Naravno da se slazem s dijelom da je bolje biti u Cityu, nego u Dortmundu, ali uloga im nije ni slicna. Jadon je jedna od najvecih zvijezda BL, a za Fodena se svi sokiraju kad vide da igra od pocetka u bitnoj utakmici.

                      To koliko je on talentovan i sta moze postati je druga prica, ali je cinjenica da obojica imaju po 19 godina i da Sanchu ni po brojkama, ni po utjecaju na igru nece prici bas bas dugo.
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Nemojte da mislite da ne cenim Sanca. On je mega talenat, ali je Foden bolji.
                        Svedoci smo bili u poslednje vreme "milion" igraca koji su dominirali u Nemackoj pa kasnije nista. Mozemo i da ih nabrajamo ako hocete, ali verujem da nema potrebe.
                        Sa druge strane veoma mali broj je nastavio da momojebise i Engleskoj, Spaniji. Ozil, KDB, Obamejang mi prvi padaju na pamet.
                        Tako da ja ne priznajem to nista dok se ne dokaze u buducnosti, a hvala bogu vreme je pred njim i ne sumnjam da hoce.
                        Opet mozda je izabrao pametniji - laksi put u odnosu na Fodena.
                        Po meni je najteze ostati u klubu gde na svojoj poziciji imas prejaku konkurenciju i svojim zalaganjem, igrama pa zaslugama koje iz toga proizilaze izboriti svoje mesto i napraviti ime.
                        Teze nego dominirati u Bundesu, ili biti glavni baja u svom selu.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Dale. Brojke i uticaj na igru mogu da se promene koliko vec sledece sezone.
                          A i ako jesu neki parametar ne moraju da znace nista. Seti se samo sta je u tom istom Dortmundu radio Miki Miki Veliki pre nekoliko sezona 20-20 je imao golovi asistencije - brutalno. Pa sipak u PL.
                          Zamisli ode Sanco u Totenhem sledece sezone.
                          A u isto vreme zamisli Siti bez Davida Silve sa Fodenom.

                          To je banalan primer koji nista ne mora da znaci.

                          Ili ode Pep u Juve, pa povede i mladjanog sa sobom
                          Last edited by Sandugp; 16-12-19, 15:58.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Navodno je skoro pola Championship-a, ukuljucujuci i Wednesday, zainteresovano da u svoje redove dovede Brewstera kao pozajmljenog igraca. Swansea je najveci favorit posto je Steve Cooper radio sa njim u reprezentaciji do 17 godina.

                            Comment


                            • Stoti meč na klupi Kristal Palasa. U današnje vreme treneri slabijih klubova skoro pa nikada ne uspeju da dodju do ove brojke. Valjala bi i pobeda da se proslavi. Treba napomenuti u ovakvim situacijama neverovatnu sezonu kada je nasledio De Boera koji je završio svoju epizodu sa 5 mečeva i 5 poraza bez datog gola, gde je doveo ekipu do 12 mesta na tabeli.

                              Last edited by DžonDon; 16-12-19, 19:47.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X