Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gospodin Klopp i gospoda iz LFCa...
    https://www.dailymail.co.uk/sport/sp...-concerns.html

    Comment


    • Koja glupost... pa onda ne smeju ni u jednom hotelu da odsednu koji se nalazi u tom regionu.


      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

      Comment


      • Ne da je glupost nego je i uvreda za organizatora. Vlasnik hotela i hotelski radnici imaju dogovor po kojoj ceni ce oni raditi tako da nikakav folirant Klop niti Liverpul nemaju pravo u to da se mesaju, a ni da glume neke borce za pravdu.

        Mozda su se radnici tog hotela radovali dolasku igraca koji nastupaju za prvaka Evrope i sada su ih dezurni borci za pravdu uskratili za taj trenutak srece, par fotografija i autograma. Zamisli samo kako se oseca klinac radnika hotela kojem je otac obecao sliku sa Salahom na primer? Oseca se kao govno zato sto dezurni borci za pravdu pokusavaju nesto.

        Ljudi u Srbiji zaradjuju i manje od toga pa im to nije predstavljalo problem prosle godine, licemerje na svakom koraku.

        Ako im je toliko stalo do tih hotelskih radnika mogli su da im daju po 100 funti baksis.

        Zanima me koji ce biti sledeci potez gospode, odbice da igraju protiv Oksforda zato sto uprava Oksforda placa igrace samo 1000 funti nedeljno dok igraci Liverpula imaju 100k.

        Koliko su gospoda pokazao je Mane na mecu protiv Vile kada je pokusao da prevari skoro 40.000 navijaca domacih i svoje kolege iz protivnickog kluba.
        Last edited by belgrade_owl; 04-11-19, 23:14.

        Comment


        • I posle ce neko da kaze gospodin, covek podrzava varanje kolega i navijaca koji placaju skupe karte. Sve se to jednog dana vrati pa ce i on biti primoran da proguta svoje reci.

          Ne bi bilo lose da neko "najboljem" treneru na Svetu objasni da je fudbal sport u kojem je kontakt dozvoljen i da njegovi igraci ne moraju kleknu pri svakom dodiru.

          Last edited by belgrade_owl; 05-11-19, 00:24.

          Comment


          • Originally posted by La Jugoslavia View Post
            Lester siti je hit sezone, što ne menja činjenicu da se radi o izuzetno gadnom i kvarnom klubu.
            Svi vrlo dobro pamtimo da su odbili da igraju u Beogradu, pa ih Crvena zvezda naučila pameti u Beču.

            Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
            LOL



            Ko da se vlasnici isti i da se struktura kluba nije menjala. Nisu retardi ko mi, pa da 20 godina tapkamo u mestu.
            Last edited by Ricma; 05-11-19, 05:53.

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Jel jos neko misli da je ovaj Lester jaci i izbalansiraniji tim od onog koji je uzeo titulu?

              Sent from my motorola one action using Tapatalk
              Apsolutno. Sa Marezom bi se ugurali blize Sitiju i Liverpulu. Jedini problem ovog tima je kraca klupa. Mozda i Vardijeve godine, ali se iskreno nadam da moze izdrzati celu sezonu. Kao i Dzoni Evans. Prevelik uticaj imaju na tim.
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Originally posted by Scouser View Post
                Gospodin Klopp i gospoda iz LFCa...
                https://www.dailymail.co.uk/sport/sp...-concerns.html
                Pravi potez drustveno odgovornog kluba. Svet bi bio mnogo lepse mesto kad bi i ostali primenjivali slicne postupke.

                Comment


                • Malo je reći da sam oduševljen. Svaka čast!

                  Liverpool je više od kluba.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Ja vec mogu da vidim naslov kad se vratimo u EPL ili kad budemo igrali neki Kup. "Navijaci Liverpula odbili da sede na Leppings Lane Endu jer se tu pre 30 godina desio nesrcan slucaj."

                    Ako im je toliko stalo do tih ranika nek se solidarisu sa njima pa nek igraju za 8 funti dnevno, ili nek im doniraju svoje nedeljne plate... licemerje koje pokazuju prevazilazi sve granice.

                    Comment


                    • Plate sto se hotelijerstva tiče u celom MEA regionu su skoro pa iste, dakle ne bi trebali nikada više da idu bilo gde tamo na pripreme.

                      Bzvz se pravi pompa oko nečega gde nema mesta za to...


                      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                      Comment


                      • Na prvu loptu sam pomislio da ima veze sa Engleskom, cim sam video da je u pitanju Katar sve mi je bilo jasno. I Srbi su za njih gospoda.

                        Ipak je u pitanju Bliski Istok, a do pre 30 godina dosta sadasnjih urbanih oblasti su bile pustinje. Ne mozes da ocekujes da se za tako kratak period promeni mentalitet nacije i da se stvore civilizovani uslovi.
                        Last edited by Ricma; 05-11-19, 11:21.

                        Comment


                        • Originally posted by Scouser View Post
                          Gospodin Klopp i gospoda iz LFCa...
                          https://www.dailymail.co.uk/sport/sp...-concerns.html
                          Deluje mi kao da je Klop insistirao da otkažu hotel, gospodski potez. Sa druge strane, sumnjam da je u drugim hotelima drugačije stanje, jedino da odsednu u nekom privatnom smeštaju
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • 17.12. 1/4 kupa vs AVL- Engleska
                            18.12. 1/2 CWC vs ? - Katar

                            Deluje kao da su u inat to uradili posle izjave.

                            +: Izgleda da se Sonu brise crveni!
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Mislim da je ovaj raspored samo potencijalni, jos uvek ne i zvanican.

                              Sasvim je ok da Sonu obrisu suspenziju za crveni posto stvarno nije kriv za povredu protivnickog igraca, skup nesrecnih okolnosti je doveo do krajnjeg ishoda.

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                Mislim da je ovaj raspored samo potencijalni, jos uvek ne i zvanican.

                                Sasvim je ok da Sonu obrisu suspenziju za crveni posto stvarno nije kriv za povredu protivnickog igraca, skup nesrecnih okolnosti je doveo do krajnjeg ishoda.
                                Upisali vec na Sofascoru i Rezultatima.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X