Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Taj otkaz bi pokazao da je Junajted na dobrom putu da ne osvoji titulu narednih 20god.
    Ako mislis raditi rebuild i praviti novi tim, ovakve rezultate moras istrpeti, ili ce svake druge sezone menjati trenere koji ce dovoditi svoje igrace i tako u krug. Koliko je samo igraca proslo kroz Junajted od 2013, to se tako ne radi.

    Sent from my motorola one action using Tapatalk
    Kasnim malo sa odgovorom.

    Nije problem istrpiti rezultate ali ovakvu igru jeste. Meni nije jasno sta je htio sa dovodjenjem Meguirea i prodajom Smallinga, bar da je Smalling ostao pa bi i imalo smisla. Iskreno ne vidim neki plan u igri, cak se zna desavati u nekim slucajevim da neki tim igra izuzetno dobro ali tu igru ne prate rezultati pa kasnije dodju i bolji rezultati u kontinuitetu. U ovom Unitedu ne vidim neku plansku igru ali eto ostavljam prostor da mozda nisam u pravu pa da do kraja sezone dodje do stabilizacije.

    Imao si slucaj sa Kloppom u LFC-u, gdje mu je trebalo vremena ali odmah se vidjelo kuda vodi njegov sistem rada.
    Last edited by ognjen; 22-01-20, 22:22.

    Comment


    • Šon Dajš godinama radi briljantan posao sa Barnlijem.
      U zadnja dva kola bacili na pleća zahuktali Lester i nekada slavni United.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Na stranu sve prozivke izmedju nas kao rivala ali ovo je tuzno i zalosno. Navijaci ovo ne zasluzuju. Onaj pogled na tribine pred kraj...

        Ole nema pojma ali ko ce doci od boljih trenera u ovaj raspad to me zanima. Mislim da ce on ostati do kraja ali fakat ne vidim nekoga ko bi preuzeo ovaj tim i pri tom trpeo Vudvarda. Poketino ne verujem, Alegri isto.
        Dajte Megvajera i 80 milki za Smolinga sad

        Comment


        • Originally posted by ognjen View Post
          Kasnim malo sa odgovorom.

          Nije problem isptrpiti rezultate ali ovakvu igru jeste. Meni nije jasno sta je htio sa dovodjenjem Meguirea i prodajom Smallinga, bar da je Smalling ostao pa bi i imalo smisla. Iskreno ne vidim neki plan u igri, cak se zna desavati u nekim slucajevim da neki tim igra izuzetno dobro ali tu igru ne prate rezultati pa kasnije dodju i bolji rezultati u kontinuitetu. U ovom Unitedu ne vidim neku plansku igru ali eto ostavljam prostor da mozda nisam u pravu pa da do kraja sezone dodje do stabilizacije.

          Imao si slucaj sa Kloppom u LFC-u, gdje mu je trebalo vremena ali odmah se vidjelo kuda vodi njegov sistem rada.
          Smalling je imao svoju priliku da se dokaze u Junajtedu, ne znam na osnovu cega mislis da bi Smalling bio bolji od Maguire-a. Kad covek toliko godina u klubu nije uspeo sebi da obezbedi mesto u startnih 11.

          Liverpul trenutno nema previse veze sa tim fudbalom koji se igrao prve 2 sezone pod Kloppom. Pogledaj koliko je Klopp imao poraza i to ubedljivih poraza. Ali Klopp je sve vreme imao najvecu mogucu podrsku svih, atmosfera u klubu i oko njega je uvek bila pozitivna, dobro to je najvise do njega covek ima tu harizmu da ubedi sve navijace da budu na njegovoj strani i kada ne ide. Prosto Klopp nikada nije bio pod pritiskom i pod moranjem.

          Sent from my motorola one action using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • "For all the criticism directed at Ed Woodward recently, worth nothing that MUFC share price has gone from $15.33 in October to $20.25 today. That will always be a big tick in his favour with the Glazers. Safest man at Old Trafford."

            I to je taj problem.

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Smalling je imao svoju priliku da se dokaze u Junajtedu, ne znam na osnovu cega mislis da bi Smalling bio bolji od Maguire-a. Kad covek toliko godina u klubu nije uspeo sebi da obezbedi mesto u startnih 11.

              Liverpul trenutno nema previse veze sa tim fudbalom koji se igrao prve 2 sezone pod Kloppom. Pogledaj koliko je Klopp imao poraza i to ubedljivih poraza. Ali Klopp je sve vreme imao najvecu mogucu podrsku svih, atmosfera u klubu i oko njega je uvek bila pozitivna, dobro to je najvise do njega covek ima tu harizmu da ubedi sve navijace da budu na njegovoj strani i kada ne ide. Prosto Klopp nikada nije bio pod pritiskom i pod moranjem.

              Sent from my motorola one action using Tapatalk
              A da li je doslo do poboljsanja sa dovodjenjem Maguirea, ne bi bas rekao. Barem ne za sada. A mislim da je Smalling bolji igrac, ali eto nebitno. Poenta price je da tu ne vidim neki jasan plan.

              A to za Kloppa, pa upravo se na to odnosila moja prica. Imao podrsku a i to sto je dovedeno igraca od kada je on u Liverpoolu je sve pun pogodak, ako se ne varam ni jedno pojacanje se nije ispostavilo kao promasaj a plus sto su neki od njih i premasili ocekivanja u pozitivnom smislu. Klopp je bio 100% siguran u to sto radi.

              Comment


              • Maguire je prethodne dve sezone bio jedan od najboljih stopera u ligi, on je sa razlogom toliko placen i sa razlogom je dosao u Junajted.
                Drugacija je situacija u kojoj su jedan i drugi, Smalling igra bez pritiska prosto niko nista ne ocekuje od njega u ligi u kojoj 80% timova nisu vrhunski, PL je milijardu puta zahtevnija i fizicki i psihicki.

                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Proslava nakon gola Douglasa Luiza za 1:1 protiv Watforda.
                  Samo u PL.

                  Comment


                  • Samo u sezoni 2003-04 se desilo da ekipa koja je na 4. mestu ima manje od 40 bodova, gledao sam tabele od 2000-01 pa na ovamo. Retko gde je 1.67 bodova po mecu dovoljno za elitno evropsko takmicenje.

                    Comment


                    • Originally posted by limun View Post
                      Proslava nakon gola Douglasa Luiza za 1:1 protiv Watforda.
                      Samo u PL.

                      Ovakvom energijom ne mogu ispasti iz lige
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • https://www.thesun.co.uk/sport/footb...mpions-league/

                        Lester hoće Vestergarda i to za 15 m. Hahaha. Ne znam da li je ovo istina, ako jeste neka mu je srećan put, ne smemo ovo odbiti.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Maguire je prethodne dve sezone bio jedan od najboljih stopera u ligi, on je sa razlogom toliko placen i sa razlogom je dosao u Junajted.
                          Drugacija je situacija u kojoj su jedan i drugi, Smalling igra bez pritiska prosto niko nista ne ocekuje od njega u ligi u kojoj 80% timova nisu vrhunski, PL je milijardu puta zahtevnija i fizicki i psihicki.

                          Sent from my motorola one action using Tapatalk
                          Kada je dovođen Megvajer meni je 80 miliona previše zvučalo, realnije mi je izgledalo recimo 60 miliona ali svakako je kvalitetan, zelio ga je i Pep, koliko znam samo nije htio da da toliko koliko je Lester trazio.

                          Klop nije imao taj pritisak i zdravija je atmosfera oko vašeg kluba, bojim se da će sav pritisak Olea da pojede. Svaki rezultat se počeo mjeriti, liči mi na početak kraja.

                          Comment


                          • Pep Guardiola called Manchester United target Harry Maguire slow
                            2018. godina, nema sanse da bi ga Gvardiola ikad doveo, on nije bio prosle sezone bolji od Evansa, to sto Engleska ima debilnog trenera i sto je na srecu uradila nesto posle sto godina i sto je Megvajer Englez i kao "stub" te odbrane, a Mancester i Jodza se loze na Britance je nesto drugo. Bio je i Roho top lijevi bek na Mundijalu, to nista ne znaci. Ali Pep je znao koliko je on spor, nedopustivo spor za danasnji fudbal i naravno rekao svojim fudbalerima da iskoriste to. Ja sam Borise postavljao brzinu koju razvijaju fudbaleri, cak je i mene iznenadilo koliko je spor, a on ima 26 godina, sad bi trebao da je na vrhuncu. Klasicna baba. Cak ni da skoci ne moze.

                            Ako je neko strucnjak za stopere to je Rio, juce je sve receno. Osnovni posao stopera je da brani gol, niko to u Mancester ne radi bolje od Smolinga, ma niko mu nije ni blizu, covjek je odigrao 323 utakmice i onda je dosao strucnjak i stavio tandem Megvajer - Lindelof, a na klupu Tuanzebea. Totalni ludak. Jebeni analfabeta.

                            Pogledaj karakteristike Smolinga i Megvajera/Lindelofa. Sve sem pasa je na strani Smolinga. Jaci, veci atleta, brzi, bolje pozicioniranje, bolje citanje igre, bolje uklizavanje, bolji skok. Ma apsolutnio sve sto je bitno kod stopera. 80 miliona funti baceno u jebeni bunar, a boljeg stopera posaljes na pozajmicu i sad cemo da ga prodamo 15-20 miliona. Dno dna.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by NSG View Post
                              Ovakvom energijom ne mogu ispasti iz lige
                              I meni tako deluje. Ali kada malo razmislim, ne bih mogao da kazem da ijedna ekipa zaluzuje da ispadne. Svi se bore, niko ne odustaje, Norwich koji deluje kao prvi kandidat za ispadanje je sinoc odlicno odigrao protiv Tottenhama, imali su svoje sanse, imali su energiju, ali ih je onaj deo sezone u kome su probali sa veoma ofanzivnim sistemom izgleda kostao ispadanja.

                              Comment


                              • You have to give him time.

                                Maybe an extra second or so to react and another second if he has to chase someone.


                                Ha, sekunda? Dvije da mu das fore bilo bi mu malo. Bezobrazno je spor.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X