Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cylokin View Post
    Lepo su objasnili da nije penal jer se prirodno dočekao rukom, šta je trebao da se dočeka na rame i povredi se? How yes no.
    Imali smo ovu debatu pre mesec dana gde sam ja ovo isto rekao medjutim, navodno, po novim pravilima, ovo je penal.

    Dno dna je fudbal i UEFA, amaterizam sa pravilima.

    Comment


    • Originally posted by 弱肉強食 View Post
      Ma nema šanse da okrenu, nabiće im United još 2 gola. Ako Liverpool uzme titulu koliko im United beži onda? Kad se izjednače ode Liverpool iznad zbog ušatih
      Liverpul vec ima vise major trofeja, jedino u ukupnom broju je Junajted ispred za 3trofeja ja mislim ali tu se racunaju i 21comunity shielda dok je Liverpul osvojio samo 15.

      Sent from my motorola one action using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Jurnuće sada svi Građani napred glavom bez obzira, ako smo pametni sačekaćemo ih fino, kontrirati i završiti posao.
        Samo, nije naša odbrana toliko stabilna da može konstantan pritisak izdržati.

        Comment


        • Uf, kakvih pola sata, koliko šansi, prelijepo

          Siti stisao pred kraj i ono je trebao biti penal

          Stižu nas ako se nastavi ovo kako je išlo zadnjih 10-15 minuta poluvremena
          Last edited by BorisUnited99; 07-12-19, 18:32.

          Comment


          • Originally posted by 弱肉強食 View Post
            Imali smo ovu debatu pre mesec dana gde sam ja ovo isto rekao medjutim, navodno, po novim pravilima, ovo je penal.

            Dno dna je fudbal i UEFA, amaterizam sa pravilima.
            Zapravo po pravilima ovo nije penala, koliko god mi sumnjali i pljuvali sudije ipak oni znaju pravila nesto bolje. Kad grese, a grese, useru se u svoj kredibilitet, ali ovo je bilo po pravilima. Ne mozes da racunas kao istu situaciji kad se docekas rukom da ne bi glavom i kada stojis a odigras rukom.

            Comment


            • Gojko, dosadan si sa eventualnim -14
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ma isto sam pričao ali Vladan i Sova su rekli da to nije tako po novim pravilima.

                Comment


                • Pomijerao je ruku cak, sjetite se Kimpembea, nista nije mogao da uradi sa rukom u toj situaciji ali je procjena bila da je tijelo ucinio vecim i paf penal, on jeste u padu ali i radi ta ruka, jbg nosi ga inercija ali jeste penal.
                  sigpic

                  Comment


                  • U kakvoj su dilemi sad navijaci UTD, da li navijati za City i Liverpulovih +11 ili za svoje 6. mesto?

                    Okrece ovo Siti svakako, da olaksa svima i da se ne stvaraju zabune.

                    Comment


                    • Pep je vec najbolji ikada sta bi on samo uradio da ima Younga i Lindelofa nazalost ima vrlo lose uncoachable igrace ali i sa njima to pokazuje

                      Comment


                      • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                        Pep je vec najbolji ikada sta bi on samo uradio da ima Younga i Lindelofa nazalost ima vrlo lose uncoachable igrace ali i sa njima to pokazuje
                        Da da i svoju genijalnost je pokazao uzimajući LŠ sa najboljom ekipom svih vremena kada su bili u zenitu, gde su neki od tih igrača dominirali sa Španijom. Neki. Bez Mesija koji igra sa njima u Barseloni. I to se pripisuje Prevari kao epohalno dostignuće.

                        Comment


                        • Crni Frede.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Lindelof bolji od Megvajera. Prodacemo ga Barsi 90 miliona
                            Glupost Freda
                            sigpic

                            Comment


                            • Kakva zver Bisaka.
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Gojko ne moze jednog igraca da ubode, boli ga kurac
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X