Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rasfordu glava sluzi samo za frizure izgleda

    Comment


    • Originally posted by Stevudza11 View Post
      Rasfordu glava sluzi samo za frizure izgleda
      Šta je Raš kriv što je Mata bivši igrač koji deluje totalno amaterski .

      Da ima bolje igrače sigurno bi i učinak mladog napadača bio golgeterski učinkovitiji.

      Comment


      • Ovo je bas sramno, nikakav pritisak zadnjih 15 minuta.

        Sve sto su uradili prethodna 2 meca su sad prosuli. Uzas

        Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Murinjo za manje od mjesec dana uzeo bodova koliko i Kesatino.
          sigpic

          Comment


          • Sad ce i Fredi da oduci Prevaru.

            Comment


            • Originally posted by Miki28 View Post
              Ovo je bas sramno, nikakav pritisak zadnjih 15 minuta.

              Sve sto su uradili prethodna 2 meca su sad prosuli. Uzas

              Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
              Nije da smo baš iznenađeni. Definitivno nemamo kontinuitet niti možemo u dužim vremenskim intervalima prikazivati dobre partije.

              Bio sam uveren posle pogotka Grinvuda da je to too i da je podela plena puna kapa.

              Comment


              • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                Sad ce i Fredi da oduci Prevaru.
                Kako je krenulo baš i TEŠKO...

                Comment


                • Koji magovi u odbrani Arsenala

                  Comment


                  • Ovo što igra Arsenal je za championship.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • City dva puta preko centra i dva puta mreža Lena se tresla.

                      Comment


                      • Kakav igrac

                        Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Kakav je igrac KDB! I dalje mi nije jasno kako to nisu prepoznali na Stamford Bridzu. Arsenal bas los, dva igraca i menadzer pod hitno u januaru.

                          Taman sam mislio da ce Lakazet biti standardan. Ne znam u cemu je sad problem.

                          Ken je izgleda zavrsio svoju epizodu u Evertonu.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Celsi je bas propao, od jedne lagane situacije za top 4 do toga ako ih sad Murinjo dobije da su peti.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by NSG View Post
                              Kakav je igrac KDB! I dalje mi nije jasno kako to nisu prepoznali na Stamford Bridzu. Arsenal bas los, dva igraca i menadzer pod hitno u januaru.

                              Taman sam mislio da ce Lakazet biti standardan. Ne znam u cemu je sad problem.

                              Ken je izgleda zavrsio svoju epizodu u Evertonu.
                              Konacno je ove sezone malo spojio meceva. I odmah se to vidi.
                              Samo da ne gledam Gundogana na sredini terena i Otamendija u odbrani i sve c e biti sjajno.
                              Povrede stopera su totalno ujebale poslednjih nekoliko meseci. Onda mora Fernandinjo da ti igra pozadi a znamo svi kakav je on i koliko koristan kao zadnji vezni. Onda mora Gubdo da dobija vise vremena za igru jer je i Rodri bio rovit a koliko god da je dobar ovo mu je prva sezona na ostrvu.
                              Ali KDB je OTAC za sve. Njemu samo daj malo prostora i ekipa je 15 puta opasnija. Moram i malog Fodena da pohvalim. Realno najperspektivniji englez. Njegovo vreme tek dolazi.

                              I ovako osakaceni su prejebeni, samo im malo vise fali cvrstine (da Fernandinjo konacno zaigra zadnjeg veznog) i sigurnosti (da Otamendi ne igra) pozadi.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Konacno je ove sezone malo spojio meceva. I odmah se to vidi.
                                Samo da ne gledam Gundogana na sredini terena i Otamendija u odbrani i sve c e biti sjajno.
                                Povrede stopera su totalno ujebale poslednjih nekoliko meseci. Onda mora Fernandinjo da ti igra pozadi a znamo svi kakav je on i koliko koristan kao zadnji vezni. Onda mora Gubdo da dobija vise vremena za igru jer je i Rodri bio rovit a koliko god da je dobar ovo mu je prva sezona na ostrvu.
                                Ali KDB je OTAC za sve. Njemu samo daj malo prostora i ekipa je 15 puta opasnija. Moram i malog Fodena da pohvalim. Realno najperspektivniji englez. Njegovo vreme tek dolazi.

                                I ovako osakaceni su prejebeni, samo im malo vise fali cvrstine (da Fernandinjo konacno zaigra zadnjeg veznog) i sigurnosti (da Otamendi ne igra) pozadi.
                                Realno, nije ni pola Sancha.

                                To na prvu loptu, ima tu jos kandidata. Hudson Odoi na primer, Mount ne znam koje je godiste.
                                Last edited by mark !t zer0; 16-12-19, 14:35.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X