Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iskljucenje i 3 meca suspenzije, sta bi moglo da bude.

    Comment


    • Originally posted by srdjan_sl View Post
      Ajde sad uzmi liniju šesnaesterca kao mjerodavnu kod utvrđivanja ofsajda, a ne liniju što je ekonom pokosio prije utakmice. Je li jasnije?
      sigpic

      Comment


      • IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Šta sa ovim? Ovo što ga je idiot udario rukom po glavi ili hoćeš da kažeš da je crveni trebao da dobije?
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Ove šare nisu od kosilice, nego od valjka. Nije ovo ofsajd, verovatno i da su gledali u VAR sobi.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by Reise View Post
              Ajde sad uzmi liniju šesnaesterca kao mjerodavnu kod utvrđivanja ofsajda, a ne liniju što je ekonom pokosio prije utakmice. Je li jasnije?
              Rekao sam da se necu vracati na ovu pricu posto je besmisleno ali evo i tebi odgovor iako ovo pise bar 10 puta na prethodnim stranicama. Znaci kao prvo ne mogu uzeti liniju sesnaesterca koju je takodje crtao ekonom kluba posto se ne vidi a kao drugo glavna poenta price je zasto se nije gledao VAR i kako se moze desiti da u svim ostalim utakmicama proveravaju i najmanju sitnicu i crtaju one linije a ovde se nije proveravalo nista kao i u drugih par situacija.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                Ove šare nisu od kosilice, nego od valjka. Nije ovo ofsajd, verovatno i da su gledali u VAR sobi.
                Od traktorske kosilice brate. Valjak je za ravnanje terena, ne može sa valjkom da crta.

                Normalno da nije ofsajd. Nije laserom ekonom kosio teren, može greškom udesno ili ulijevo da pođe.
                sigpic

                Comment


                • On ti je to rekao zbog perspektive. Kamera je na takvom mestu plus ove šare i lako se stvori optička varka.

                  Ne vidim poentu da tražimo odgovor na pitanje zašto nije proveravano nešto što je regularno. Nema smisla.


                  @reise Veruj mi da je od valjka, svakako da je trava iste visine na svakom mestu. Ali nije ni bitno to toliko.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by srdjan_sl View Post
                    Rekao sam da se necu vracati na ovu pricu posto je besmisleno ali evo i tebi odgovor iako ovo pise bar 10 puta na prethodnim stranicama. Znaci kao prvo ne mogu uzeti liniju sesnaesterca koju je takodje crtao ekonom kluba posto se ne vidi a kao drugo glavna poenta price je zasto se nije gledao VAR i kako se moze desiti da u svim ostalim utakmicama proveravaju i najmanju sitnicu i crtaju one linije a ovde se nije proveravalo nista kao i u drugih par situacija.
                    Na kraju poluvremena kad je prikazivan snimak gola, dali su liniju kojom je potvrđeno da je Stounsova noga bila ispred Salaha. Tu je sve jasno bilo. Ti što misliš da se nije gledalo, ne mora da znači da si u pravu. Toliko je jasno bilo, da nije moralo da se gleda po tri minuta nešto očito.

                    Linije se mjere, tu ne može biti greške. Kod košenja trave nema nekih pravila čini mi se.

                    EDIT: Evo provjerih kako se šare prave na terenu. Na kosačicu ima valjak kojim se crta, tako da si u pravu Mark.
                    Last edited by Reise; 12-11-19, 16:27.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa dobro ne crta se nego se valjcima zakrivljuje trava promenom pravca kosenja.
                      Nisu iste sare sa zapadne i istocne strane posmatranja.

                      Comment


                      • Crta se tehnikom zakrivljivanja trave. Eto.

                        edit: i ti limune, gde nadje glagol - zakrivljuje
                        Last edited by mark !t zer0; 12-11-19, 17:55.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Taj mi prvo pao na pamet.
                          Sad kad razmislim cudno mi zvuci

                          Comment




                          • Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • A VAR soba kadar nevera.

                              Comment


                              • Silva je suspendovan zbog tvita i nece igrati protiv Celsija.

                                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X